Geri Dön
Gündem2 milyon TL'lik araç bilmecesi!

2 milyon TL'lik araç bilmecesi!

Aylin Coşkun, 2 milyon liraya bir arazi aracı almak için anlaştığı galericiyi, “Aracımı teslim etmedi” diyerek şikayet etti. Galerici ise “Coşkun ödeme yapmadı, sadece kapora verdi” dedi.

2 milyon TL'lik araç bilmecesi!

Sabah gazetesinden Dilek Yaman'ın haberine göre, şarkıcı Aylin Coşkun, 2017 yılı başında Range Rover marka arazi aracı almak için Şükrü Y. adlı bir galericiyle anlaştı. Coşkun, 318 bin Euro'luk araç için 100 bin Euro kapora verdi. Ancak aylar geçmesine rağmen Coşkun cipini teslim alamadı. Yıl sonu yaklaştığında, Coşkun aracın modelini 2017'den 2018'e yükseltmek için 104 bin 200 Euro daha ödedi.

GÜMRÜKTE TAKILMIŞ

İddiaya göre; cipin tüm bedellerini ödeyen şarkıcıya, gümrükte bazı aksaklıklar çıktığı ve gecikme olacağı söylendi. Cipini alamayan Coşkun, savcılığa başvurdu. İfadesi alınan Şükrü Y., "Coşkun kapora verdi ama aracın satışı için ödeme yapmadı. Ben de teslim etmedim" dedi. Savcılık, Coşkun'a hukuk mahkemesine başvurması gerektiğini söyledi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
3. doz Biontech aşısı ne zaman? Bilim Kurulu önerdi2 doz Biontech aşısı olanlar için 3. doz aşı ne zaman? Merak edilen soru Bilim Kurulu'nda gündeme geldi. Tavsiye kararı bakanlığa iletildi. Buna göre "2. dozun üzerinden 6 ay geçenlerin aşılanmasında yarar var" denildi. Gözler bakanlığın açıklayacağı karara çevrildi. Detayları CNN TÜRK'ten Duygu Ayaz Bayram aktardı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler