Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları açıklandı! 28 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 28 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 31 milyon 451 bin 262 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 31 milyon 451 bin 262 TL. 28 Eylül 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -15-26-27-37-51-58- oldu.

28 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Süper Loto çekilişi bu akşam düzenlendi. Çekiliş saat 21:30'da www.millipiyangoonline.com'da canlı olarak yapıldı. Çekiliş sonucuna göre 6 bilen çıkmadı ve 31.451.262,79 TL ikramiye devretti. 

Süper Loto sonuçları açıklandı 28 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Diş hekiminin acı sonu! 'Balığın peşinden gitti, nefesi yetmedi'Çanakkale'de zıpkınla balık avlamak için daldığı denizde boğularak yaşamını yitiren 2 çocuk babası Diş Hekimi Zafer Taş son yolculuğuna uğurlandı. Kardeşinin ölümü hakkında konuşan Hüseyin Taş, "Pazar günü zıpkınla balık avlamak için giriyor. Anlatırdı bize, balığın peşinden gitmiş. Balığı çıkaramadığı gibi kendi de çıkamadı. Nefesi yetmemiş." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler