Geri Dön
Ekonomi20 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

20 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 1 milyon 941 bin 770 TL. İşte, 20 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar...

20 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun bu hafta içerisindeki ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 1 milyon 941 bin 770 TL. 20 Nisan 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -2-16-18-39-45-50- oldu.

20 NİSAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden canlı olarak takip edilen Süper Loto'nun bu hafta içerisindeki ilk çekilişi aynı zamanda millipiyangoonline üzerinden de takip edildi. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

20 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

 SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler