Geri Dön
EkonomiSiber tehdit için önlem...

Siber tehdit için önlem...

Denetim, vergi ve danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren KPMG Türkiye, siber güvenlik hizmetlerinde çıtayı yükselttiğini duyurdu.

Siber tehdit için önlem...

KPMG Türkiye, siber istihbarat alanında ürün ve teknoloji geliştiren PRODAFT ile iş birliğine imza attı. İş dünyasının dijitalleşme gündeminde siber ihtiyaçların daha önemli hale geldiğini belirten KPMG Türkiye Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı Lideri Alper Karaçar, “PRODAFT ile iş birliğine giderek entegre bir hizmet sunmaya karar verdik” dedi.

PRODAFT Yönetici Ortaklarından Onur Eski ise, dijitalleşen şirketlerin gündeminde siber istihbaratın payının artması gerektiğini kaydederek, “Dünyadaki ilk siber istihbarat platformları arasında yer alan ürünümüz U.S.T.A. (Ulusal Siber Tehdit Ağı) ile yıllardır bankacılık, havacılık, e-ticaret, sigortacılık, telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere kritik alt yapılara çözüm sağlıyoruz” diye konuştu.

Bahçesini sularken elektrik akımına kapıldıAdıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, çiftçi Hüseyin Salhan (25) bahçesini sulamak için elektrikli motorla kuyudan su çektiği esnada elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler