Geri Dön

2 Mart son depremler neler? En son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Elazığ, Malatya, Manisa, Akdeniz sallanmaya devam ediyor. Dün Malatya ve Manisa yine korkuturken Şanlıurfa'da da 3.3'lük deprem meydana geldi. Bu depremler sonrası bir kez daha son depremler listesi merak edildi ve En son ne zaman ve nerede deprem oldu? sorusu soruldu. İşte detaylar...

2 Mart son depremler neler? En son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Her gün Elazığ, Malatya, Manisa, Akdeniz'den deprem haberleri geliyor. Bazı depremler panik yaratırken bazıları ise 3'ten küçük deprmler oluyor. Ocak ayından itibaren deprem dalgası sonrası vatandaşlar günlü olarak son depremler listesini kontrol ediyor. Zaman zaman vatandaşlar "En son nerede ve ne zaman deprem oldu?" sorusuna cevap arıyor.

2 MART SON DEPREMLER

Bugün 3'ten büyük 4 deprem meydana geldi.   Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamada Saat 17.22'de 3.7 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiği duyuruldu. Deprem yerin 5.1 km derinliğinde meydana geldi. Depremin merkez üssü Bingöl'ün Genç ilçesi olarak açıklandı.

2 Mart son depremler neler En son nerede ve ne zaman deprem oldu

1 MART SON DEPREMLER

Dün 3'ten büyük 4'ten küçük 4 deprem meydana geldi. Son deprem saat 17.34'te Şanlıurfa Birecik'te 3.3 büyüklüğündeydi.

2 Mart son depremler neler En son nerede ve ne zaman deprem oldu

 

 

Bakan Koca'dan, 'Tuğba hemşire' paylaşımı: MinnetarızSağlık Bakanı Fahrettin Koca, uzun süredir koronavirüs ile yaşam mücadelesi veren hemşire Tuğba Kuşdemir'in hayatını kaybettiğini açıkladı. Koca, "Hemşire Tuğba Kuşdemir, 1985 doğumlu iki çocuk annesiydi. 2015'te yakalandığı kanseri yenmişti. Görevi sırasında yakalandığı COVID-19 sebebiyle vefat etti." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber