Geri Dön
EkonomiYeditepe Kargo’dan teknoloji yatırımı

Yeditepe Kargo’dan teknoloji yatırımı

Yeditepe Kargo Kurucusu ve Genel Müdürü Alp Tuğhan, göndericinin kargosunu takip edebilmesini sağlayan bir teknoloji yatırımı yaptıklarını açıkladı.

Yeditepe Kargo’dan teknoloji yatırımı

Tuğhan şu bilgileri verdi:

“Zamanla yarıştığımız bu dönemde artık hız ve izlenebilirlik konusu önem taşıyor. Bu nedenle Yeditepe Kargo olarak kendimize ait bir yazılım gerçekleştirdik. Telefona gönderilecek pop mesajlarıyla kargonuzun nerede olduğunu, konumunu ayrıca rötar var mı gibi bilgileri fotoğraflarla takip edebileceksiniz. Uluslararası bir takip cihazı bu sisteme entegre edilecek. Yeditepe kargo müşterilerine ücretsiz olarak sunulacak. IOS ve Android telefonlarda kullanılabilecek. Nisan ayı sonunda kullanıma sunmayı düşünüyoruz.”

Yeditepe Kargo olarak 2005 yılından beri kurumsal firmalara çözüm ortaklığı sunduklarını da kaydeden Tuğhan, “Canlı ve donmuş balık taşıması konusunda uzmanlaştık. Bünyemizde iki adet su ürünleri mühendisi çalışıyor” dedi.

Parti yapılan evin balkonu böyle çöktü: 9 yaralıABD'nin Malibu kentinde villada düzenlenen partide balkon çöktü. Yaklaşık 4,5 metreden düşen 9 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler