Geri Dön

Sabiha Gökçen'den dün 61 bin 408 yolcu geçiş yaptı

Kontrollü sosyal hayata geçişle birlikte uçuşlara tekrar başlanan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında 33 iç hat, 45 dış hat noktasına uçuş gerçekleştirilirken dün 61 bin 408 yolcu havalimanını kullandı.

Sabiha Gökçen'den dün 61 bin 408 yolcu geçiş yaptı

Koronavirüs sebebiyle 28 Martta uçuşlara ara veren İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında 1 Haziranda iç hat, 12 Haziranda da dış hat uçuşlarına yeniden başlanmıştı. Kontrollü sosyal hayata geçişle birlikte koronavirüsle mücadelede önlemlerin en üst düzeyde tutulduğu Sabiha Gökçende ağustos ayında dış hat uçuşları normale döndü. Terminal binasına maskesiz girişlerin yasaklandığı ve düzenli olarak dezenfekte işleminin yapıldığı Sabiha Gökçen Havalimanında son olarak 1 Ağustos itibari ile Rusyanın Pobeda Havayolları da uçuşlarına başladı. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (İSG) yetkililerinden alınan bilgiye göre şu anda Sabiha Gökçenden 33 iç hat, 45 dış hat noktasına uçuş yapılırken, dün 61 bin 408 yolcu havalimanını kullandı.

72 yaşındaki yaşlı kadın maske takmayanlar için gözyaşlarına boğulduTuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan maske denetiminde, vatandaşların maske kullanımları kontrol edildi. Denetimler sırasında 72 yaşındaki bir kadının vatandaşların maske takmamasına tepki göstererek gözyaşlarına boğuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber