Geri Dön
EkonomiŞekerbank’tan üretime dijital destek

Şekerbank’tan üretime dijital destek

Şekerbank, iş süreçlerini ve teknolojik altyapısını uçtan uca yenilediği dijital transformasyon programı kapsamında önceliği yine üretimi desteklemeye vererek esnaf, çiftçi ve KOBİ’lere özel geliştirdiği dijital kanal altyapısını hizmete sundu.

Şekerbank’tan üretime dijital destek

EKONOMİ SERVİSİ - Bankadan yapılan açıklamaya göre, salgın sürecinde şubeye erişimi zorlaşan ve finansal desteğe ihtiyacı artan çiftçi, esnaf ve KOBİ’lere mobil, web ve yerinde tablet bankacılığı yoluyla kredi desteği sunan Şekerbank, dijital  bankacılık stratejisi kapsamında finansal erişimi yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Mobil bankacılık, yerinde tablet bankacılığı veya bankanın internet  sitesinden bulundukları yerden kredi başvurusu yapabilen esnaf, çiftçi ve KOBİ’ler, 3 aya kadar taksit erteleme avantajından da faydalanabiliyor.

67 yıllık gelenek

Şekerbank’ın yürüttüğü dijital transformasyon programından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aybala Şimşek, şunları kaydetti:

“Şekerbank’ın tüm süreç, veri ve dijital kanal altyapısını  yenilediğimiz transformasyon yolculuğunda temel prensibimiz, bankanın esnaf, tarım ve KOBİ bankacılığındaki köklü uzmanlığını ve kuruluşundan gelen duyarlı bankacılık anlayışını uluslararası örnek bir model sunan yenilikçi uygulamalar ile dijital kanallara taşımak.”

Yol çalışmasında dinamit patlatıldı; belediye binası ile bir ev hasar gördüGiresun Bulancak ilçesine bağlı Aydındere beldesinde yol genişletme çalışması sırasında patlatılan dinamitler nedeniyle, yamaçtan kopan toprak ve kayalar, belediye binası ile çevredeki bir evde hasara neden oldu. Yaralanın olmadığı olayda, patlama anı ve sonrası anbean kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler