Geri Dön

Planet, 3C Payment’ı satın aldı

Türkiye’de dijital tax free hizmeti veren tek firma olan Planet, dünyanın hızla büyüyen ödeme geçidi sağlayıcısı 3C Payment’ı satın alarak pandemi döneminde yatırımlarına devam etti.

Planet, 3C Payment’ı satın aldı

Planet’in bu işlemle, katma değerli ödemeler alanında dünya lideri olduğu bildirildi. 30 yılı aşkın deneyimiyle ödeme hizmetlerinde köklü bir geçmişe sahip olan 3C Payment perakende, konaklama, yiyecek-içecek ve otopark sektöründeki şirketlere hızlı, güvenli, yüz yüze veya online ödeme çözümleri sağlıyor. 3C Payment gün itibarıyla 47 ülkede 11 binden fazla müşteriye hizmet sunuyor ve 22 milyar euro değerindeki 300 milyonu aşkın işleme aracılık ediyor.

Planet Türkiye Başkanı Mehmet Baykam şunları söyledi:

“Planet Türkiye olarak 3C Payment ile gerçekleşen birleşmeden çok memnunuz. Bu sayede sunduğumuz hizmetler çoğaltırken, aynı zamanda ürün ve müşteri portföyümüzü genişletebileceğiz. Global pandamı krizi sırasında başarıyla tamamlanan birleşme, şirketimizin finansal gücünü ve sağlam duruşunu sergilemektedir. Şu anda Türkiye’de tax free işine odaklanmış durumdayız, ancak gelecekte yerel pazarda ödeme hizmetlerimizi de başlatmayı planlıyoruz.”

Yakınlarının saldırdığı ambulansla hastaneye ulaştırılan yaralı öldü!Bingöl’de bir mezrada attan düşen genç için gönderilen ambulansa yaralı yakınları saldırdı. Camları kırılan ambulansla hastaneye ulaştırılan yaralı, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber