Geri Dön
Ekonomi‘Lojistikte % 15 tasarruf fırsatı’

‘Lojistikte % 15 tasarruf fırsatı’

Lojistik teknolojisi platformu Asnak, pandemide artan taşımacılık maliyetlerinde yüzde 15’e kadar tasarruf fırsatı sağladığını açıkladı.

‘Lojistikte % 15 tasarruf fırsatı’

Lojistik şirketleri ve taşımacılık ihtiyacı bulunan kurumları uçtan uca hizmet anlayışıyla biraraya getiren Asnak, karşılaştırma yaparak en iyi fiyata ulaştırırken, zaman ve iş yükünden de tasarruf imkânı sunuyor.

Asnak Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fırat Çivi, "Lojistik sektöründeki firmaları dijital platformda biraraya getirdiklerini belirterek, şunları söyledi:
"Lojistikte artan maliyetlere etkili bir çözüm sunuyoruz. Nakliyeye ihtiyaç duyan kuruluşlar, lojistik şirketlerine en hızlı ve kolay yöntemle erişip, kendileri için sunulan tekliflerin hepsini sadece birkaç tuşa basarak görebiliyor. Operasyon süreci de uygulama içinde online olarak takip edilebiliyor. Kayıtlı 40 adet lojistik şirketi bulunuyor.”

Motosikleti çaldı, sahibi bağırınca bırakıp kaçtıKonya'da bir kişi, iş yeri önünde park halindeki motosikleti çaldı. Şüpheli, sahibinin fark edip bağırması üzerine motosikleti bırakıp kaçtı. Hırsızlık girişimi iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler