Geri Dön
EkonomiÖzelde en yüksek not Özak GYO’ya

Özelde en yüksek not Özak GYO’ya

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu JCR - Eurasia Rating, Özak GYO’nun ulusal ve uluslararası düzeyde yatırım yapılabilir kategorisindeki notunu artırdı.

Özelde en yüksek not Özak GYO’ya

Şirketin uzun vadeli ulusal notu ‘AA (Trk)’ ve kısa vadeli ulusal notu ise ‘A-1+ (Trk)’ olarak açıklandı. Bu sonuçlarla Özak GYO, özel sektör gayrimenkul yatırım ortakları arasında en yüksek kredi notuna sahip şirket oldu. Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, şunları söyledi:
“İyi çeşitlendirilmiş portföy yapımızla sağlam bir finansal yapımız ve nakit akış gücümüz var. Gayrimenkul portföyümüzün önemli bölümü kira geliri getiren gayrimenkullerden oluşuyor. Uzun vadeli ulusal notumuzun ‘AA (Trk)’, kısa vadeli ulusal notumuzun ise ‘A-1+ (Trk)’ olarak artırılması şirketimize duyulan güveni pekiştirdi. Yükselen kredi notumuzla Emlak Konut GYO ve Halk GYO’nun ardından kredi derecesi en yüksek üçüncü gayrimenkul geliştiricisi olurken, özel sektör gayrimenkul geliştiriciler arasında ise birinci sıraya yerleştik.”

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
THY yolcularını meme kanseri konusunda bilgilendiriyorMisafirlerinin seyahat sağlığı ve güvenliğini en ön planda tutan bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları 15 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği 160 uçuşta meme kanseri riskine dikkat çekecek. Kabin ekiplerinin pembe kurdele takacağı ve özel anons ile yolcuların bilgilendirileceği uçuşların ilki İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleşti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler