Geri Dön
EkonomiVodafone genç yetenekleri avlıyor

Vodafone genç yetenekleri avlıyor

Vodafone, geleceğin teknolojilerine yön verecek genç yetenekleri bünyesine katmaya devam ediyor.

Vodafone genç yetenekleri avlıyor

Vodafone’un 2008’den beri sürdürdüğü Discover Genç Yetenek Programı’nın yeni dönem başvuruları, kariyer.net, vodafone.com.tr ve LinkedIn üzerinden başladı.

90 kişiye iş imkanı

Başvurular, mart ortasına kadar sürecek. Programla bu yıl yaklaşık 90 genç Vodafone Türkiye’nin çeşitli bölümlerinde tam zamanlı çalışma imkânına sahip olacak. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Bayram, “Yeni mezun işe alımlarımızı, Vodafone’un global ölçekte tüm ülkelerinde uyguladığı Discover Genç Yetenek Programı aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Program, yüksek potansiyele sahip gençlerin Vodafone’a kazandırılarak, lokal ve global kariyer olanaklarından faydalanmalarına, eğitim-gelişim programları ile desteklenmelerine olanak tanıyor ve aynı zamanda Vodafone Türkiye’nin yetenek havuzunu genişletmeyi amaçlıyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan S-400 açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi’nin ardından basın toplantısı düzenledi.,-Cumhurbaşkanı Erdoğan: "S-400'de bizim düşüncemiz daha önce neyse, aynı düşünceyi Sayın Başkan'a (Biden) ifade ettim"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler