Koronavirüs Vaka Sayısı

Koronavirüs Vaka Sayısı

Son dakika Koronavirüs vaka sayısı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koronavirüs vaka sayısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koronavirüs vaka sayısı haber sayfamızda...

Koronavirüs Vaka Sayısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.616 koronavirüs vaka sayısı haberi bulunmuştur.
Çin'de istifa sloganları! Dünya şaşkın
Çin'de istifa sloganları! Dünya şaşkın Şangay'dan başkent Pekin'e birçok şehre yayılan protestolar Çin'i sarsıyor, beyaz pankartların taşındığı gösterilerde alışılmadık sloganlar var.
27.11.2022 Dünya
‘Sadece maske sizi korumaya yetmez’
‘Sadece maske sizi korumaya yetmez’ Bir ay öncesine göre 14 günlük koronavirüs vaka sayısı 16 katına, 14 günlük ölüm sayısı 7 katına çıkmış durumda. Uzmanlar uyarıyor: Herkes takmıyorsa sizin çift maske takmanız bile virüs bulaşmasını engelleyemez.
7.08.2022 Gündem
KORONAVİRÜS TABLOSU 2022 Türkiye geneli || Koronavirüs vaka sayısı kaç? İşte son durum
KORONAVİRÜS TABLOSU 2022 Türkiye geneli || Koronavirüs vaka sayısı kaç? İşte son durum Koronavirüs tablosundaki rakamları öğrenmek isteyen vatandaşlar arayışa geçti. Bugün koronavirüs vaka sayısı kaç çıktı merak ediliyor. Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan koronavirüs tablosu günlük - haftalık olarak merak ediliyor. Peki Türkiye geneli koronavirüs tablosu ne durumda? İşte son durum...
3.08.2022 Bilgi Rehberi
KORONAVİRÜS TABLOSU 2022 Türkiye tablosu | Haftalık - günlük koronavirüs vaka sayısı, vefat sayısı kaç oldu?
KORONAVİRÜS TABLOSU 2022 Türkiye tablosu | Haftalık - günlük koronavirüs vaka sayısı, vefat sayısı kaç oldu? Koronavirüs tablosu ile ilgili araştırmalar sürüyor. Türkiye geneli koronavirüs vaka sayısı ve vefat eden sayısı oldukça merak ediliyor. Vatandaşlar günlük ve ya haftalık koronavirüs tablosu hakkında bilgi almak istiyor. Peki bugün ve ya geçen haftanın koronavirüs tablosundaki vaka sayısı ve vefat eden sayısı kaç çıktı? İşte son durum...
29.07.2022 Bilgi Rehberi
KORONAVİRÜS TABLOSU son dakika durumu yayımlandı mı? 2022 Türkiye geneli Koronavirüs vaka sayısı, vefat eden sayısı kaç oldu?
KORONAVİRÜS TABLOSU son dakika durumu yayımlandı mı? 2022 Türkiye geneli Koronavirüs vaka sayısı, vefat eden sayısı kaç oldu? Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs tablosu yayımlanmaya devam ediyor. Haftalık olarak paylaşılan koronavirüs tablosunda vaka, vefat, iyileşen sayısı yer alıyor. Peki Türkiye'de koronavirüs tablosunun son durumu nasıl? İşte sağlıkta gidişat...
27.07.2022 Bilgi Rehberi
KORONAVİRÜS TABLOSU: Haftalık Koronavirüs Tablosu 2022 İşte Türkiye geneli Covid-19 vaka, vefat, iyileşen sayısı
KORONAVİRÜS TABLOSU: Haftalık Koronavirüs Tablosu 2022 İşte Türkiye geneli Covid-19 vaka, vefat, iyileşen sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından haftalık olarak koronavirüs tablosu yayımlanmaya devam ediyor. Son zamanlarda artan koronavirüs vaka sayısı vatandaşları tekrardan araştırmaya geçirdi. Peki Sağlık Bakanlığı tarafından son paylaşılan koronavirüs tablosu yayımlandı mı, vaka sayısı kaç oldu? İşte Türkiye geneli haftalık Koronavirüs tablosu...
23.07.2022 Bilgi Rehberi
Haftalık koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? 04-10 Temmuz covid-19 vefat sayısı nedir?
Haftalık koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? 04-10 Temmuz covid-19 vefat sayısı nedir? Sağlık Bakanlığı her çarşamba haftalık vaka sayısını açıklıyor. 4-10 Temmuz vaka sayıları da belli oldu. Yapılan paylaşımda vakaların epey arttığı görüldü. İşte "Haftalık vaka sayısı kaç oldu? 04-10 Temmuz vefat sayısı nedir?" sorusunun cevabı...
13.07.2022 Gündem
Üç gündür başımızı kaldıramıyoruz
Üç gündür başımızı kaldıramıyoruz Koronavirüs varyantı Omicron ve alt varyantları Kovid-19 vaka sayısını ikiye katladı. Haftalık vaka sayısı 57 bini geçti. “Son 3 gündür başımızı kaldıramıyoruz’ diyen uzmanlar, 6’ncı dalganın kapıyı çaldığını söyledi.
6.07.2022 Gündem
KORONAVİRÜS TABLOSU AÇIKLANDI! 27 MAYIS BUGÜN KORONAVİRÜS VAKA SAYISI KAÇ OLDU?
KORONAVİRÜS TABLOSU AÇIKLANDI! 27 MAYIS BUGÜN KORONAVİRÜS VAKA SAYISI KAÇ OLDU? Sağlık Bakanlığı tarafından 27 Mayıs 2022 koronavirüs tablosunu açıkladı. Günlük yayımlanan koronavirüs tablosu ile ilgili meraklı arayış başladı. Bugüne ait vaka sayısı 940 oldu.
27.05.2022 Gündem
20 MAYIS KORONAVİRÜS | Bugünkü korona tablosu paylaşıldı mı, vaka ve vefat sayısı kaç oldu?
20 MAYIS KORONAVİRÜS | Bugünkü korona tablosu paylaşıldı mı, vaka ve vefat sayısı kaç oldu? Günlük koronavirüs vefat ve vaka sayısı akşam saatlerinde araştırılıyor. Dün vaka sayısı bin 485, vefat sayısı ise 4 olarak açıklandı. Peki, Bugünkü (20 Mayıs) koronavirüs vaka ve vefat sayısı kaç oldu?
20.05.2022 Gündem
Tunceli'de koronavirüs vaka sayısı sıfırlandı
Tunceli'de koronavirüs vaka sayısı sıfırlandı Tunceli İl Sağlık Müdürü Çağdaş Özdemir, kentte koronavirüs vakası sayısının sıfırlandığını belirterek, "İlimizde ilk vaka Nisan 2020'de görüldü. Son 3 ayda vaka sayılarında düşüşler oldu. Şu anda hastanemizde yatan hasta yok. Ayrıca il merkezi ve ilçelerde de aktif vakamız kalmadı. Bu durum özellikle sağlık çalışanlarını mutlu etti" dedi.
10.05.2022 Gündem
6 MAYIS KORONAVİRÜS | Bugünkü korona tablosu paylaşıldı! Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?
6 MAYIS KORONAVİRÜS | Bugünkü korona tablosu paylaşıldı! Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu? 6 Mayıs koronavirüs vaka ve vefat sayısı araştırılıyor. 1000'in üzerinde seyreden vaka sayılarında düşüş olup olmadığı merak ediliyor. Akşam saatlerinde "Bugünkü korona tablosu paylaşıldı mı? Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?" sorusu hızlanıyor.
6.05.2022 Gündem
2 MAYIS KORONAVİRÜS TABLOSU 2022 (KORONA VAKA SAYISI) || Türkiye korona tablosu son durumu nedir?
2 MAYIS KORONAVİRÜS TABLOSU 2022 (KORONA VAKA SAYISI) || Türkiye korona tablosu son durumu nedir? Koronavirüs tablosu günlük olarak Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılıyor. Koronavirüs tablosu son dakika gelişmeleri ise bireylerin araştırdığı konular arasında bulunuyor. Korona vaka sayısı, test sayısı, iyileşen sayısı ve vefat sayısı tabloda açıklanıyor. Peki 2 Mayıs koronavirüs tablosunda vaka sayısı kaç oldu?
2.05.2022 Gündem
15 Nisan Korona vaka sayısı açıklandı!  İşte son tablo...
15 Nisan Korona vaka sayısı açıklandı! İşte son tablo... Koronavirüs vaka sayısı uzun zamandır 10 binlerin altında seyrediyor. Vefat sayıları da her geçen gün azalıyor. Bu gelişmeler sevinçle karşılanırken her gün olduğu gibi "Vaka sayısı açıklandı mı? Koronavirüs vaka ve vefat sayısı kaç oldu?" sorusu yöneltiliyor.
15.04.2022 Gündem
SON DAKİKA 8 NİSAN BUGÜNKÜ KORONAVİRÜS TABLOSU AÇIKLANDI (VAKA SAYISI) || Türkiye korona tablosunda son durum nedir (vefat sayısı)?
SON DAKİKA 8 NİSAN BUGÜNKÜ KORONAVİRÜS TABLOSU AÇIKLANDI (VAKA SAYISI) || Türkiye korona tablosunda son durum nedir (vefat sayısı)? Koronavirüs tablosu günlük olarak paylaşılıyor. Sağlık Bakanlığı'nın paylaştığı korona tablosunda, test, vaka, iyileşen hasta ve ölü sayısı yer alıyor. Korona tablosundaki son durum ise gündemde merak edilen konular arasında bulunuyor. Peki 8 Nisan bugünkü korona tablosunda vaka sayısı kaç?
8.04.2022 Gündem
1 Nisan koronavirüs vaka ve vefat sayısı açıklandı! Sağlık Bakanlığı tarafından son tablo paylaşıldı
1 Nisan koronavirüs vaka ve vefat sayısı açıklandı! Sağlık Bakanlığı tarafından son tablo paylaşıldı Koronavirüs vaka sayıları uzun zamandır 20 binin altında seyrediyor. Dünkü tabloya göre vaka sayısı 14 bin 336 vefat sayısı ise 56 idi. Gözler bugünkü Sağlık Bakanlığı'nın geçeceği tabloda... Sıkça "1 Nisan koronavirüs vaka sayısı açıklandı mı, vefat sayısı kaç oldu?" sorusu geliyor.
1.04.2022 Gündem
KORONA TABLOSU: 18 Mart Cuma (bugün) korona vaka sayısı ve vefat sayısı kaç oldu?
KORONA TABLOSU: 18 Mart Cuma (bugün) korona vaka sayısı ve vefat sayısı kaç oldu? Koronavirüs vaka sayıları uzun zamandır 20 binin üzerinde seyrediyor. Vefat sayılarında da hızlı bir düşüş söz konusu... Akşam saatlerinde her zaman olduğu gibi yeni tablo araştırılıyor. Peki, Korona vaka sayısı kaç oldu? Koronavirüs tablosu paylaşıldı mı?
18.03.2022 Gündem
Çin'de koronavirüs vaka sayısı rekor düzeyde arttı
Çin'de koronavirüs vaka sayısı rekor düzeyde arttı Çin'de koronavirüs vakalarının rekor düzeyde artması üzerine, pandeminin başlangıcından bu yana en kapsamlı sokağa çıkma kısıtlamalarından biri uygulanıyor. Ülkede çok uluslu şirketler de bazı operasyonlarını durdurdu.
15.03.2022 Dünya
SON DAKİKA: 13 Mart korona tablosu ve vaka sayısı son durumu! Güncel aşı haritası...
SON DAKİKA: 13 Mart korona tablosu ve vaka sayısı son durumu! Güncel aşı haritası... Koronavirüs (coronavirüs) tablosu, günlük olarak erişime sunuluyor. Tabloda vaka, vefat, aşı oranları yer alıyor. Pandeminin son dönemlerinde tabloda kritik düşüş öne çıkıyor. 12 Mart tablosunda 20 bin vaka yer almıştı. Peki, bugünkü korona tablosu açıklandı mı?
13.03.2022 Gündem
SON DAKİKA KORONA TABLOSU || 11 MART BUGÜNKÜ KORONAVİRÜS TABLOSU (korona vaka sayısı, ölü sayısı) || Türkiye korona tablosunda vaka sayısı kaç oldu?
SON DAKİKA KORONA TABLOSU || 11 MART BUGÜNKÜ KORONAVİRÜS TABLOSU (korona vaka sayısı, ölü sayısı) || Türkiye korona tablosunda vaka sayısı kaç oldu? Koronavirüs tablosu son dakika ayrıntıları gündemde merak edilen konular arasında yer alıyor. Korona tablosu, Sağlık Bakanlığı tarafından günlük olarak paylaşılıyor. Korona vaka sayısı ve ölü sayısındaki son durum araştırılıyor. Peki 11 Mart koronavirüs tablosunda korona vaka sayısı ve ölü sayısında son durum nedir?
11.03.2022 Gündem
İşte son tablo... Korona vaka sayısı kaç oldu? 4 Mart koronavirüs tablosu paylaşıldı mı?
İşte son tablo... Korona vaka sayısı kaç oldu? 4 Mart koronavirüs tablosu paylaşıldı mı? Koronavirüs vaka sayısı dün 50 binin altına indi. Vefat sayılarında da ciddi bir düşüş söz konusu... Kovid kısıtlamaları büyük ölçüde kalkarken bugünkü tablo merak ediliyor. Sıkça "Korona vaka sayısı kaç oldu? 4 Mart Koronavirüs tablosu paylaşıldı mı?" sorusu geliyor.
4.03.2022 Gündem
Bugünkü (19 Şubat) koronavirüs tablosu AÇIKLANDI! Türkiye'de son 24 saat içerisinde kaç yeni vaka ve can kaybı var?
Bugünkü (19 Şubat) koronavirüs tablosu AÇIKLANDI! Türkiye'de son 24 saat içerisinde kaç yeni vaka ve can kaybı var? Koronavirüs vaka ve can kaybı sayısı her gün Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanıyor. Omicron varyantı etkisi ile son dönemde 100 bin rakamını aşan sonrasında bir nebze olsun düşüş yaşayan vaka sayıları vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Koronavirüs bugünkü vaka ve can kaybı sayısı kaç oldu?
19.02.2022 Gündem
Koronavirüs 18 Şubat tablosu paylaşıldı mı? Vaka sayısı kaç oldu?
Koronavirüs 18 Şubat tablosu paylaşıldı mı? Vaka sayısı kaç oldu? Koronavirüs vaka sayıları 90 binin üzerinde seyrediyor. Temenniler bir an evvel tablonun iyiye gitmesi yönünde... Hafta sonuna girilirken bugünkü vaka ve vefat sayıları merak ediliyor. Bu nedenle de "Koronavirüs 18 Şubat tablosu paylaşıldı mı? Vaka sayısı kaç oldu?" diye soruluyor.
18.02.2022 Gündem
11 Şubat 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...
11 Şubat 2022 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar... Sağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 458 bin 142 testte 95 bin 65 vaka tespit edildi. 253 kişi hayatını kaybederken, 85 bin 758 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Turkovac’ı bekleyenler zaman kaybetmesin. Hatırlatma dozu aşısını yaptırmayanlar yerli aşımıza güvensin." dedi.
11.02.2022 Haberler
Eskişehir’de vaka sayılarındaki düşüş devam ediyor
Eskişehir’de vaka sayılarındaki düşüş devam ediyor Eskişehir'de birkaç hafta öncesine kadar adeta pik yapan ve 100 bin kişide bin 427'ye kadar yükselen koronavirüs vaka sayısında düşüş sürüyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı son verilere göre Eskişehir'de koronavirüs vaka sayısı yüzde 50'den daha fazla azalarak 625'e geriledi.
7.02.2022 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Koronavirüs Vaka Sayısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.