Geri Dön

Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su açıklanıyor

Türkiye’nin en büyük şirketlerinde pazarlama fonksiyonunu en üst düzeyde temsil eden pazarlama yöneticilerini kapsayan, “En Etkin 50 CMO” araştırması sektörü mercek altına alıyor.

Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su açıklanıyor

Tüketim toplumu ve markalar arasında sürdürülebilir ilişkinin dayanak noktasında yer alan değer odaklılığın yaratılmasında büyük etkileri olan CMO’ların, yükselen değerine dikkat çekmek amacıyla yapılan araştırma kapsamında, Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su belirlenecek.

Danışma kurulunda bulunan sektör uzmanlarının ve akademisyenlerin adayların başarı kriterlerindeki performans göstergelerini incelediği araştırma, Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliği ile yürütülüyor. Ayrıntılarının www.enguclucmo.com adresinden takip edilebildiği araştırma sonuçları Fortune Dergisi’nin kasım ayı sayısında yayımlanacak.

En Etkin 50 CMO ödül töreni, 20 Kasım Salı günü Hilton Istanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek CMO Summit 2018’de gerçekleşecek. Türkiye'nin pazarlama alanındaki önemli karar alıcılarına ve düşünce önderlerine ev sahipliği yapacak zirveye, Türkiye'nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ve CMO'ları, pazarlama alanında çalışan orta ve üst düzey yöneticiler, pazarlama alanındaki ürün-hizmet sağlayıcılarının üst düzey yöneticileri, pazarlama ve yönetim uzmanları, sektör duayenleri ve alanın uzmanı basın mensupları katılacak.

Boyner Grup CEO’su Cem Boyner’in açılış konuşmasını yapacağı zirve, iş dünyasından önemli liderleri ve 20’nin üzerinde konuşmacıyı ağırlayacak. Zirve’de “Yo¨netim Perspektifinden CMO'nun Rolu¨,” “Degˆer Yo¨netim Karması: Pazarlama & Finans & Marka,” “Pazarlamada Davranıs¸ Mimarlıgˆı” ve “Dijital Do¨nu¨s¸u¨m & Marketing 5.0” başlıkları masaya yatırılacak. CMO Summit 2018 hakkında detaylı bilgi www.cmosummit.com.tr adresinden alınabilir.

İki kişi her şeyi itiraf ettiKonya'nın Ilgın ilçesinde, otomobilinde ölü bulunan ve yapılan otopsi sonucunda cinayete kurban gittiği ortaya çıkan Şahin Topuz'u (30) öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 5 kişiden, kayınbiraderleri Y.K.ve B.K. cinayeti işlediklerini itiraf etti. Topuz'u öldürdükten sonra olaya kaza süsü verdiklerini de itiraf şüphelilerden Y.K. ve B.K. tutuklanırken, 3 kişi de adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber