İnternet

İnternet

Son dakika İnternet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İnternet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İnternet haber sayfamızda...

İnternet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 116.214 internet haberi bulunmuştur.
TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR
TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIRTIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIRBAŞAKŞEHİR ÇAM VE SAKURA ŞEHİR HASTANESİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI2024 MALİ YILI HASTANE GENELİ 12 KALEM TIBBİ SARF ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
1 KALEM KADAVRA SAKLAMA HAVUZU ALIMI
1 KALEM KADAVRA SAKLAMA HAVUZU ALIMI1 KALEM KADAVRA SAKLAMA HAVUZU ALIMIİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ- CERRAHPAŞA REKTÖRLÜĞÜ/CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ DEKANLIĞI1 KALEM KADAVRA SAKLAMA HAVUZU ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
EVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİ
EVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİEVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİÇEKMEKÖY BELEDİYESİ İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜEVSEL ATIK KONTEYNERİ, SIFIR ATIK KUTUSU VE KONTEYNER YEDEK PARÇA ALIM İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
İstanbul'da yaşayanlar dikkat! 6 Aralık'ta saatlerce elektrik kesilecek! İşte elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler
İstanbul'da yaşayanlar dikkat! 6 Aralık'ta saatlerce elektrik kesilecek! İşte elektrik kesintisi yaşayacak ilçelerİstanbul'da 6 Aralık çarşamba günü elektrik kesintileri yaşanacak. BEDAŞ, planlı ve bakım onarım çalışmaları kapsamında elektrik kesintisi yaşanacak ilçe ve mahalleleri tek tek internet sitesinde yayımladı. İstanbul'un bu ilçelerinde yaşayanların önlemlerini alması hususunda uyarılar yapıldı.
5.12.2023Gündem
Premier Lig için çılgın yayın ihalesi! İşte rakam
Premier Lig için çılgın yayın ihalesi! İşte rakamİngiltere Premier Lig için yeni yayın ihalesi anlaşması gerçekleşti. Bu anlaşma ile Premier Lig dünyanın en pahalı ligi oldu.
MSB paylaştı: 3 PKK'lı terörist teslim oldu
MSB paylaştı: 3 PKK'lı terörist teslim olduMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak’ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 3 PKK’lı teröristin teslim olduğunu duyurdu.
5.12.2023Gündem
Sosyal medya fenomeni Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen'in mal varlıklarına el konuldu
Sosyal medya fenomeni Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen'in mal varlıklarına el konulduSosyal medya fenomenlerine yönelik yürütülen soruşturmalara bir yenisi daha eklendi.
5.12.2023Gündem
1286 internet sitesi hakkında erişim engeli
1286 internet sitesi hakkında erişim engeliAnkara'da yasa dışı bahis oynanmasına imkan sağlayan ve müstehcen içerikli paylaşım yapan toplam 1286 internet sitesine erişim engeli getirildiği bildirildi.
5.12.2023Gündem
‘‘Önümüzdeki dönem dünya ticareti daha çok yerel paralarla yapılacak’’
‘‘Önümüzdeki dönem dünya ticareti daha çok yerel paralarla yapılacak’’Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, ‘‘Önümüzdeki dönem, dünya ticaretinin artık çok daha büyük bir kısmının yerel paralarla yapıldığı bir dönem olacak. Yerel para ile ticaret konusunda liderleri, yöneticileri, karar alıcıları zorlamamız lazım’’ dedi
5.12.2023Ekonomi
MİT'ten Mossad'a: Aklından bile geçirme! Dünya medyası Türkiye'nin restini yazdı, Osmanlı detayı...
MİT'ten Mossad'a: Aklından bile geçirme! Dünya medyası Türkiye'nin restini yazdı, Osmanlı detayı...Türk istihbaratının İsrail'i açık şekilde uyarması gündemi değiştirdi, yerel medya suikast birimine Nili adı verildiğini yazdı. Suikast timinin adında Osmanlı İmparatorluğu detayı var.
5.12.2023Dünya
Gözler Dijital Telif Yasası'nda! ' İzinsiz kullanımı hırsızlıktır'
Gözler Dijital Telif Yasası'nda! ' İzinsiz kullanımı hırsızlıktır'Google'ın dijital yayıncılar için telif ödenmesine ilişkin Kanada ile anlaşmaya varmasının ardından gözler Türkiye'ye çevrilirken, dikkat çeken açıklamalar da geliyor.
5.12.2023Gündem
Son dakika... TikTok'ta müstehcen yayın yapan 13 kişi tutuklandı
Son dakika... TikTok'ta müstehcen yayın yapan 13 kişi tutuklandıİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya NARVAS projesinin detaylarını paylaşırken müstehcen yayın 13 TikTok kullanıcısının tutuklandığını söyledi. Bakan Yerlikaya, 'Sosyal medya hesaplarımıza yaptığınız yorumları ve attığınız mesajları da ihbar kabul ediyoruz.' açıklamasını yaptı.
5.12.2023Gündem
Nazlı Ilıcak yeniden cezaevine girdi
Nazlı Ilıcak yeniden cezaevine girdiNazlı Ilıcak, 2016 yılında yazdığı bir yazı nedeniyle Cumhuriyet Savcısı Orhan Kapıcı'nın şikayeti sonucu yargılandığı  davada 'İftira' suçundan 2 yıl 6 aylık hapis cezasının onanmasının ardından bugün yeniden cezaevine girdi.
4.12.2023Gündem
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIRGIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR17'İNCİ KOMANDO TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI4 KISIM GIDA MADDESİ ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
İstanbul'da 5 Aralık elektrik kesintisi! BEDAŞ kesinti yaşanacak ilçeleri açıkladı! Vatandaşlar uyarıldı
İstanbul'da 5 Aralık elektrik kesintisi! BEDAŞ kesinti yaşanacak ilçeleri açıkladı! Vatandaşlar uyarıldıİstanbul'da 5 Aralık salı günü elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu. Vatandaşlara uyarı üstüne uyarı yapıldı. Yapılacak kesinti BEDAŞ'ın internet sitesinden açıklandı. Planlı kesintiler ve çalışma yapılacak olan ilçeler tek tek saatleri ile birlikte yayımlandı. İşte o ilçeler ve mahalleler...
4.12.2023Gündem
İsrail-Hamas savaşı nedeniyle Hollanda mahkemelik oldu! Nedeni F-35'ler
İsrail-Hamas savaşı nedeniyle Hollanda mahkemelik oldu! Nedeni F-35'lerİnsan hakları kuruluşları Gazze’de yaşanan gelişmeler ve İsrail-Hamas savaşında, “savaş yasalarının ihlal edilmesine katkıda bulunduğu” gerekçesiyle Hollanda devleti aleyhine Lahey Mahkemesi'nde dava açtı. Mahkeme, hızlandırılmış davaya ilişkin kararını 15 Aralık’ta açıklayacak.
4.12.2023Dünya
Yargıtay'dan yıldızlı oteller için emsal karar
Yargıtay'dan yıldızlı oteller için emsal karar Düğün solanları işletmecilerinin, ruhsatı olmamasına rağmen düğün organizasyonları yapan otellere karşı verdikleri hukuk mücadelesine dair Yargıtay'dan emsal bir karar çıktı. Kararla birlikte, turizm belgesi olmayan otellerde düğün yapılamayacak.
4.12.2023Ekonomi
Google'ın son kararı ne anlama geliyor? "Türkiye için de bir gereklilik"
Google'ın son kararı ne anlama geliyor? "Türkiye için de bir gereklilik"Google'ın 'Çevrim İçi Haberler Yasası' kapsamında, Kanada hükümetine her yıl yaklaşık 74 milyon dolar ödeme yapacağı açıklandı. Peki bu aşamaya nasıl gelindi? Söz konusu gelişme diğer ülkeler için ne anlama geliyor?
4.12.2023Gündem
Vincenzo Montella'dan A Milli Takım sorusuna cevap! 'Yüzde 100 sorumluyum'
Vincenzo Montella'dan A Milli Takım sorusuna cevap! 'Yüzde 100 sorumluyum'Türkiye Teknik Direktörü Montella, "İtalyan bir teknik adam olarak başka bir ülkenin milli takımını çalıştırmak nasıl bir his?" sorusuna, "Bir ülkeyi içtenlikle temsil ediyorum. Kendimi bu ülke için yüzde yüz sorumlu hissediyorum" yanıtını verdi.
4.12.2023Milli Takım
Dolandırcılardan ünlü şef Arda Türkmen'e 1000 Euro'luk teklif! Müşteriler restorana gelince gerçek ortaya çıktı
Dolandırcılardan ünlü şef Arda Türkmen'e 1000 Euro'luk teklif! Müşteriler restorana gelince gerçek ortaya çıktıDolandırıcıların hedefinde bu kez ünlü şef Arda Türkmen vardı. Yaşadıklarını anlatan Türkmen dolandırıcıların kendisinden 1000 Euro istediğini ifade ederken yapay zeka detayı ise dikkat çekti.
3.12.2023Haberler
Dolandırıcılardan ünlü şef Arda Türkmen'e 1000 Euro'luk teklif! Müşteriler restorana gelince gerçek ortaya çıktı
Dolandırıcılardan ünlü şef Arda Türkmen'e 1000 Euro'luk teklif! Müşteriler restorana gelince gerçek ortaya çıktıDolandırıcıların hedefinde bu kez ünlü şef Arda Türkmen vardı. Yaşadıklarını anlatan Türkmen dolandırıcıların kendisinden 1000 Euro istediğini ifade ederken yapay zeka detayı ise dikkat çekti.
3.12.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İnternet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.