Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları sorgulama: 25 Kasım Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Süper Loto sonuçları sorgulama: 25 Kasım Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Süper Loto'da çekiliş tamamlandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 76 milyon 74 bin 564 TL!

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Milli Piyango Online'da yer alan ve en çok kazandıran oyunlardan Süper Loto'da çekiliş zamanı! Çekiliş canlı yayında gerçekleşiyor. İşte, 25 Kasım Süper Loto sonuçları sorgulama...

25 KASIM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi perşembe akşamı yapıldı. Çekiliş saat 21:30'da www.millipiyangoonline. com'dan ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayımlandı. Kazandıran numaralar; 16-28-29-33-40-49 oldu. Açıklanan sonuçlara göre, 6 bilen çıkmadı ve 76.074.564,25 TL büyük ikramiye devretti. 

Süper Loto sonuçları sorgulama: 25 Kasım Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bakan Özer: Eğitim sisteminin çok güçlü olması gerekiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen açılış töreninin ardından, 20'nci Milli Eğitim Şurası Divan Toplantısı Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer başkanlığında yapıldı. Bakan Özer, konuşmasında şura için görüş bildiren tüm katılımcılara şükranlarını sundu. Şuranın geniş katılımlı şekilde düzenlenmesine büyük önem atfettiğine işaret eden Özer, "Her bir alanla ilgili söyleyecek sözü olan herkesin bunları bizimle paylaşması çok kıymetli. 21'inci yüzyılda Türkiye'nin güçlü, bölgesinde lider, dünyada iddia sahibi olabilmesi için eğitim sisteminin çok güçlü olması gerekiyor ve başka seçeneğimiz yok" diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler