Satış

Satış

Son dakika satış haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan satış gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan satış haber sayfamızda...

Satış

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 69.579 satış haberi bulunmuştur.
Tesla Cybertruck: 61 bin dolarlık aracın satışı Perşembe günü başlıyor
Tesla Cybertruck: 61 bin dolarlık aracın satışı Perşembe günü başlıyorTesla CEO'su Elon Musk'ın "radikal" bir ürün diye nitelediği Cybertruck adlı elektrikli pikabın satışları Perşembe günü başlayacak.
2.12.2023Dünya
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDANİHALE İLANIİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDANMARPOL 73/78 Ek- I Kapsamındaki Petrol ve Petrol Türevi Slaç veya Sintine Suyu Atıkların Bertaraf Edilmesi için satışı işinin ihalesi yapılacaktır...
Bakan Yumaklı: Zeytinyağı üretim ve satış merkezlerini denetlemeye başladık
Bakan Yumaklı: Zeytinyağı üretim ve satış merkezlerini denetlemeye başladıkTarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "Zeytin ve zeytinyağı konusu bu kadar gündemdeyken olunca diğer kötü niyetlilere de gün doğmuş oldu. Biz hafta başından itibaren 7 bin 500 arkadaşımızla rutin denetimlerimizin dışında zeytinyağı üretim ve satış merkezlerini denetlemeye başladık. Bununla alakalı da denetimlerimiz devam edecek" dedi.
1.12.2023Ekonomi
Markette fiyatı en çok düşen ürün limon oldu
Markette fiyatı en çok düşen ürün limon olduTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, “Kasım ayında markette fiyatı en fazla artan ürün yüzde 69,2 ile salatalık, fiyatı en çok düşen ürün ise yüzde 17,2 ile limon oldu” dedi.
1.12.2023Ekonomi
‘Turistik Doğu Ekspresi’ yeni sezon seferlerine 11 Aralık'ta başlayacak
‘Turistik Doğu Ekspresi’ yeni sezon seferlerine 11 Aralık'ta başlayacakSeyahatseverlerin ve sanat tutkunlarının gözdesi haline gelen 'Turistik Doğu Ekspresi' seferlerinin bilet satışları devam ediyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca, hayata geçirilen ‘Turistik Doğu Expresi’nin ilk seferi 11 Aralık’ta yapılacak. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Turistik Doğu Ekspresi'ni, 11 Aralık’ta Ankara'dan Kars'a gerçekleştirilecek ilk seferine uğurlayacak.
1.12.2023Ekonomi
MASAK, fazla para transferi tespit etti
MASAK, fazla para transferi tespit ettiMali Suçlar Araştırma Kurulu’nun (MASAK) Seçil Erzan davasında şüphelilerin para trafiğini incelediği, kurye olduğu iddia edilen Ali, Aslı ve Atilla Yörük’ün 2022’den itibaren çok fazla para transferi yaptığı, kuvvetli para aklama şüphesi olduğu yönünde hazırlanan raporun dava dosyasına girdiği ortaya çıktı.
1.12.2023Gündem
İHALE İLANI SİNCAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
İHALE İLANI SİNCAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDANİHALE İLANISİNCAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN1...
30.11.2023Resmi İlanlar
İstanbul Valisi Gül ekmek fiyatlarına tepki gösterdi
İstanbul Valisi Gül ekmek fiyatlarına tepki gösterdiİstanbul Valisi Gül, ilçe belediye başkanları ve resmi kurumların müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda ekmek fiyatlarındaki artışlara da değinildi. Vali Gül, "Kimi yerde 9 liraya, 10 liraya ekmek satışı yapılıyor. Etkin fiyat denetimi yapılmasına davet ediyorum" dedi.
30.11.2023Gündem
GRAM ALTIN FİYATI KAÇ TL? Bugünkü altın fiyatları canlı akış...
GRAM ALTIN FİYATI KAÇ TL? Bugünkü altın fiyatları canlı akış...Bugün altın almak ve ya bozdurmak isteyen vatandaşlar, altın fiyatları ne kadar araştırması yapıyor. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatlarındaki canlı grafiği haberimize ekledik. İşte gün içinde altın fiyatlarını takip etmek isteyenler için altındaki alış - satış fiyatları...
30.11.2023Bilgi Rehberi
PPK toplantı özeti yayımlandı
PPK toplantı özeti yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısına dair özet metin yayımlandı.
30.11.2023Uzmanpara
Tamirci olarak eve girdi, damat olarak çıktı! Dünyanın konuştuğu 'karanlık' ilişki
Tamirci olarak eve girdi, damat olarak çıktı! Dünyanın konuştuğu 'karanlık' ilişkiABD'de zengin bir kadının kendisinden 23 yaş küçük evsiz adamla dolu dizgin bir aşka yelken açması ülkenin manşetlerine taşındı. Olayın detayları pes dedirtirken damadın kadınla tanışma şekli dünya basınında yankı uyandırdı.
30.11.2023Dünya
Aralıkta doğal gaz fiyatlarında değişik yapılmadı
Aralıkta doğal gaz fiyatlarında değişik yapılmadıBoru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ), 1 Aralık'tan itibaren geçerli olan doğal gaz toptan satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapılmadığını duyurdu.
30.11.2023Ekonomi
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandıABD Merkez Bankası'nın (Fed) Bej Kitap raporu ABD'de ekonomik faaliyetlerin ekim ayının ikinci yarısından kasım ortasına kadarki dönemde genel olarak yavaşladığına, ekonomik ivmenin yılın sonuna doğru azalmakta olduğuna işaret etti.
30.11.2023Uzmanpara
Erzan ve kurye birbirini suçluyor
Erzan ve kurye birbirini suçluyorFon dolandırıcılığı davasında Bankacı Seçil Ezan’ın yanı sıra Ali Yörük de tutuklu yargılanıyor. Erzan’a kuryelik yaptığı belirlenen Yörük’ün, Erzan adına para toplarken kendisini “Ali Böcügöz” olarak tanıttığı ortaya çıktı.
30.11.2023Gündem
Servisi, şarj istasyonu olmayanlara ‘izin’ yok
Servisi, şarj istasyonu olmayanlara ‘izin’ yokBaşta Çinli üreticiler olmak üzere son dönemde hızlanan elektrikli oto ithalatında tüketicinin güvenliği adına bir dizi yeni uygulamaya gidildi.
30.11.2023Ekonomi
KİT KARŞILIĞI TAM OTOMATİK İMMÜNOHİSTOKİMYA VE İN SİTU HİBRİDİZASYON ALIMI
KİT KARŞILIĞI TAM OTOMATİK İMMÜNOHİSTOKİMYA VE İN SİTU HİBRİDİZASYON ALIMIKİT KARŞILIĞI TAM OTOMATİK İMMÜNOHİSTOKİMYA VE İN SİTU HİBRİDİZASYON ALIMIEĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-BAKIRKÖY SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Kit Karşılığı Tam Otomatik İmmünohistokimya ve İn Situ Hibridizasyon Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
29.11.2023Resmi İlanlar
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR
GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIRGIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIRÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ2024 YILI TATLI VE BÖREK ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır...
29.11.2023Resmi İlanlar
ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDANİLAN ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN Mülkiyeti Onikişubat Belediyemize ait olan İlçemiz Önsen Mahallesi 454 ada 4 nolu parselde kayıtlı 1922,13 m² yüzölçümlü tam parsel Belediyemiz adına kayıtlı olup 15/11/2023 tarihli ve 2023/677 sayılı Belediyemiz Encümen Kararına istinaden satılacaktır...
29.11.2023Resmi İlanlar
Toyota'dan üretim ve satış rekoru
Toyota'dan üretim ve satış rekoruToyota Motor, Kuzey Amerika ve Avrupa'daki güçlü talebin etkisiyle ekim ayında rekor üretim ve satış gerçekleştirdi.
29.11.2023Uzmanpara
Elektrikli otomobil satışında yeni dönem!
Elektrikli otomobil satışında yeni dönem!Elektrikli otomobil satışlarında tüketiciyi koruyan yeni düzenleme yürürlüğe girdi.
29.11.2023Ekonomi
İnternetten araç almak istedi, 255 bin lirasını kaptırdı
İnternetten araç almak istedi, 255 bin lirasını kaptırdıSazan sarmalı yöntemiyle bir vatandaşı 255 bin lira dolandıran 4 kişilik şebeke çökertildi.
29.11.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Satış ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.