Geri Dön

2020 KPSS soruları ve cevapları açıklandı! Genel kültür, genel yetenek ve alan bilgisi KPSS lisans temel soru kitapçığı ve cevapları...

KPSS soruları ve cevapları sınava giren adayların gündeminde yer alıyor. KPSS Lisans Genel Kültür ve Genel Yetenek oturumları geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirildi. KPSS Alan Bilgisi oturumu ise hafta sonu tamamlandı. Büyük bir merakla beklenen KPSS sınav temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarları dün açıklandı. İşte 2020 KPSS soruları ve cevapları..

2020 KPSS soruları ve cevapları açıklandı! Genel kültür, genel yetenek ve alan bilgisi  KPSS lisans temel soru kitapçığı ve cevapları...

KPSS soruları ve cevapları gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. ÖSYM Başkanı Halis Aygün KPSS sorularının ve cevaplarının açıklanacağı tarihi açıkladı. Aygün, soruların ve cevapların 14 Eylül 2020 tarihinde açıklanacağını duyurmuştu. 14 Eylül tarihinin gelmesiyle birlikte KPSS soru ve cevapları açıklandı.

KPSS SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI!

Sınava giren adayların büyük bir heyecanla beklediği KPSS temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayımlandı.

KPSS ALAN BİLGİSİ TEMEL SORU KİTAPÇIKLARI-CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

KPSS GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR, EĞİTİM BİLİMLERİ TEMEL SORU KİTAPÇIKLARI-CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

KPSS TEMEL SORU KİTAPÇIĞI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

KPSS LİSANS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2020 KPSS lisans sonuçlarının 22 Ekim 2020 tarihinde açıklanması bekleniyor.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 21 Ekim 2020 )Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Koronavirüs'te son durumu paylaştı. Türkiye'de son 24 saatte 117 bin 943 Kovid-19 testi yapıldı, 2013 kişiye hastalık tanısı konuldu, 68 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 1504 oldu, son 24 saatte 1507 kişinin Kovid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 308 bin 446'ya yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber