Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları sorgulama: 4 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Süper Loto sonuçları sorgulama: 4 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Süper Loto çekilişi bu akşam yapıldı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 106 milyon 745 bin 480 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Süper Loto çekilişinde 6 bilen ikramiyenin kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 4 Ocak Süper Loto sonucu sorgulama...

4 OCAK SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

En çok kazandıran oyunlardan Süper Loto, haftanın ilk çekilişi 21:30 itibarı ile Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı aktarıldı. Kazandıran numaralar; 1-3-7-29-36-58 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 106.745.480,62 TL devretti.

Süper Loto sonuçları sorgulama: 4 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar

SÜPER LOTO NASIIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!