Geri Dön
Gündem23 Nisan'da canlı ders var mı, tatil mi? 23 Nisan'da online ders olacak mı?

23 Nisan'da canlı ders var mı, tatil mi? 23 Nisan'da online ders olacak mı?

23 Nisan'da canlı ders yapılıp yapılmayacağı öğrenciler tarafından merak ediliyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu sene cuma günü yani yarın kutlanacak. Peki 23 Nisan'da canlı ders olacak mı, online ders yapılacak mı? 23 Nisan tatil mi? İşte ayrıntılar...

23 Nisan'da canlı ders var mı, tatil mi? 23 Nisan'da online ders olacak mı?

23 Nisan tarihine kısa bir süre kaldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Atatürk tarafından çocuklara armağan edildi. Koronavirüs nedeniyle 8.ve 12.sınıflar hariç uzaktan eğitime geçildi. 23 Nisan'da tatil olup olmayacağı ve canlı ders yapılıp yapılmayacağı merak konusu. Peki 23 Nisan'da canlı ders olacak mı?

23 NİSAN'DA CANLI DERS VAR MI?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yarın kutlanacak. Koronavirüs salgınından dolayı 8.ve 12.sınıflar hariç uzaktan eğitime geçildi. Online ders gören öğrenciler canlı ders ile ilgili ayrıntıları merak ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi tatil olması nedeniyle 23 Nisan'da canlı ders olmayacak.

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet