Satış

Satış

Son dakika satış haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan satış gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan satış haber sayfamızda...

Satış

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 64.101 satış haberi bulunmuştur.
Satış Tutundurma Nedir, Nasıl Yapılır? Satış Tutundurma Faaliyetleri Nelerdir?
Satış Tutundurma Nedir, Nasıl Yapılır? Satış Tutundurma Faaliyetleri Nelerdir?Günümüz dünyasında her sektörün inovatif faaliyetleri inanılmaz bir ivme ile sürmektedir. Nihai tüketicinin de pazarın bir unsuru olarak bunlardan uzak kalması neredeyse olanaksızdır. Fakat bu farklı alanların terminolojisi genellikle yabancı gelmektedir. Satış tutundurma ifadesi de bu bağlamda böylesine bir terimdir ve merak konusu olmaktadır. İşte ilgiyle okuyacağınız satış tutundurma nedir, nasıl yapılır, satış tutundurma faaliyetleri nelerdir ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.
6.12.2021Eğitim
Satış Temsilcisi Nedir, Ne İş Yapar? Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?
Satış Temsilcisi Nedir, Ne İş Yapar? Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?Günlük hayatta her alanda faaliyet gösteren bir iş kolu olarak bilinen satış temsilciliği üretim faaliyetlerinin devamlılığını sağlamak için gerekli bir iş dalı olmaktadır. Satış temsilcileri firmalar için ürün ve hizmetlerin satışını ve müşteri ilişkilerini düzenleyerek satış sonrası iletişimi de sağlayan kişilerdir. Satış temsilcisi nedir ve ne iş yapar? Satış temsilcisi nasıl olur hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.
6.12.2021Eğitim
Büyükçekmece'deki ölümün ardından paramotor tartışması
Büyükçekmece'deki ölümün ardından paramotor tartışmasıTürkiye Hava Sporları Federasyonu Paramotor Branş Başkanı İlhan Çakmak "Bunu kullanmak için bir kere eğitim almanız lazım. Önce yamaç paraşütü eğitimi, ondan sonra paramotor eğitimi alabilirsiniz, önce bisiklet sonra motosiklet gibi düşünün. Bu aletlerin yetkili bir satıcısı yok ama yurt dışından ithal edip satan arkadaşlarımız var. Getirip kendi kullananlar var. Çok zor erişilen bir şey değil. Uluslararası havacılık kanunlarına göre şehir üzerinden bununla uçmak yasak, askeri bölgeler üzerinde yasak, her türlü hava sahasına kapalı yerlerde yasak, havaalanı yakınları gibi bölgelerde uçmak yasak" dedi.
6.12.2021Gündem
İcradan satılık daire ilanı
İcradan satılık daire ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre EKayseri Kocasinan'da 97 metrekare 3+1 daire icradan satışa çıkarıldı.
6.12.2021Ekonomi
İcradan satılık tarla ilanı
İcradan satılık tarla ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Edirne Uzunköprü'de 61.062,00 metrekare tarla icradan satışa çıkarıldı.
6.12.2021Ekonomi
ALTIN FİYATLARI | Gram-Çeyrek-Yarım ve Tam altın alış ve satış fiyatları...
ALTIN FİYATLARI | Gram-Çeyrek-Yarım ve Tam altın alış ve satış fiyatları...Altın fiyatları konusunda araştırmalar devam ediyor. Döviz kurunda yaşanan hareketliliğe bağlı olarak altın fiyatları da son dönemlerde adeta kendi rekorlarını kırmaya devam ediyor. Peki Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı? İşte altın fiyatlarında günün ilk rakamları...
6.12.2021Ekonomi
Türkiye'nin ilk elektromobilite fuarında geri sayım başladı
Türkiye'nin ilk elektromobilite fuarında geri sayım başladıTürkiye’de ilk defa gerçekleşecek “Elektrikli ve Hibrit Araçlar Fuarı" e-drive TURKEY, kapılarını 9 Aralık’ta teknoloji ve elektrikli araç tutkunlarına açıyor. 9-12 Aralık 2021 tarihleri arasında, Yenikapı'daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Sanat ve Gösteri Merkezi'ndeki fuarda elektrikli otomobiller, farklı ulaşım alternatifleri sağlayan araçlar, şarj operatörleri, altyapı sağlayıcıları, batarya ve ekipman üreticileri yerini alacak.
6.12.2021Otomobil
Korkudan araba satamıyorlar! İkinci elde fiyatlar tutulmuyor
Korkudan araba satamıyorlar! İkinci elde fiyatlar tutulmuyorİstanbul'da pazar günü oto pazarlarında sabahın erken saatlerinden itibaren hareketlilik yaşandı. Sıfır araç bulunamadığı için ikinci el piyasasının canlandığını belirten esnaf, sattıkları aracın yerine başka bir araç koyamadıkları için satışların düştüğünü söyledi. Galerici Zeydin Melekoğlu "Bu hafta sattığımız arabayı haftaya 20-30 bin lira farkla alabiliyoruz. 40 gün önce 160 bin liraya sattığım araba şu an 240 bin lira. Ben esnafım araba satmak istiyorum ama korkudan araba satamıyorum" dedi.
6.12.2021Ekonomi
Küresel silah ticareti pandemi dinlemedi
Küresel silah ticareti pandemi dinlemediKoronavirüs nedeniyle 2020 yılında dünya ekonomisinin küçülmesine rağmen silah satışlarında bir önceki yıla oranla artış kaydedildi. Uluslararası yardım örgütleri tepkili.
6.12.2021Dünya
2021 Noter Çalışma saatleri: Noterler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?
2021 Noter Çalışma saatleri: Noterler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Her gün binlerce vatandaşın noterlerde işlem yapması gerekiyor. Bazen son dakika yapılması gereken işlemler olabiliyor. Bu nedenle noter çalışma saatleri aratılırken "Noterler kaçta açılıyor, kapanıyor?" sorusu zaman zaman soruluyor.
6.12.2021Gündem
‘Beraber inşa edelim’
‘Beraber inşa edelim’Emlak Konut GYO, konut sektöründe üretimi ve istihdamı artırmak, küçük ve orta ölçekli yatırımcıları harekete geçirmek için ‘Gelin, beraber inşa edelim’ çağrısı yaptı.
6.12.2021Ekonomi
Sağlıkta 'kırmızı' alarm! Bu ilaçların satışı arttı
Sağlıkta 'kırmızı' alarm! Bu ilaçların satışı arttıSon 5 yılda kırmızı reçeteyle satılan uyuşturucu niteliğindeki ilaçları kullanan hasta sayısı arttı. 2017'de 265 bin 701 hasta, 717 bin 194 ilaç kullandı. Bu yılın ilk 9 ayında kullanılan ilaç sayısı 820 bine yaklaştı. Tedavi için bu ilaçları kullanan ve zor durumda kalanlar Meclis’e başvurdu.
6.12.2021Gündem
İzmir konut fiyatları dünya listelerinde
İzmir konut fiyatları dünya listelerindeİngiltere’de yapılan araştırma sonucunda dünyada son bir yılda konut fiyatlarının en çok artığı şehirler açıklandı.
5.12.2021Ege
İcradan satılık araba
İcradan satılık arabaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 1998 model Renault Clio marka araç icradan satışa çıkarıldı.
5.12.2021Ekonomi
İcradan satılık daire ilanı
İcradan satılık daire ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Hatay İskenderun'da 3+1 daire icradan satışa çıkarıldı.
5.12.2021Ekonomi
Kırşehir'de arsa, hizmet binası, lojman ve kantar tesisi satışa sunuldu
Kırşehir'de arsa, hizmet binası, lojman ve kantar tesisi satışa sunulduBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Kırşehir'de arsa, hizmet binası, lojman ve kantar tesisi satışa sunuldu.
5.12.2021Ekonomi
5 Aralık fiyatları ne kadar oldu, kaç TL? Bugünkü gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları canlı takip ekranı...
5 Aralık fiyatları ne kadar oldu, kaç TL? Bugünkü gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları canlı takip ekranı...Altın fiyatları son dakika gelişmeleri araştırılan konular arasında bulunuyor. Altın fiyatların yaşanan değişim sonrasında gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları merak konusu. İşte altın fiyatları canlı takip ekranı...Peki 5 Aralık altın fiyatları ne kadar oldu?
5.12.2021Ekonomi
Pazarlıksız satış dönemi!
Pazarlıksız satış dönemi!Son dönemde araç fiyatlarında yaşanan günlük değişim eskiden yapılan pazarlık usulünü de bitirdi. Satıcılar ilana koyduğu araçların fiyatlarında indirim yapmazken, bugünden yarına 40 bin liralık fiyat artışları yaşanıyor. Artık Türkiye'de pazarlıksız satış döneminin başladığını söyleyen, Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu Genel Başkanı Aydın Erkoç "Eskiden gittiğiniz iş yerinde bir aracın satış değeri 300 bin lira ise 290 bin liraya alabiliyordunuz. Ama şimdi devir değişti. Pazarlıksız bir dönem yaşanıyor. İndirim yapan yok." ifadelerini kullandı.
5.12.2021Ekonomi
Kadın girişimciliğine Türk Telekom’dan dijital katkı
Kadın girişimciliğine Türk Telekom’dan dijital katkıTürk Telekom “Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay” projesiyle bugüne kadar 5 bin kadına ulaştı
5.12.2021Ekonomi
Hindi kümesten 300 TL'ye çıktı
Hindi kümesten 300 TL'ye çıktıTekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde hindi yetiştiriciliği yapan Muzaffer Çetin, yetiştirdiği 5 bin hindiden 4 binini, tanesi 300 liradan sattığını söyledi.
5.12.2021Ekonomi
Las Vegas'a 3 aylık Adele makyajı
Las Vegas'a 3 aylık Adele makyajıBir zamanlar kariyerlerinde düşüş yaşayan şarkıcıların konser verdiği şehir olan Las Vegas 21. yüzyılda eski parlak günlerine döndü. Adele de yeni albümü için Las Vegas’ta üç aydan fazla süren bir konser dizisi yapmaya karar verdi.
5.12.2021Dünya
Sahte indirime çok sıkı takip
Sahte indirime çok sıkı takipYılbaşı öncesi e-ticaret siteleri indirim kampanyalarına hazırlanırken, Ticaret Bakanlığı online sitelerdeki sahte indirimlere karşı harekete geçti.
5.12.2021Ekonomi
Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama (4 Aralık 2021)
Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama (4 Aralık 2021)Çılgın Sayısal Loto, bu akşam saat 21.30'da çekildi. Çılgın Sayısal Loto çekilişini Milli Piyango TV Youtube kanalından ve milliyet.com.tr'den den canlı olarak takip edildi. 4 Aralık 2021 Cumartesi gününe ait çekilişte devreden büyük ikramiye 98 Milyon 510 Bin 225 TL oldu. Peki hangi numaralar, ne kadar kazandırdı?
4.12.2021Gündem
Altın fiyatları anlık, canlı takip: Gram, çeyrek altın fiyatları bugün kaç TL?
Altın fiyatları anlık, canlı takip: Gram, çeyrek altın fiyatları bugün kaç TL?Altın fiyatları ile ilgili alış - satış rakamlar araştırılıyor. Altın almak isteyenler ve ya bozdurmak isteyenler için güncel altın fiyatlarını haberimize ekledik. İşte hafta sonu gram, çeyrek, yarım, tam altın fiyatları haberimizde...
4.12.2021Ekonomi
Vat Ne Demek, Açılımı Nedir? Vat Vergisi Ne Demek?
Vat Ne Demek, Açılımı Nedir? Vat Vergisi Ne Demek?Günümüzde çok sayıda vergi türü bulunduğu için aktif biçimde iş hayatında olan kişiler bunlar hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar. Ancak zaman zaman karşılaşılan bazı kısaltmalar merak konusu olmaktadır. İşte ilgiyle okuyacağınız VAT ne demek, açılımı nedir, VAT vergisi ne demek ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.
4.12.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Satış ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.