Geri Dön
Gündem26 Haziran koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Türkiye'de bugün corona virüs ölü sayısı kaç oldu?

26 Haziran koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Türkiye'de bugün corona virüs ölü sayısı kaç oldu?

Corona virüs vaka sayısı ile ilgili bilgiler her gün açıklanıyor.. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, mart ayında Türkiye'de görülmeye başlanan corona virüs ile ilgili son tabloyu sosyal medya hesabından paylaştı. Peki Türkiye'de 26 Haziran corona virüs vaka sayısı ve ölü sayısında son durum nedir?

26 Haziran koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Türkiye'de bugün corona virüs ölü sayısı kaç oldu?

26 Haziran corona virüs vaka sayısındaki son durum gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. Corona virüs tablosu ile vaka sayısı, can kaybı, iyileşen hasta sayısı ve test sayısı ile ilgili çeşitli veriler yer alıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, her akşam corona virüs vaka sayısını paylaşıyor. İşte corona virüs vaka ve can kaybı sayısında son durum...

CORONA VİRÜS VAKA SAYISINDA SON DURUM NEDİR?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'da şu paylaşımı gerçekleştirdi:

"Çarşamba günü 1.492 olan yeni vaka sayısı bugün 1.396. COVID-19 sebebiyle tüm Türkiye’de bugün hastaneye yatırılan toplam hasta sayısı 113. Son 24 saatte yoğun bakım hasta sayısında 22, entübe sayısında 13 artış var. İyileşenler, tanı konanlardan 96 fazla."

26 Haziran koronavirüs vaka sayısı kaç oldu Türkiyede bugün corona virüs ölü sayısı kaç oldu

Rusya, uçuşların tekrar başlaması için Türkiye’ye heyet gönderecekCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Rus aşısının Türkiye'ye gelmesi ve Rusya'dan uçuşların başlaması ile ilgili atılacak adımlar ve sürecin hızlandırılması konusunda mutabakat sağlandığını belirterek, bu hususta yakın vadede bir takvimin belirlendiğini bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet