23 Nisan

23 Nisan

Son dakika 23 nisan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 23 nisan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 23 nisan haber sayfamızda...

23 Nisan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.317 23 nisan haberi bulunmuştur.
Hastanede tedavi gören çocuklara '23 Nisan' morali
Hastanede tedavi gören çocuklara '23 Nisan' moraliKayseri Şehir Hastanesi'nde sağlık çalışanları, tedavi gören çocuklara 23 Nisan coşkusunu hastane odasında yaşattı. Çocuklar, sağlık çalışanları ile oyunlar oynayarak moral buldu.
23.04.2021Gündem
Bugün Borsa açık mı, çalışıyor mu? 23 Nisan resmi tatillerde Borsa İstanbul çalışıyor mu?
Bugün Borsa açık mı, çalışıyor mu? 23 Nisan resmi tatillerde Borsa İstanbul çalışıyor mu?Borsa İstanbul bugün açık mı? 23 Nisan'da ve resmi tatillerde Borsa işlem yapılıyor mu? Vatandaşlar bu soruların yanıtını arıyor. İşte Borsa İstanbul işlem saatleri ve resmi tatiller ile ilgili merak edilenler...
23.04.2021Ekonomi
1, 2, 3, 4, 5, 6, kıtalık 23 Nisan şiirleri: En güzel 23 Nisan şiirleri
1, 2, 3, 4, 5, 6, kıtalık 23 Nisan şiirleri: En güzel 23 Nisan şiirleri23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şiirleri merakla araştırılıyor. Çocukların bayramı olan 23 Nisan'da en güzel ve birbirinden anlamlı şiirler öğrencilerin aramalarına konu oldu. Uzun kısa 23 Nisan şiirleri ile birlikte 1, 2, 3, 4, 5, 6, kıtalık 23 Nisan şiirleri de heyecanla sorgulanıyor. Günün anlam ve önemini belirten resimli 23 Nisan şiirleri haberimizde.
23.04.2021Gündem
Cuma namazı kılınacak mı, bugün Cuma namazı var mı? Camiler açık mı?
Cuma namazı kılınacak mı, bugün Cuma namazı var mı? Camiler açık mı?Bugün cuma namazı kılınacak mı? 23 Nisan camiler açık mı? Bugün cuma namazını kılmak için camilere gidecek olan vatandaşlar cuma namazının camilerde kılınıp kılınmayacağını araştırıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağına 23 Nisan da resmi tatil olması sebebiyle dahil edildi. Peki, 23 Nisan sokağa çıkma yasağının olduğu saatlerde camiler açık mı, cuma namazı kılınacak mı? İşte son dakika açıklamaları.
23.04.2021Gündem
Risk haritası 23 Nisan: Koronavirüs risk haritasında hangi iller düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli?
Risk haritası 23 Nisan: Koronavirüs risk haritasında hangi iller düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli?Güncel risk haritası araştırılmaya devam ediyor. Güncel verilere göre koronavirüs risk haritası yenilendi mi? Son yayınlanan risk haritasına göre düşük risk grubunda yer alan il sadece Şırnak'tı; çok yüksek risk grubunda ise 58 il bulunuyor. Artan vaka sayılarıyla birlikte son Kabine Toplantısında ek tedbirler alındı ve kısıtlama ile ilgili detaylar getirildi. Peki yeni risk haritasında durum ne olacak? İşte son değerlendirmeler.
23.04.2021Gündem
Atatürk 23 Nisan sözleri ve resimleri! 23 Nisan Atatürk'ün fotoğrafları, görselleri ile çocuklarla ilgili sözleri...
Atatürk 23 Nisan sözleri ve resimleri! 23 Nisan Atatürk'ün fotoğrafları, görselleri ile çocuklarla ilgili sözleri...Atatürk'ün 23 Nisan ve çocuklarla ilgili sözleri araştırtılıyor. Her sene olduğu gibi 23 Nisan tarihinde Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanıyor. 23 Nisan ile ilgili paylaşım yapacak olanlar ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün resimleri ve sözlerini araştırıyorlar. İşte 23 Nisan Atatürk sözleri... Atatürk resimleri ve görselleri haberde yer alıyor...
23.04.2021Gündem
Vali koltuğuna oturan Tuğçe, koronavirüs denetimlerinin sıklaştırılması talimatını verdi
Vali koltuğuna oturan Tuğçe, koronavirüs denetimlerinin sıklaştırılması talimatını verdiTrabzon'da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Vali İsmail Ustaoğlu, koltuğunu temsili olarak 3'üncü sınıf öğrencisi Tuğçe Yakıcı'ya (8) devretti. Makam aracı ile Emniyet Müdürlüğü'ne gelen Tuğçe, polis telsiz anonsu ile ekiplere koronavirüs denetimlerinin sıklaştırılması talimatını verdi.
23.04.2021Haberler
Marketler bugün saat kaça kadar açık? Hafta sonu marketler saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte çalışma saatleri...
Marketler bugün saat kaça kadar açık? Hafta sonu marketler saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte çalışma saatleri...Marketler bugün saat kaça kadar açık sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. 23 Nisan'ın resmi tatil olması nedeniyle dün akşam saat 19:00'da başlayan sokağa çıkma yasağı nedeniyle vatandaşlar bugün marketler saat kaçta açılıyor/kapanıyor sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Peki 23 Nisan bugün marketler saat kaça kadar hizmet verecek? Hafta sonu market çalışma saatleri neler?
23.04.2021Gündem
İstanbul'da 23 Nisan'da 101 okuldan 101 balon gökyüzüne bırakıldı
İstanbul'da 23 Nisan'da 101 okuldan 101 balon gökyüzüne bırakıldıİstanbul'da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 101 okuldan 101'er balon çocuklar tarafından gökyüzüne bırakıldı. Havadan görüntülenen balonlu kutlama görsel şölen oluşturdu.
23.04.2021Gündem
SON DAKİKA HABERİ: Tam kapanma olacak mı 2021, 9-10 gün sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Bayramda tam kapanma, yasak olacak mı?
SON DAKİKA HABERİ: Tam kapanma olacak mı 2021, 9-10 gün sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Bayramda tam kapanma, yasak olacak mı?Tam kapanma ile ilgili detaylar merak konusu. Tam kapanma gelip gelmeyeceği konusu bireyler gündeminde yer alıyor. Koronavirüs algını nedeniyle yeni tedbirler alındı. Ramazan Bayramı'na adım adım yaklaşırken bayramda tam kapanma olup olmayacağı araştırılıyor. 9 ya da 10 gün tam kapanma iddiaları ile ilgili detaylar araştırılıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi tatil olacak. 23 Nisan tarihinde sokağa çıkma yasağı ile ilgili yeni detay geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısı sonrasında açıklama yaptı. Peki tam kapanma olacak mı, bayramda 9 gün sokağa çıkma yasağı var mı?
23.04.2021Gündem
ATATÜRK SÖZLERİ 23 Nisan ile ilgili! 23 Nisan için Atatürk fotoğrafları ve çocuk görselleri-resimleri
ATATÜRK SÖZLERİ 23 Nisan ile ilgili! 23 Nisan için Atatürk fotoğrafları ve çocuk görselleri-resimleri23 Nisan geldi ve Atatürk'ün 23 Nisan sözleri yeniden ilgi görmeye başladı. Mustafa Kemal Atatürk'ün 23 Nisan sözleri ve resimleri bireyler tarafından araştırılmaya başlandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı heyecanla karşılandı. 23 Nisan'da özellikle çocukların ilgisini çeken Atatürk sözleri ve görselleri paylaşmak isteyenler araştırmalara başladı. İşte en güzel Atatürk görselleri ve resimleri...23 Nisan için Atatürk sözleri...
23.04.2021Gündem
Cuma mesajları resimli seçenekler 2021: Ramazan ayına özel gönderebileceğiniz dualı, ayetli, yeni Cuma mesajları
Cuma mesajları resimli seçenekler 2021: Ramazan ayına özel gönderebileceğiniz dualı, ayetli, yeni Cuma mesajlarıCuma mesajları konusunda vatandaşların araştırmaları devam ediyor. Ramazan ayı içerisindeki ikinci cuma günü bugün eda edilecek. Camilerde kılınacak olan farz namaz öncesinde ailesinden, sevdiklerinden uzakta olan vatandaşlar en yeni, en güzel cuma mesajları konusunda araştırmalarına devam ediyor. İşte en güzel en farklı cuma mesajları ve sözleri...
23.04.2021Gündem
En güzel 23 Nisan mesajları ve sözleri & Resimli- Kısa-Uzun en yeni 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları...
En güzel 23 Nisan mesajları ve sözleri & Resimli- Kısa-Uzun en yeni 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları... 23 Nisan mesajları için en yeni, en farklı seçenekler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 101. yıldönümünde Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocukların armağan edilen bu özel günde sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar, resimli mesajlar ile çoşku içerisinde kutlanmaya devam ediyor. Pandemi nedeniyle evlerde geçirdiğimiz 23 Nisan çoşkusunu sosyal medya üzerinden ifade etmek ve dile getirmek isteyen vatandaşlar en yeni en güzel 23 Nisan mesajlarını araştırmaya devam ediyor. İşte en yeni, en güzel 23 Nisan mesajları ve sözleri...
23.04.2021Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak? 23 Nisan Cuma namazı saati il il Diyanet
Cuma namazı saat kaçta kılınacak? 23 Nisan Cuma namazı saati il il DiyanetCuma namazı saat kaçta kılınacak? 23 Nisan Cuma günü cuma namazını kılmak için camilere gidecek olan vatandaşlar illerindeki namaz saatlerini araştırıyor. Diyanet İşleri il il namaz saatlerini yayınladı. Öğle vakti, cemaatle kılınan Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? İşte 23 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm illerin Cuma namazı saati...
23.04.2021Gündem
Kılıçdaroğlu, çevrimiçi programda çocuklarla buluştu
Kılıçdaroğlu, çevrimiçi programda çocuklarla buluştuCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen çevrim içi programda, Türkiye'de ve çeşitli ülkelerde yaşayan çocuklarla bir araya geldi.
23.04.2021Siyaset
Bakan Selçuk ve beraberindeki heyet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti
Bakan Selçuk ve beraberindeki heyet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret ettiMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve beraberindeki heyet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
23.04.2021Haberler
Çocuklar 23 Nisan'a özel belediye meclisinde başkan, katip ve meclis üyesi oldu
Çocuklar 23 Nisan'a özel belediye meclisinde başkan, katip ve meclis üyesi olduSancaktepe'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için çocuklar belediye meclisine davet edildi. Bir günlüğüne başkan, katip ve meclis üyesi olan minikler, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü'ye soru sorarak, merak ettiklerini öğrendi. Döüğücü, yeni hayata geçirdikleri ‘Kulağım Sende’ uygulamasıyla çocukların isteklerini duyup, bizzat ilgileneceğini dile getirdi.
23.04.2021Gündem
Milli Piyango çekilişi saat kaçta? 23 Nisan Milli Piyango özel çekilişi için geri sayım...
Milli Piyango çekilişi saat kaçta? 23 Nisan Milli Piyango özel çekilişi için geri sayım...Milli Piyango 23 Nisan Özel Çekilişi ile büyük ikramiye dağıtıyor. Efsaneleşen şans oyunu Milli Piyango her ayın 9, 19 ve 29'unda ve özel tarihlerde çekilişler düzenlemeye devam ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için de çekiliş düzenleyen Milli Piyango çekiliş saat kaçta başlayacak?
23.04.2021Ekonomi
TBMM Başkanı Şentop'tan '23 Nisan' mesajı
TBMM Başkanı Şentop'tan '23 Nisan' mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM'nin kuruluşunun 101'inci yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
23.04.2021Siyaset
Gökdelenler dev Türk bayraklarıyla donatıldı
Gökdelenler dev Türk bayraklarıyla donatıldı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Maslak'ta bulunan gökdelenler dev Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle donatıldı. Gökdelenler havadan görüntülendi.
23.04.2021Gündem
Altın fiyatlarında son durum ne, gram altın ne kadar oldu? 23 Nisan güncel altın fiyatları...
Altın fiyatlarında son durum ne, gram altın ne kadar oldu? 23 Nisan güncel altın fiyatları...Altın fiyatlarında yaşanan değişimler yatırımcısı ve vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Hafta başında 460 lira seviyesinden işlem gören ve yeni haftaya düşüşle başlayan 24 ayar külçe altının gram fiyatı Salı günü yakaladığı ivmeyi dünde korudu ve günü 477,20 lira seviyesinden tamamladı. Peki Çeyrek-Yarım-Tam altın alış ve satış fiyatlarında son durum ne?
23.04.2021Ekonomi
MSB'den '23 Nisan'a özel video!
MSB'den '23 Nisan'a özel video!Milli Savunma Bakanlığı'nca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin kuruluşunun 101'inci yıl dönümü, sosyal medyadan yayınlanan video ile kutlandı.
23.04.2021Haberler
MSB'den '23 Nisan'a özel video!
MSB'den '23 Nisan'a özel video!Gelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı'nca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin kuruluşunun 101'inci yıl dönümü, sosyal medyadan yayınlanan video ile kutlandı.
23.04.2021Gündem
Bakan Kasapoğlu'ndan 23 Nisan mesajı
Bakan Kasapoğlu'ndan 23 Nisan mesajıGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
23.04.2021Süper Lig
Bakan Soylu'dan 23 Nisan mesajı: 'O ilk adım...'
Bakan Soylu'dan 23 Nisan mesajı: 'O ilk adım...'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
23.04.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

23 nisansokağa çıkma yasağıkısauzunresimli

23 Nisan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.