Geri Dön

26 Mart son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Dün Manisa korkuttu, bugün de Van... Van'ın Başkale ilçesi'nde saat 08.39'da 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Şiddetli deprem sonrası halk panik yaşarken son depremler listesi bir kez daha gündem oldu. İşte En son nerede ve ne zaman deprem oldu? sorusunun cevabı...

26 Mart son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Corona virüsü hayatı olumsuz etkilerken Türkiye bir yandan da deprem gerçeği ile karşı karşıya... Dün Manisa'da 3.9'luk deprem halkı korkuturken bugün Van'da yaşanan deprem yine panik yarattı. Bu üzücü hadise sonrası En son nerede ve ne zaman deprem oldu? soruları sıklıkla sorulurken son depremler listesi kontrol edilmek istendi.

SON DEPREMLER

Kandilli Rasathanesi'nin geçtiği son verilere göre; Van'da merkez üssü Başkale ilçesi olan 4.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 08.39'da gerçekleşen depremin derinliği 5 kilometre olarak ölçüldü. Bu depremden hariç 3'ten büyük başka deprem ise yaşanmadı.

26 Mart son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu

Gözaltına aldıran hareket!Kahramanmaraş'ta corona virüs salgını uyarılarına rağmen aynı bankta yan yana oturmaya devam eden 2 kardeşe, 392'şer lira para cezası kesildi. Kardeşlerden biri, polisin ceza kesme işlemini cep telefonu kamerasıyla kaydedince ayrıca 'halk sağlığını bozma' gerekçesiyle 3 bin 150 lira para cezasına çarptırılıp, 'halkı tahrik etme' suçundan gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber