Geri Dön

13 Kasım koronavirüs tablosu günlük son durum! Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?

Koronavirüs tablosu günlük olarak paylaşılıyor. Dünyanın gündeminde yer alan koronavirüs, Türkiye'de ilk kez mart ayında görüldü. Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı ile ilgili bilgiler koronavirüs tablosunda yer alıyor. Peki 13 Kasım Türkiye'de bugünkü koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?

13 Kasım koronavirüs tablosu günlük son durum! Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?

Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı ile ilgili son durum merak konusu. Her gün paylaşılan koronavirüs tablosunda koronavirüs test, vaka, ölü ve iyileşen hasta sayısı olmak üzere çeşitli detaylar bulunuyor. Peki 13 Kasım Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?

KORONAVİRÜS TABLOSUNDA SON DURUM NEDİR?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı Twitter'da şu paylaşımı gerçekleştirdi;

"Bugün tespit edilen yeni hasta sayısı 3.000'den fazla. Ağır hasta sayımız da kayıplarımız da artıyor. Virüs yükünü düşüren en önemli araç maske. Tedbirlere uyarak mücadeleye güç verin. http://covid19.saglik.gov.tr"

13 Kasım koronavirüs tablosu günlük son durum Türkiyede koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu

 

Çalınan 3 bin liralık bisikletini, 20 liraya satıldığı hurdacıda bulduAntalya'da yaşayan Efe Efetürk (34), geçen yıl çalınarak 20 liraya hurdacıya satılan 3 bin lira değerindeki bisikletini kendi çabasıyla buldu. Efetürk, başka bisiklet severlerin mağdur olmaması için de sosyal medyada yardım grubu kurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet