Geri Dön
EkonomiNakdi ücret desteği ne zaman bitecek? Nakdi ücret desteği uzatıldı mı?

Nakdi ücret desteği ne zaman bitecek? Nakdi ücret desteği uzatıldı mı?

Koronavirüs salgın döneminde işyerleri olumsuz yönde etkilenen çalışanlara devlet tarafından sağlanan destek olan Nakdi Ücret Desteği ile ilgili araştırmalar peş peşe geliyor. 2 Mart 2021 tarihinde normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte gündeme gelen Nakdi ücret desteğinin süresi ile ilgili müjdeli haber geldi. Bu destekten yararlanan vatandaşlar ise Nakdi ücret desteği ne zaman bitecek? Nakdi ücret desteği uzatıldı mı? sorularına cevap aramaya başladı. İşte Nakdi Ücret desteği hakkında güzel haber...

Nakdi ücret desteği ne zaman bitecek? Nakdi ücret desteği uzatıldı mı?

Nakdi ücret desteğinin 2021/ Mart ayında sonlanması bekleniyordu. Yetkililerden müjdeli haber geldi. Nakdi ücret desteğinden yararlanan vatandaşlar harekete geçti. Peki Nakdi ücret desteği uzatıldı mı, ne zaman bitecek? İşte nakdi ücret desteği hakkında bilinmesi gerekenler...

NAKDİ ÜCRET DESTEĞİ UZATILDI MI?

Nakdi ücret desteğinin süresi uzatıldı. Peki nakdi ücret desteği ne zaman bitecek?

NAKDİ ÜCRET DESTEĞİ NE ZAMAN BİTECEK?

Cumhurbaşkanı Kararı ile söz konusu düzenlemelerin süresi, 17 Mart'tan itibaren 2 ay daha uzatıldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Normalleşme sürecinde istihdamı korumak için tedbirlerimize devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla Nakdi Ücret Desteği ve Fesih Kısıtı'nı 2 ay süreyle uzatıyoruz." ifadesini kullandı.

NAKDİ ÜCRET DESTEĞİ NEREYE YATIYOR?

Ödemelerin banka hesapları üzerinden yapılacağını anımsatan Bakan Selçuk, sistemde IBAN bilgisi eksik veya hatalı olanların ödemelerinin ise PTT aracılığıyla gerçekleştirileceğini hatırlatmıştı.

İstanbul Avcılar'da silahlı kavgaİstanbul Avcılar'da araları aralarında husumet olduğu öne sürülen iki grup arasında silahlı kavga çıktı.  Açılan ateş sonucu bir kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler