Geri Dön

23 Nisan resmi tatil mi? 23 - 24 Nisan tatil mi olacak?

23 Nisan resmi tatil mi? sorusu merakla aranmaya başlandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 24 Nisan'ın da tatil olup olmayacağı merak edildi. İşte 23 Nisan hakkında merak edilenler...

23 Nisan resmi tatil mi? 23 - 24 Nisan tatil mi olacak?

23 Nisan'ın bu yıl Pazartesi gününe denk gelmesi, okullar tatil mi sorusunu ardından getirdi.Milyonlarca vatandaş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak için hazırlanıyor.

23 NİSAN TATİL Mİ?

Bu yıl 23 Nisan Ulusak Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın Pazartesi gününe denk gelmesi vatandaşı arayışa geçirdi. 23 Nisan 2018 Pazartesi günü resmi tatil ilan edildi.

24 NİSAN TATİL Mİ?

2017-2018 Eğitim- Öğretim yılında 23 Nisan 2018 resmi tatil olup, 24 Nisan 2018 tarihi derslere kaldığı yerde devam edileceği bildirildi.

23 NİSAN'DA BANKALAR TATİL Mİ?

23 Nisan 2018 resmi tatil olması sebebiyle Gerek özel bankalar, gerekse resmi bankalar olsun o gün çalışmayacaklardır.

EFT, Havale gibi işlemleriniz de bir sonraki gün hesaplara geçecektir. İşlemleri olan vatandaşlarımız ertesi gün işlemlerini halletmeleri gerekmektedir.

Bakan Koca'dan İmamoğlu'nun iddialarına yanıt! Belge ile anlattıSağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun iddiaları hakkında sorulan bir soruya yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet