Geri Dön
EkonomiYeni müşteriye tanışma faizi

Yeni müşteriye tanışma faizi

Vakıfbank, mobil bankacılık uygulaması üzerinden uzaktan müşteri olan ya da şubeler aracılığıyla ilk kez vadeli mevduat hesabı açmak isteyen müşterilerine, avantajlı tanışma faiz oranından yararlanma imkânı sunuyor.

Yeni müşteriye tanışma faizi

Vakıfbank, Türkiye ekonomisine sunduğu desteği daha da güçlü bir zemine oturtmak üzere mevduat tabanını genişletme çalışmaları çerçevesinde tasarruf sahiplerine cazip koşullar sunan mevduat kampanyaları düzenliyor.

1 Mayıs tarihinde hayata geçen uzaktan müşteri olma uygulaması kapsamında Vakıfbank Mobil aracılığıyla müşteri olanlar, kendilerine özel sunulan avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Vade bozulmuyor

Ayrıca Vakıfbank Tanışma Faizi Kampanyası kapsamında, şubeler aracılığıyla vadeli mevduat hesabı açan ve Vakıfbank’ta daha önce vadeli mevduat hesabı olmayan müşteriler de avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyor. 1.5 milyon TL’ye kadar tüm mevduatlar için geçerli kampanya kapsamında açılan mevduat hesabından vade sonu gelmeden para çekmek mümkün.

Bu durumda kalan paranın vadesi bozulmuyor ve kalan miktar üzerinden hesap açılış faizi işlemeye devam ediyor.

ARI hesabı

Vakıfbank’ın vadeli gibi kazanıp vadesiz gibi harcama kolaylığı sağlayan ARI hesapları da her yaş grubuna özel avantajlar sunuyor.

18 yaşın altındakileri birikimle tanıştıran Yıldız ARI, 18 - 35 yaş arası gençlere özel Genç ARI ve sürekli kazanç sağlayan ARI açtıranlar da avantajlı tanışma faizi oranında yararlanabiliyor.

ARI Hesabı sahipleri birikimleri gecelik faiz oranıyla değerlendirirken, ihtiyaç duyduklarında vade kaybı yaşamadan para yatırma ve çekme işlemi gerçekleştirebiliyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler