Geri Dön
EkonomiTarım kredisinde özel avantajlar

Tarım kredisinde özel avantajlar

Türk Ekonomi Bankası (TEB) 2007 yılından bu yana tarım bankacılığı alanında sunduğu ürün ve hizmetlerle hem ülke ekonomisinin gelişmesi hem de üreticilere destek olmak için çalışmalarına devam ediyor. Ülke genelindeki tüm üreticilerin 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nü kutlayan TEB, Harman Kart’ta ek faizsiz dönem avantajı ve yeni işbirlikleriyle, tarım kredilerinde mayıs ayına özel avantajlı faiz oranı ve 3 yıla varan vade seçenekleri sunuyor.

Tarım kredisinde özel avantajlar

EKONOMİ SERVİSİ - TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Ali Gökhan Cengiz, tarımın doğduğu verimli topraklarımız ile dünyanın önde gelen tarım ülkelerinden biri olduğumuza ve tarım sektörünün ülke ekonomisi için önemli rol oynadığına dikkat çekti.

“Son iki yılda tüm dünyanın hemfikir olduğu tarımın stratejik önemi ile birlikte ülkemiz tarımının sürdürülebilirliğine ve çiftçilerimizin üretmeye devam edebilmeleri için tarımsal sermaye ihtiyaçlarına katkı sağlıyoruz” diyen Cengiz, dijitalleşmeye yaptıkları yatırıma da dikkat çekti. Cengiz, “Çiftçimizin şubeye gelmeden de bankacılık hizmetlerimizden faydalanabilmeleri için süreçlerimizi dijitalleştirdik. Geliştirdiğimiz bankacılık uygularımız ile müşteri ediminde ve tarımsal finansman ihtiyaçlarında hızlı ve minimum temasla bankacılık hizmeti sunuyoruz” diye konuştu.