Geri Dön

16 Ekim bugünkü koronavirüs tablosu! Son dakika Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?

Koronavirüs tablosu ile ilgili son detaylar gündemde vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs tablosu ile ilgili detayları günlük olarak paylaşıyor. Peki 16 Ekim Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı açıklandı mı?

16 Ekim bugünkü koronavirüs tablosu! Son dakika Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?

Korona virüs vaka sayısı ve ölü sayısı ile ilgi son durum merak konusu. Korona virüs tablosunda, vaka, test, iyileşen hasta ve vefat eden kişi sayısı ile ilgili detaylar yer alıyor. Koronavirüs tablosunun detayları günlük paylaşılıyor. Peki 16 Ekim koronavirüs tablosu belli oldu mu?

KORONAVİRÜSTE SON DURUM NEDİR?

Bakan Koca, Twitter hesabından dün şu açıklamayı yaptı;

"Toplamda 12 milyondan fazla test yapıldı. Bugün tespit edilen 1.693 yeni hasta var. Ağır hasta sayımız durağan seyrine devam ediyor. Filyasyon, izolasyon eksiksiz devam ediyor. Hasta sayısını tedbirlere birlikte uyarak azaltabiliriz. Kazanan biz olacağız. http://covid19.saglik.gov.tr"

16 Ekim bugünkü koronavirüs tablosu Son dakika Türkiyede koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu

16 EKİM KORONAVİRÜS TABLOSU AÇIKLANDI MI?

16 Ekim koronavirüs tablosu henüz açıklanmadı. Akşam saatlerinde 16 Ekim koronavirüs tablosunun açıklanması bekleniyor.

Ambulans uçak Yemen'de saldırıya uğrayan Türk Kızılay yetkilisi için havalandıYemen'de uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan Türk Kızılay yetkilisi Ali Can Budak, Sağlık Bakanlığına ait ambulans uçakla Ankara'ya getirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber