İnternet

İnternet

Son dakika İnternet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İnternet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İnternet haber sayfamızda...

İnternet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 108.268 internet haberi bulunmuştur.
KYK burs başvurusu ne zaman, nasıl yapılacak? 2021-2022 KYK bursu ne kadar, ne zaman yatacak?
KYK burs başvurusu ne zaman, nasıl yapılacak? 2021-2022 KYK bursu ne kadar, ne zaman yatacak?Yeni eğitim yılının başında büyük merakla beklenilen KYK burs başvuru işlemleri için heyecan dorukta. 2021-2022 Eğitim yılında KYK bursundan yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri başvuru yapmak için sabırsızlanıyor. KYK burs başvurusu ne zaman yapılacak? Yeni KYK bursu ne kadar? İşte Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından verilecek olan burs hakkında bilinmesi gerekenler...
21.09.2021Gündem
DGS ek tercih tarihleri belli oldu mu? DGS ek tercih ne zaman ve nasıl yapılır? (2021)
DGS ek tercih tarihleri belli oldu mu? DGS ek tercih ne zaman ve nasıl yapılır? (2021)DGS tercih sonuçları açıklandıktan sonra herhangi bir üniversiteye yerleşemeyen üniversite adayları DGS ek tercih için meraklanıyor. ÖSYM tarafından alınacak olan DGS ek tercih işlemleri ne zaman başlayacak merak konusu. DGS ek tercihinde bulunmak isteyenler DGS ek tercih kılavuzu yayımlandı mı, robotu erişime açıldı mı? sorularına cevap arıyor.
21.09.2021Gündem
KPSS tercihleri ne zaman başlayacak? ÖSYM'den tarih verildi mi?
KPSS tercihleri ne zaman başlayacak? ÖSYM'den tarih verildi mi?KPSS Lisans sınavları sona erdi, sonuçlar ilan edildi. Şimdi başarılı puan alan adaylar tercih tarihlerini bekliyor. Akıllardaki soru: KPSS tercihleri ne zaman başlayacak? ÖSYM'den tarih verildi mi? şeklinde...
21.09.2021Gündem
Çanakkale Köprüsü nerede, nereye yapılıyor, ne zaman açılacak? Çanakkale Köprüsü uzunluğu kaç metre, güzergahı nedir? İşte son durum
Çanakkale Köprüsü nerede, nereye yapılıyor, ne zaman açılacak? Çanakkale Köprüsü uzunluğu kaç metre, güzergahı nedir? İşte son durumSon dakika haberleri arasında yer alan Çanakkale Köprüsü ile ilgili gelişmeler peş peşe yaşanmaya devam ediyor. Bugün Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu 1915 Çanakkale Köprüsü kedi yolunda yürüyerek, Asya yakasından Avrupa yakasına geçecek. Vatandaşlar ise köprü hakkında merak ettiği soruları internet üzerinden araştırmaya başladı. Çanakkale Köprüsü nerede, nereye yapılıyor, ne zaman açılacak? Çanakkale Köprüsü uzunluğu kaç metre, güzergahı nedir? soruları yoğun ilgi gördü. İşte Çanakkale Köprüsü son durum...
21.09.2021Gündem
Polis Akademisi tarafından POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? Heyecan katsayısı artıyor
Polis Akademisi tarafından POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? Heyecan katsayısı artıyorBinlerce kişi POMEM mülakatlarında ter döktü. Aradan epey uzun süre geçerken artık sonuçların ilan edilmesi bekleniyor. Bir bilgi almaya çalışan adaylar sürekli olarak "POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı?"sorusunu yöneltiyor.
21.09.2021Gündem
İOKBS: Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB'in geçtiği tarih...
İOKBS: Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB'in geçtiği tarih...Günler ilerledikçe İOKBS'ye giren öğrencileri heyecan hatsayısı artıyor. Eylül ayının sonuna doğru girilerken adayların aklında yek bir soru var: Bursluluk sınavı (İOKBS) sonuçları ne zaman açıklanacak?
21.09.2021Gündem
TOKİ İzmir Yenitepe konutları açık artırma için gün sayıyor
TOKİ İzmir Yenitepe konutları açık artırma için gün sayıyorÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından İzmir Yenitepe'de inşa edilen 267 konutun, 30 Eylül'de açık artırma yoluyla satışa sunulacağı bildirildi. Projede yer alan dairelerin yüzde 40 peşinat ve 120 ay vadeli ödeme planıyla satışa çıkartılacağı belirtildi.
21.09.2021Emlak
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 2021 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 2021 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları CevaplarıYeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
21.09.2021Eğitim
Oyun Nickleri 2021: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve Anlamları
Oyun Nickleri 2021: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve AnlamlarıBilgisayar ve akıllı telefonlarda oynanan oyunlar ve oyun konsolları son dönemlerde popüler hale geldi. LOL, PUBG, CS GO, Valorant gibi çok oyunculu video oyunları dünya ve Türkiye üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Ancak oyunları oynarken kendinize öncelikle nick veya isim vermeniz gerek. Mobil, bilgisayar veya konsollardaki oyun nickleri de en az seçilen karakter kadar öneme sahiptir. İyi, yaratıcı, güzel ve havalı nickler ve anlamları oyunda öne çıkmanızı sağlar ve akılda kalıcılığı artırır. En havalı, iyi, güzel, yaratıcı, şekilli, Türkçe ve komik oyuncu isimleri önerileri için “Oyun Nickleri ve Anlamları 2021” içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
21.09.2021Oyun
PUBG İsimleri 2021: PUBG Havalı, Şekilli, Güzel, Türkçe, Kadın, Ekip Nickleri ve Anlamları
PUBG İsimleri 2021: PUBG Havalı, Şekilli, Güzel, Türkçe, Kadın, Ekip Nickleri ve AnlamlarıSon yılların hiç şüphesiz en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG dünya üzerinde olduğu gibi Türkiye’de de oldukça ilgi görüyor. PlayerUnknown's Battlegrounds’ın kısaltması olan PUBG bilgisayarda oynanabildiği gibi mobil üzerinden de oynanabilir. Oyunun kendisi kadar PUBG isimleri de önem taşıyor. Nicklerin oyunda önem taşımasının nedeni ise oyuncunun takıma olan bağlılığını gösteriyor. Değişik isim veya nicklerle dikkat çekmek ve etki bırakmak mobil oyunlarda önemlidir. Şekilli, havalı, güzel, Türkçe, kadın, erkek ve klan nickleri önerisi için ‘PUBG İsimleri ve Anlamları’ içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
21.09.2021Oyun
Bireysel Emeklilik İptali 2021: BES İptali Nasıl Yapılır?
Bireysel Emeklilik İptali 2021: BES İptali Nasıl Yapılır?Bireysel Emeklilik, kişilerin iş hayatında birikim yapabilmelerini sağlayan özel emeklilik sistemedir. Emeklilik döneminde harcanabilmesi amaçlanmaktadır. Emeklilik döneminde ek gelir sağlayarak refah bir yaşam sürmesi amaçlanan bu sisteme katılmak zorunlu değildir. 18 yaşını geçen herkes dilerse Bireysel Emeklilik Sistemine katılabilir. Dileyen Bireysel Emeklilik iptali yaparak sistemden çıkabilirler. BES iptali için yapılması gereken birkaç işlem bulunur ve şartlar vardır. BES iptali nasıl yapılır? “Bireysel Emeklilik İptali 2021” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
21.09.2021Ekonomi
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı Adları
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Kullanıcı AdlarıKullanıcı adları özellikle Instagram, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları, oyun ve forumlarda sıklıkla kullanılır. Kişinin profilini yansıtan bu kullanıcı adları bir bakıma internet kimlidir. Bu yüzden kullanıcı adı belirlerken bazı unsurlara dikkat edilmelidir. İşletmeler için açılan hesaplarda ise kitlenizi belirlemede yardımcı bir unsurdur. En güzel, cool, komik, İngilizce ve Türkçe kullanıcı adı önerileri için “Kullanıcı Adları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
21.09.2021Teknoloji
Kayıp Kimlik Başvurusu 2021: Kayıp Kimlik Cezası ve Gerekli Belgeler Nelerdir?
