Geri Dön

Vodafone, veri yükleme hızını 4 kat artırdı

Vodafone, mevcut ve yeni gelecek fiber ev interneti müşterilerinin veri yükleme (upload) hızını ücretsiz olarak 4 kat artırdı.

Vodafone, veri yükleme  hızını 4 kat artırdı

Vodafone böylece, özellikle YouTube gibi sosyal medya platformlarına video yükleyen, online oyun oynayan, uzaktan eğitim uygulamaları kapsamında ödevlerini gönderen, dosya aktarımı gerçekleştiren, canlı yayın ya da video konferans yapan müşterilerinin internete veri yükleme süresini önemli ölçüde kısaltacak. Müşteriler, daha hızlı veri yükleme hizmetinden 1 Haziran’a kadar yararlanabilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, “İçinde bulunduğumuz olağanüstü dönemde evlerimizde kalmamız büyük önem taşıyor. Günlerini evde geçiren müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak üzere bir kampanya başlattık. Kampanya kapsamında, mevcut ve yeni fiber ev interneti müşterilerimizin veri yükleme hızlarını ücretsiz olarak 4 katına çıkarıyoruz” dedi.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 22 Şubat 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 118 bin 816 Kovid-19 testi yapıldı, 8 bin 104 kişinin testi pozitif çıktı, 78 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta 1189 oldu, 5 bin 690 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 529 bin 450'ye yükseldi. Vaka sayısı 8 binin üzerine çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber