Cmo

Cmo

Son dakika CMO haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CMO gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CMO haber sayfamızda...

Cmo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 118 cmo haberi bulunmuştur.
Kurban Bayramı için 6 bin 700 kişiye ek istihdam
Kurban Bayramı için 6 bin 700 kişiye ek istihdamHediyelik ve ikramlık pazarının 2022 ramazan bayramında büyüdüğü belirtilirken Ülker, yaklaşan kurban bayramı için 6 bin 700 kişiye ek istihdam sağladı.
4.07.2022Vitrin
‘Yaza Merhaba’ daveti
‘Yaza Merhaba’ davetiSephora, yeni sezonu ‘Yaza Merhaba’ etkinliğiyle karşıladı.
3.06.2022Cadde
NFT defilesi
NFT defilesiKiğılı’nın Tomorrow koleksiyonunun tanıtıldığı lansmanda dünyanın ilk holografik NFT defilesiyle yapıldı
27.05.2022Cadde
Dünyanın ilk holografik NFT defilesi
Dünyanın ilk holografik NFT defilesiErkek giyim markası Kiğılı ilginç bir etkinliğe imza atarak giyilebilir NFT parçalarını holografik bir defileyle tanıttı.
26.05.2022Vitrin
E-ticaret marka araştırma sonuçları açıklandı
E-ticaret marka araştırma sonuçları açıklandıBağımsız araştırma kuruluşu FutureBright’ın gerçekleştirdiği ve “E-ticaret NPS (Net Promoter Score/Tavsiye Etme Skoru) Araştırması” sonuçları belli oldu.
17.05.2022Vitrin
E-ticarette tavsiye birincisi oldu
E-ticarette tavsiye birincisi olduHepsiburada, bağımsız araştırma kuruluşu FutureBright’ın “E-ticaret NPS (Net Prompter Score/Tavsiye Etme Skoru) Araştırması” sonuçlarına göre, “Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret markası” olduğunu duyurdu.
13.05.2022Ekonomi
Hediyelik ve ikramlık çikolata pazarı 2021’de büyümeye devam etti
Hediyelik ve ikramlık çikolata pazarı 2021’de büyümeye devam etti2021 yılında Türkiye bayramlık çikolata ve şekerleme pazarının büyüklüğü yaklaşık 35 bin ton ve 1,1 milyar TL’ye ulaştı. Hediyelik ve İkramlık çikolata pazarının tonaj büyüklüğü 12.600 ton, ciro değeri ise 608 milyon TL iken ikramlık şekerleme pazarı 22.200 ton, ciroda ise 536 milyon TL olarak gerçekleşti.
25.04.2022Vitrin
İş dünyası nisanda şirket içi rotasyona odaklandı
İş dünyası nisanda şirket içi rotasyona odaklandıTürkiye’nin önde gelen şirketleri, ilk çeyreğin sonunda yönetici transfer performansını artırdı, kurumsal hedeflerine yönelik atamalarını sürdürdü. Yöneticiler, nisan ayında ağırlıkla mevcut şirketlerindeki yeni pozisyonlara transfer oldu, şirket içi rotasyon hız kazandı. Otomotiv, gıda ve ilaç sektöründe faaliyetlerini sürdüren şirketler, ağırlıkla insan kaynakları, pazarlama, finans alanlarında yönetici atamalar gerçekleştirdi. Data Expert tarafından derlenen nisan ayındaki dikkat çeken şirket görevlendirmeleri şöyle:
CEO’luğa uzanan yol: Milyar dolarlık ‘çilingir’
CEO’luğa uzanan yol: Milyar dolarlık ‘çilingir’Değeri 1 milyar doları aşan startup şirketlerin lakabı ‘unicorn’, yani tek boynuzlu at. Türkiye’nin son unicorn’u, yazılım şirketi Insider... Insider e-ticaret sitelerinin yüksek satış yapmasına ‘kapı açıyor’. CEO Hande Çilingir, teknoloji girişimlerinde kadınları artık daha avantajlı görüyor
İş dünyası şubatta transferi sürdürdü
İş dünyası şubatta transferi sürdürdüİş dünyasının, 2022’nin ilk çeyreğindeki C-Level yönetici atamaları devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen şirketleri, şubat ayında da stratejik ve büyüme hedefleri doğrultusunda yönetim düzeyinde atamalar gerçekleştirdi. Yöneticiler, bu dönemde ağırlıkla mevcut şirketlerindeki yeni pozisyonlara transfer oldu. Şubat ayında şirketlerin dikkat çeken yeni görevlendirmeleri şu şekilde:
İşte kadın gücü: ‘Önce kız çocukları güçlendirmeliyiz’
İşte kadın gücü: ‘Önce kız çocukları güçlendirmeliyiz’Aysel Aydın / Hayat Kimya Strateji ve Pazarlamadan Sor...
Liderler ve zirveler
Liderler ve zirveler2016 yılında DataExpert katkılarıyla BMI Business School organizasyonuyla başlatılan liderlik zirveleri C-Summit Series (CFO Summit, CHRO Summit, CMO Summit) ve En Etkin 50 Fonksiyon Lideri araştırmaları (En Etkin 50 CFO, En Etkin 50 CHRO, En Etkin 50 CMO) son beş yıldır sektörde ses getiren işlere imza attı.
Yarın Milliyet Executive günü
Yarın Milliyet Executive günüMilliyet Gazetesi yarından itibaren iş dünyasının, yöneticilerin ve kariyer hedefi olan okurlarının karşısına yeni dergisi 'Milliyet Executive' ile çıkıyor.
4.01.2022Ekonomi
‘Milliyet Executive’ ile işte yeni bir bakış açısı
‘Milliyet Executive’ ile işte yeni bir bakış açısıMilliyet Gazetesi bu çarşamba okurlarının karşısına yeni dergisi 'Milliyet Executive' ile çıkıyor. İş dünyasının, yöneticilerin ve kariyer hedefi olan herkesin ilgiyle okuyacağı Milliyet Executive, her ayın ilk çarşambası iş ve çalışma yaşamının merak edilenlerini, kritik analizleri ve yeni trendleri okurlarıyla paylaşacak.
3.01.2022Ekonomi
50’nci yıl gururu
50’nci yıl gururu‘Kişisel hijyen’ bilincinin toplumda gelişmesi için çalışmalar gerçekleştiren Selpak, 50’nci yaşını kutluyor.
16.12.2021Cadde
Milliyet Executive Dergisi iş dünyasının kapılarını aralıyor
Milliyet Executive Dergisi iş dünyasının kapılarını aralıyorHayatın gündelik temposu içinde okurlarına nefes aldıracak birçok içerik sunan Milliyet Gazetesi, dergi ve özel ekleriyle farklı ilgi alanlarına yönelik yayınları hayata geçirmeye devam ediyor. Gazete bu defa “Milliyet Executive” dergisi ile her ayın ilk çarşamba günü iş dünyasının nabzını tutacak.
4.12.2021Ekonomi
Ataerkil düzen mercek altında
Ataerkil düzen mercek altındaToplumsal cinsiyet eşitsizliğine yol açan her türlü etken ve ön yargıyla mücadele amacıyla kurulan YANINDAYIZ Derneği’nin #kadınerkekeşittirnokta konferansı, oyuncular Mert Fırat ve Didem Balçın’ın sunumuyla gerçekleşti.
8.11.2021Ekonomi
İstihdamda yeni hedef 2.4 milyon
İstihdamda yeni hedef 2.4 milyonTrendyol CMO’su Erdem İnan, “Doğrudan ve dolaylı olarak toplam 1.1 milyon kişiye istihdam sağlıyoruz. 2023 yılında bu rakamı 2.4 milyon kişiye çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu
3.11.2021Ekonomi
Sürdürülebilirlik risk değil fırsat
Sürdürülebilirlik risk değil fırsatTekstil sektörü sürdürülebilirlik çalışmalarını hızla sürdürüyor. Sektör temsilcileri, sürdürülebilirliğin sektör için bir risk değil, fırsat olduğunu vurguluyor.
2.11.2021Ekonomi
Akbank’ta Marka ve İletişim Başkanlığı görevine yeni isim
Akbank’ta Marka ve İletişim Başkanlığı görevine yeni isimAkbank’ta Marka ve İletişim Başkanlığı görevine Beril Alakoç Orhonoğlu geldi. Dün yeni görevine başlayan Beril Alakoç Orhonoğlu, bankanın tüm marka ve iletişim çalışmalarından sorumlu olacak.
2.10.2021Ekonomi
Cmo Nedir, Ne İş Yapar? Cmo Açılımı Nedir, Özellikleri Nelerdir?
Cmo Nedir, Ne İş Yapar? Cmo Açılımı Nedir, Özellikleri Nelerdir?Birçok farklı sektör açısından öne çıkan kısaltmalar arasında CMO gelmektedir. Bu kısaltmanın ne olduysa merak edilen konular içerisinde yer alıyor. Peki, Cmo nedir, ne iş yapar? CMO açılımı nedir, özellikleri nelerdir tüm detayları ile derledik.
6.09.2021Eğitim
On binlerce genç kıza “oyuna devam” desteği
On binlerce genç kıza “oyuna devam” desteğiP&G’nin lider kadın bakım markası Orkid ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi iş birliği ile kız öğrencilerinin özgüvenli bir şekilde spora devam edebilmesi amacıyla hayata geçirdiği “Oyuna Devam” projesi başlıyor. Proje döneminde satın alınacak her bir Orkid paketi ile, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 20 ilde sporla uğraşan on binlerce genç kıza ulaşılarak spor malzemesi desteği gerçekleştirilecek.
1.09.2021Voleybol
350 milyon liralık şeker ikram ediyoruz
350 milyon liralık şeker ikram ediyoruzBayramlarda ikramlık şeker ve çikolataya yoğun talep var. Bu yıl bayramlık şeker pazarının 350 milyon TL olması bekleniyor. Yazın sert şekerleme daha çok satıyor.
19.07.2021Ekonomi
Oyun tutkunlarını bir araya getirdi
Oyun tutkunlarını bir araya getirdiMonster Notebook’un oyun ve teknoloji dünyasına dair keşfettiği çözümleri ve geliştirdiği yenilikleri kullanıcılarıyla paylaştığı Monster #WASD, 30 Haziran Çarşamba akşamı gerçekleşti.
2.07.2021Ekonomi
OneLife Rally öncesi Galataport İstanbul'da "süper otomobiller" sergilendi
OneLife Rally öncesi Galataport İstanbul'da "süper otomobiller" sergilendiBalkanlar'da düzenlenen ilk ve tek otomobil etkinliği olan OneLife Rally, beşinci yılında başlangıç noktası olarak Galataport İstanbul'u seçti.
26.06.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Cmo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.