Kayıp Kimlik Başvurusu 2021: Kayıp Kimlik Cezası ve Gerekli Belgeler Nelerdir?Kimlik kartı kişiye özel resmi belge niteliği taşır. Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının sahip olması gereken bir belgedir. Herhangi bir sebeple kaybedilmesi veya çaldırılması halinde yapılması gereken bazı hususlar bulunur. 2021 yılı içerisinde kimliğini kaybedenlerin ALO 199 çağrı merkezini arayarak öncelikle bildirimde bulunması gerekmektedir. Kimlik kaybetmenin ayrıca cezası bulunur. Belli bir ücret karşılığı ve gerekli belgeler ile birlikte yeniden nüfus cüzdanı çıkartılabilir. Kayıp kimlik cezası ve gerekli belgeler nelerdir? “Kayıp Kimlik Başvurusu 2021” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
21.09.2021Gündem
Instagram Şifremi Unuttum diyorsanız Instagram Şifre Yenileme ve Değiştirme Linki
Instagram Şifremi Unuttum diyorsanız Instagram Şifre Yenileme ve Değiştirme LinkiHer gün binlerce kullanıcı kazanan sosyal medya platformu Instagram’a giriş için şifre ve kullanıcı adına ihtiyaç duyulur. Instagram şifresini unutanlar veya Instagram şifresini daha güçlü hale getirmek isteyenler değiştirme, yenileme işlemini birkaç adımda kolayca yapabilir. Dünya genelinde 1 milyarı aşkın kullanıcıya sahip olan fotoğra ve video paylaşım uygulaması Instagram şifresini unutulan bilgisayar ve akıllı telefonları üzerinden şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilir. Instagram şifremi unuttum giriş yapamıyorum, nasıl değiştirebilirim diyorsanız; Şifre sıfırlama ve değiştirme içeriğimiz üzerinden bu sorunun yanıtını bulabilirsiniz.
21.09.2021Sosyalmedya
Kanada’da genel seçimlerin galibi Başbakan Trudeau oldu
Kanada’da genel seçimlerin galibi Başbakan Trudeau olduKanada'da dün yapılan erken genel seçimlerde, Justin Trudeau liderliğindeki Liberal Parti birinci oldu. Parlamento'daki 308 sandalyeden 156'sını kazanan Trudeau'nun partisi, tek başına iktidar olmak için gereken 170 milletvekilliğine ulaşamadı.
21.09.2021Dünya
10 soruda birinci Ek Yerleştirme
10 soruda birinci Ek YerleştirmeMerkezi yerleştirmede bir programa yerleşemeyen üniversite adayları için yeni bir şans anlamına gelen Ek Yerleştirme için tercihler alınmaya başlandı. Üniversitelerde 250 bin civarı boş kontenjan var. Bu yıl barajı aşamayanlar için ikinci Ek Yerleştirme de yapılacak.
21.09.2021Eğitim
Best Regards Ne Demek, Türkçesi Nedir? Best Regards Nasıl Kullanılır?
Best Regards Ne Demek, Türkçesi Nedir? Best Regards Nasıl Kullanılır?Küreselleşme, ulaşımın gelişmesi, internet ağının yaygınlaşması dünyanın her bölgesindeki insanları göreceli olarak ve bu mecralarda yakınlaştırmıştır. Kültürler ve insanlar arasında etkileşim daha yoğun şekilde yaşanmaktadır. Elbette bu durum farklı diller arasındaki geçirgenliği de artırmaktadır. Günümüzde özellikle İngilizcenin en yaygın ve geçerli dillerden birisi olması nedeniyle pek çok İngilizce sözcüğün başka dillere geçmesine de sebep olmaktadır. İşte best regards ifadesinin ne anlama geldiği de bu nedenle merak konusu olmaktadır. Best regards nedir, anlamı neyi ifade eder, best regards ifadesi nasıl kullanılır gibi konu hakkında yararlı bilgileri sizler için derledik.
20.09.2021Sözlük
Galatasaray'da Kayserispor maçı hazırlıkları
Galatasaray'da Kayserispor maçı hazırlıklarıSüper Lig'in 6. haftasında Yukatel Kayserispor ile 22 Eylül Çarşamba günü deplasmanda karşılaşacak Galatasaray, hazırlıklarına başladı.
20.09.2021Galatasaray
Trabzonspor, Konyaspor hazırlıklarına başladı
Trabzonspor, Konyaspor hazırlıklarına başladıTrabzonspor, Süper Lig'in 6. haftasında 23 Eylül Perşembe günü deplasmanda İttifak Holding Konyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.
20.09.2021Trabzonspor
Tıp öğrencisi Beyzanur, son yolculuğuna uğurlandı
Tıp öğrencisi Beyzanur, son yolculuğuna uğurlandıDenizli'nin Pamukkale ilçesinde, bir inşaatın 10'uncu katından atlayan tıp fakültesi öğrencisi Beyzanur T. (22), gözyaşları arasında toprağa verildi.  Beyzanur T.'nin 3 ay önce internet ortamındaki finansal piyasalardan birine yatırdığı 70 bin lirasının dolandırıldığı, bunun üzerine polise gidip, suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.
20.09.2021Haberler
Tıp öğrencisi Beyzanur, son yolculuğuna uğurlandı
Tıp öğrencisi Beyzanur, son yolculuğuna uğurlandıDenizli'nin Pamukkale ilçesinde, bir inşaatın 10'uncu katından atlayan tıp fakültesi öğrencisi Beyzanur T. (22), gözyaşları arasında toprağa verildi.  Beyzanur T.'nin 3 ay önce internet ortamındaki finansal piyasalardan birine yatırdığı 70 bin lirasının dolandırıldığı, bunun üzerine polise gidip, suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.
20.09.2021Gündem
Belçika'da aşırı sağ parti kendi sosyal medya uygulamasını geliştirdi
Belçika'da aşırı sağ parti kendi sosyal medya uygulamasını geliştirdiMobil uygulama, kısa sürede Apple'ın Belçika'daki dijital mağazasında en popüler uygulamalar arasında ikinci sıraya çıktı.
20.09.2021Dünya
Beşiktaş Icrypex, ABD'li kısa forvet Trevan Bluiett'i kadrosuna kattı
Beşiktaş Icrypex, ABD'li kısa forvet Trevan Bluiett'i kadrosuna kattıBeşiktaş Icrypex Erkek Basketbol Takımı, Trevon Bluiett'i transfer ettiğini açıkladı.
20.09.2021Basketbol
Uzmanlardan Youtube uyarısı! Hedef kolay para ama...
Uzmanlardan Youtube uyarısı! Hedef kolay para ama...Günümüzde birçok çocuk ve genç, 'Youtuber' olmak için can atıyor! Peki çocukların bu isteğinin arkasında ne yatıyor? Çok küçük yaşlarda Youtuber olma yolunda ilerleyen çocukları gelecekte neler bekliyor? "12 yaşına kadar sosyal medya platformları kullanılmamalı" diyen uzmanlar, küçük yaşta Youtube gibi mecralara girmenin çocukların ruh sağlığına etkileri hakkında önemli uyarılarda bulundu.
20.09.2021Gündem
İNSTAGRAM DONDURMA Linki 2021 - Instagram Hesap Dondurma (Geçici, kalıcı instagram nasıl dondurulur?)
İNSTAGRAM DONDURMA Linki 2021 - Instagram Hesap Dondurma (Geçici, kalıcı instagram nasıl dondurulur?) Dünya genelinde 1 milyarı aşkın kullanıcı sayısı olan sosyal medya uygulaması Instagram'da hesap dondurma ve hesap silme ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Yurt genelinde de milyonlarca kullanıcısı olan Instagram'a ilişkin en çok Instagram hesap dondurma ve Instagram geçici hesap silme nasıl yapılır sorularının cevapları aranıyor. İşte 2021 Instagram hesap dondurma linki ve Instagram dondurmaya ile ilgili tüm merak edilenler ile birlikte geçici ve kalıcı olarak instagram nasıl dondurulur sorusunun yanıtı...
20.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

2021instagramne zamansonuçbaşlayacak

İnternet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.