Geri Dön
EkonomiSinoz’dan ihracat atağı

Sinoz’dan ihracat atağı

Yüzde 100 yerli kozmetik firması Sinoz, Avrupa ve Amerika’dan sonra Çin’e de ihracata başladı. Sinoz Kozmetik CEO’su Yasin Çörekçi, “Yüz kremi grupları, altın bakım serisi, cilt bakım serisi ve el bakım kremleri dahil portföyün yüzde 80’i ile Çin pazarında olacağız. Hedefimiz yıl sonuna kadar Çin’e en az 1 milyon dolarlık ihracat yapmak” dedi.

Sinoz’dan ihracat atağı

EKONOMİ SERVİSİ - 2016 yılında Hollanda’da kurdukları Fark Cosmetica şirketi ile özellikle Hollanda ve Almanya pazarında aktif olduklarını, bunun yanı sıra aralarında Polonya, Venezuella, Yunanistan, Filistin, Italya ve Hong Kong’un da bulunduğu 15 ülke ile ihracat görüşmeleri yaptıklarını belirten Yasin Çörekçi şu bilgileri verdi:

“Sinoz Kozmetik olarak, özellikle ihracat kanalına bu yıl hem yapısal hem de kaynak olarak ciddi bir yatırım yapıyoruz.  İnsan kaynakları yatırımı, yurtdışı pazar araştırmaları yapıyoruz. İş ortaklarımızı destekleyici pazarlama faaliyetlerinde bulunuyor ve bu konuyu oldukça önemsiyoruz. Yurtdışı fuar katılımları ile 2021 yılında dünyada minimum 50 ülkede markamızı temsil edeceğiz. Hedefimiz bu yıl 5 milyon dolarlık ve önümüzdeki 4 yıl içinde de tüm dünyada 100 ülkeye 25 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmek.”

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yolcu otobüsü ile kamyonetin çarpışması sonucu 2 kişi yaralandıAmasya'da yolcu otobüsü ile kamyonetin çarpışması sonucu yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırıldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler