Geri Dön

28 Ekim (bugün) sağlık ocağı ve eczaneler açık mı? Kaçta kapanıyor?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlanacak. 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlanan bir millî bayram olurken 28 Ekim ise yarım gün resmi tatil... Tatil günlerinde sağlık ocağı ve eczanelerin açık olup olmadığı merak ediliyor. İşte detaylar...

28 Ekim (bugün) sağlık ocağı ve eczaneler açık mı? Kaçta kapanıyor?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için geri sayım başladı, 28 Ekim ise yarım gün resmi tatil... Vatansaşlar faka karışıklığını ortadan kaldırmak için Bugün sağlık ocağı ve eczaneler açık mı? Kaçta kapanıyor? sorusuna cevap arıyor.

28 EKİM'DE SAĞLIK OCAĞI VE ECZANELER AÇIK MI?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle sağlık ocağı ve eczaneler 28 Ekim 2019 günü yarım gün çalışacak, 29 Ekim 2019 tarihinde ise tam gün kapalı olacak.

Polisle çatışmaya girip kaçan şahıs yakalandıKonya'da kendisini gözaltına almaya gelen polis ile girdiği çatışmada yara almadan yakalanan Hamza T. (23), adliyeye sevk edildi. Poliste 35 suçtan kaydı bulunan Hamza T.'nin salı günü sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği için polis tarafından durdurulmak istendiği ancak ekip otosuna ateş edip, kaçtığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet