Geri Dön

23-24 Nisan tatil mi?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yine heyecanla kutlanacak. 23 Nisan'ın bu yıl Pazartesi gününe denk gelmesi, okullar tatil mi sorusunu ardından getirdi. 23 Nisan ve 24 Nisan'ın tatil olup olmadığını merak eden vatandaşlara yanıt geldi...

23-24 Nisan tatil mi?

Milyonlarca vatandaş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı2nı kutlamak için hazırlanıyor. 2018 yılının 23 Nisan tarihi Pazartesi'ye denk gelince öğrencilerde soru işaerti oluştu. Milyonlarca öğrenci ve veli 23 ve 24 Nisan Tatil mi sorularını beraberinde getirdi. İşte merak edilen detaylar...

23 - 24 NİSAN TATİL Mİ?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hazırlıkları devam ederken, diğer yandan milyonlarca vatandaşın merakla araştırdığı soru 23-24 Nisan tatil mi sorusu oldu. 2017-2018 Eğitim- Öğretim yılında 23 Nisan 2018 resmi tatil olup, 24 Nisan 2018 tarihi derslere kaldığı yerde devam edileceği bildirildi.

23 NİSAN'DA BANKALAR TATİL Mİ?

23 Nisan 2018 resmi tatil olması sebebiyle Gerek özel bankalar, gerekse resmi bankalar olsun o gün çalışmayacaklardır.

EFT, Havale gibi işlemleriniz de bir sonraki gün hesaplara geçecektir. İşlemleri olan vatandaşlarımız ertesi gün işlemlerini halletmeleri gerekmektedir.

Cinsel ilişki tartışması kanlı bitti! 'Hayır' deyince...Bursa’da, İsmail I. (55) eğlenmek için çiftlik evine gittiği sevgilisi Zehra Y.'yi (43), cinsel ilişki teklifini kabul etmeyince çıkan tartışmanın ardından tabanca ile sağ ayağından vurdu. Yaralanan Zehra Y., yaşanan arbede sırasında alkolün de etkisinde olan sevgilisinin elinden aldığı tabanca ile İsmail I.'yı başından vurarak öldürdü. Hastanede tedaviye alınan Zehra Y.'nin polise verdiği ilk ifadesinde "Beni ilişkiye zorladı. 'Hayır' deyince silahıyla beni ayağımdan vurdu. Alkollü olmasından yararlandım silahını elinden alıp onu vurdum." dediği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet