Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları sorgulama: 2 Ocak Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Süper Loto sonuçları sorgulama: 2 Ocak Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Süper Loto çekilişi son buldu! Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleşti. Süper Loto'da büyük ikramiye 104 milyon 839 bin 451 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Haftanın son Süper Loto çekilişi pazar günü düzenleniyor. Çekiliş canlı yayında yapılıyor. İşte, 2 Ocak Süper Loto sonuçları sorgulama...

2 OCAK SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Milli Piyango Online'da yer alan kazandıran oyunlardan Süper Loto bu akşam saat 21:30'da çekildi. Çekiliş millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar; 41-43-46-47-48-51 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 104.839.451,97 TL büyük ikramiye devretti. 

Süper Loto sonuçları sorgulama: 2 Ocak Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

SÜPER LOTO NASILO OYNANIR? 

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!