Özak Gyo

Özak Gyo

Son dakika Özak GYO haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Özak GYO gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Özak GYO haber sayfamızda...

Özak Gyo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 153 özak gyo haberi bulunmuştur.
‘Yüksek maliyet fiyata yansıyacak’
‘Yüksek maliyet fiyata yansıyacak’Artan girdi maliyetleri gayrimenkul sektöründe yeni proje üretme sürecini yavaşlatırken, fiyatları artırıyor. Özak GYO Başkanı Ahmet Akbalık, “Tamamlanmış projeler hala fırsat barındırıyor” dedi
3.10.2021Ekonomi
Özelde en yüksek not Özak GYO’ya
Özelde en yüksek not Özak GYO’yaUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu JCR - Eurasia Rating, Özak GYO’nun ulusal ve uluslararası düzeyde yatırım yapılabilir kategorisindeki notunu artırdı.
6.08.2021Ekonomi
İlmek ilmek işleme
İlmek ilmek işlemeRestorasyon çalışmalarının gün geçtikçe yeni pek çok yöntemle yapılması, tarihi değerlerin şehirlere yeniden kazandırılmasında büyük önem taşıyor. İlmek ilmek işlenen bir örnekle görelim...
25.07.2021Mimarlık
Yaza özel 36 ay vade farksız kampanya
Yaza özel 36 ay vade farksız kampanyaEmlak Konut güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Büyükyalı projesi İstanbul projesinde bir taraftan yaşam başlarken, diğer yandan yeni ödeme seçenekleri de tüketicilerle buluşturuldu.
24.06.2021Ekonomi
Özak GYO’nun yurtdışı başarısı
Özak GYO’nun yurtdışı başarısıÖzak GYO, finansal yapısı ve çeşitlendirilmiş portföyü ile gerekli kriterleri sağlayarak, sektörün önde gelen uluslararası kuruluşlarından EPRA (Avrupa Halka Açık Gayrimenkul Birliği) tarafından ortak yönetilen ‘FTSE EPRA/NAREIT Global Gelişmekte Olan Piyasalar Endeksi’ne girmeyi başardı.
23.12.2020Ekonomi
Özak markalı ilk proje Göktürk’e
Özak markalı ilk proje Göktürk’eKonut projelerinde ‘Özak’ ismiyle markalaşma kararı alan Özak GYO, yeni projesi Özak Göktürk’ü satışa çıkardı. Proje, tüketicilerle yapılan anket ve görüşmelerle şekillendi
25.09.2020Ekonomi
Müteahhitler faiz artışına set çekti
Müteahhitler faiz artışına set çektiKonut kredisi faiz oranları yeniden yüzde 1’in üzerinde. Gayrimenkul geliştiriciler konut satış ivmesinde süren artışı devam ettirmek için faizi sübvanse eden kampanyalar düzenliyor
13.09.2020Ekonomi
Tarihi Fişekhane sanatla çekecek
Tarihi Fişekhane sanatla çekecekİstanbul Kazlıçeşme sahilinde eski tank fabrikası olarak bilinen alanda bulunan tarihi yapılar, yeni bir yaşam merkezine dönüştü. Kültür-sanat ve eğlenceyi tarihi dokuda bir araya getiren Fişekhane, Büyükyalı projesinde hizmete açıldı.
21.08.2020Ekonomi
‘Ev’de kampanya fırsatı tam gaz
‘Ev’de kampanya fırsatı tam gazKonut almayı düşünenler için kamu bankaları ve Emlak Konut GYO düşük faizli kredi, düşük peşinat ve ödemesiz dönemli fırsatlar sunuyor. Firmalar ilave katkılarla kampanyaları destekliyor
5.06.2020Ekonomi
Yatay yapılaşma fonksiyonel ev
Yatay yapılaşma fonksiyonel evGayrimenkul geliştiriciler, değişen şehir kodlarına ilişkin planlarını hazırlıyor. Odakta ise yapay yapılaşma ve ev içinde modüler yapı oluşturma çalışmaları var. Ancak, yeni tip üretimin önünü arazi sıkıntısı tıkarken, dönüşüm alanlarının değişen hayata göre planlanması ve yeni yerleşim alanları oluşturulması öneriliyor.
29.05.2020Ekonomi
Büyükyalı’da konut teslimleri başladı
Büyükyalı’da konut teslimleri başladıİstanbul Kazlıçeşme’de Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Büyükyalı projesinde konut teslimleri başladı. 4.2 milyar lira değerindeki projede yaşam nisanda başlayacak.
22.02.2020Ekonomi
Yılın şampiyonu Büyükyalı
Yılın şampiyonu BüyükyalıEmlak Konut GYO projeleri arasında 2019 yılında en çok satan proje Büyükyalı oldu. Özak GYO Başkanı Ahmet Akbalık, “Tüketici artık çok bilinçli. ‘Ne yaparsan yap satar’ dönemi son buldu” dedi
23.01.2020Ekonomi
Konuta özel faiz
Konuta özel faizKonut kredisinde faiz indirimine giden kamu bankalarında yaşanan talep patlaması, özel bankaları da harekete geçirdi. Faizlerde yaşanan gevşemeyle 2 hafta önce en düşük yüzde 1.47 olan faiz oranı yüzde 1.36 seviyesine indi.
21.08.2019Ekonomi
Konutta düşük faizli krediye rekor başvuru
Konutta düşük faizli krediye rekor başvuruKamu bankalarının konut kredi faizlerini yüzde 0.99 düşüren ve vadeyi 180 aya çıkaran hamlesiyle vatandaş ev almaya koştu. İlk 2 günde 3 kamu bankasına 13 binden fazla müşteri 2.1 milyar liralık konut kredisi başvurusu yaptı. Bu rakam rekor oldu.
7.08.2019Ekonomi
‘Konut alıcısı fırsatı kaçırmasın’
‘Konut alıcısı fırsatı kaçırmasın’Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, gayrimenkul sektörünün yurt içinde yavaşlamasını hem tüketici, hem de sektör için ‘fırsat’ olarak değerlendirdi.
13.07.2019Ekonomi
'Ev'lenmenin tam zamanı
'Ev'lenmenin tam zamanıZiraat Bankası, Enflasyona Endeksli Konut Kredisi çıkardı. Kredinin faizi TÜFE’den 0.19 puan fazla olacak. Enflasyon düşünce kredinin faizi de düşecek. Faizin aylık sınırı yüzde 2.25 Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, ev talebinin ertelenmesini istemediklerini söyledi. Aydın, fiyatların düştüğü dönemde bu kredinin tüketicinin lehine olacağını belirtti
18.06.2019 Ekonomi
Japon JCR’dan  Özak GYO’ya A+ not
Japon JCR’dan Özak GYO’ya A+ notKredi derecelendirme kuruluşu JCR-Eurasia Rating, Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ’yi ulusal ve uluslararası ölçekte yatırım yapılabilir kategorisinde değerlendirdi.
19.03.2019Ekonomi
‘Evim Türkiye’ için hazırlar
‘Evim Türkiye’ için hazırlarÇevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İSTexpo Fuarcılık iş birliği, Lineadecor stratejik ortaklığı, Türk Hava Yolları (THY) resmi ulaşım sponsorluğunda hayata geçirilecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı için hazırlıklar tamamlandı.
6.02.2019Ekonomi
Büyükyalı Fendi Casa bloğu satışa çıktı
Büyükyalı Fendi Casa bloğu satışa çıktıEmlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme sahil yolu üzerinde hayata geçirilen Büyükyalı projesinde Fendi Casa’nın tasarladığı evler satışa sunuldu. Toplam 4.2 milyar lira değerindeki projede Fendi Casa tasarımına sahip 2+1’den 4.5+1’e kadar faklı büyüklüklerde 93 daire yer alıyor.
25.01.2019Ekonomi
Büyükyalı’da loft daireler satışa çıkıyor
Büyükyalı’da loft daireler satışa çıkıyorÖzak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO güvencesiyle, İstanbul Kazlıçeşme sahilinle yükselen Büyükyalı projesinin ‘loft daireleri’ satışa açılıyor.
20.12.2018Ekonomi
Maketten vatandaşlık
Maketten vatandaşlıkTürkiye’den konut alan yabancı yatırımcılar, Türk vatandaşlığını elde etmek için artık konutun teslim edilmesini, tapunun çıkmasını beklemeyecek. Maketten beğendiği konutun bedelini peşin ödeyen yabancılar, Türk pasaportunu anında cebine koyacak.
8.12.2018Ekonomi
Büyükyalı yine ciro şampiyonu
Büyükyalı yine ciro şampiyonuÖzak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO güvencesiyle, Kazlıçeşme sahil bandında yükselen Büyükyalı projesi, Emlak Konut GYO güvencesiyle, yüklenici firmalar tarafından yürütülen projeler içerisinde açık ara farkla bir kez daha ciro şampiyonu oldu.
12.10.2018Ekonomi
Gurbetçi fırsatı gördü yatırıma geldi
Gurbetçi fırsatı gördü yatırıma geldiEmlak Konut GYO güvencesiyle, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda inşaatı devam eden Büyükyalı projesinde geri sayım başladı...
26.09.2018Ekonomi
Şifresi ‘güven’ alametifarikası ‘düşük faiz’
Şifresi ‘güven’ alametifarikası ‘düşük faiz’Gayrimenkul piyasasında yeniden yapılanmasıyla yeni güven mekanizması olması beklenen Emlak Bank’ın ‘bitmeyen proje’ ve ‘yüksek kredi faizi’ sorunlarının da önüne geçmesi bekleniyor. Sektör temsilcileri umutlu
24.08.2018Ekonomi
‘Gündem’ üretim ve yatırım olsun
‘Gündem’ üretim ve yatırım olsunİş dünyasının önde gelen isimleri yeni dönemden umutlu. Seçim atmosferinin sona erdiğini belirten işadamları, “Bundan sonra gündem öncelikli olarak ekonomi olmalı” talebini iletti.
25.06.2018Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Özak Gyo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.