Tatil Mi

Tatil Mi

Son dakika tatil mi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tatil mi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tatil mi haber sayfamızda...

Tatil Mi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.915 tatil mi haberi bulunmuştur.
1 NİSAN TATİL Mİ? 31 Mart Yerel Seçimlerden sonraki gün 1 Nisan Pazartesi okullar tatil mi, okul var mı?
1 NİSAN TATİL Mİ? 31 Mart Yerel Seçimlerden sonraki gün 1 Nisan Pazartesi okullar tatil mi, okul var mı? 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine kısa süre kaldı. Türkiye, Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne hazırlanıyor. Seçimler 31 Mart Pazar gününe denk geliyor. Ertesi gün okulların olup olmadığı ise öğrencilerin gündeminde. Peki, 1 Nisan Pazartesi okullar tatil mi? Seçimden sonra okullar kapalı mı, açık mı?
2.03.2024 Bilgi Rehberi
YARIN OKULLAR TATİL Mİ 2024, 19 Şubat'ta okullarda kar tatili var mı? Pazartesi okullar tatil mi, kar tatili kararı geldi mi?
YARIN OKULLAR TATİL Mİ 2024, 19 Şubat'ta okullarda kar tatili var mı? Pazartesi okullar tatil mi, kar tatili kararı geldi mi? Yarın okulların tatil olup olmadığı öğrenciler ve veliler tarafından merak ediliyor. Olumsuz hava koşulları etkisini göstermeye başladı. Sağanak, kar ve karla karışık yağmur uyarısı geldi. Peki yarın okullar tatil mi? 19 Şubat'ta okullarda kar tatili var mı?
18.02.2024 Bilgi Rehberi
14 Şubat ne günü, anlamı ve önemi nedir? 14 Şubat'ta ne oldu, resmi tatil mi?
14 Şubat ne günü, anlamı ve önemi nedir? 14 Şubat'ta ne oldu, resmi tatil mi? 14 Şubat günü ile ilgili araştırmalar bu hafta arttı. Yeni haftaya girmemizle birlikte 14 Şubat tarihi hakkında bilgi almak isteyenler, 14 Şubat ne günü, önemi nedir? 14 Şubat resmi tatil mi? sorularını araştırıyor. İşte 14 Şubat hakkında merak edilenler
13.02.2024 Bilgi Rehberi
YARIN OKULLAR TATİL Mİ 2024, 15 Şubat okullar tatil olacak mı? 📍 Meteoroloji uyardı! Perşembe günü okullar tatil mi, tatil açıklaması geldi mi?
YARIN OKULLAR TATİL Mİ 2024, 15 Şubat okullar tatil olacak mı? 📍 Meteoroloji uyardı! Perşembe günü okullar tatil mi, tatil açıklaması geldi mi? Yarın okulların tatil durumu ile ilgili gelişmeler gündemde yakından takip ediliyor. Meteoroloji, kuvvetli yağış ve sel baskınlarına karşı uyarı yaptı. 13 Şubat'ta bazı yerlerde okullar tatil edildi. Gözler yarın tatil kararı olup olmadığı merak konusu. Peki yarın okullar tatil mi? 15 Şubat'ta okullar tatil olacak mı?
14.02.2024 Bilgi Rehberi
14 ŞUBAT ÇARŞAMBA YARIN ANTALYA'DA OKULLAR TATİL Mİ, Hangi ilçelerde okullar tatil edildi? Meteoroloji'den Antalya için yağış ve sel uyarısı
14 ŞUBAT ÇARŞAMBA YARIN ANTALYA'DA OKULLAR TATİL Mİ, Hangi ilçelerde okullar tatil edildi? Meteoroloji'den Antalya için yağış ve sel uyarısı Meteoroloji'den kuvvetli yağış ve sel uyarıları peş peşe geliyor. Yurt genelinde etkili olan yağışlar bazı illerde önlem alınmasına neden oluyor. Antalya için son dakika yağış ve sel uyarısının ardından okullar tatil mi, sorusunun yanıtını da araştırılıyor. İşte Valilikten gelen açıklama.
13.02.2024 Bilgi Rehberi
YARIN OKULLAR TATİL Mİ, 9 Şubat'ta kar tatili var mı 2024? 📌 9 Şubat'ta okullar tatil olacak mı, yarın okullar için tatil kararı geldi mi?
YARIN OKULLAR TATİL Mİ, 9 Şubat'ta kar tatili var mı 2024? 📌 9 Şubat'ta okullar tatil olacak mı, yarın okullar için tatil kararı geldi mi? Yarın okulların tatil olup olmayacağı öğrenciler tarafından merak ediliyor. Kar yağışı nedeniyle salı günü bazı yerlerde okullar tatil edildi. Kar, sağanak ve fırtına için uyarı geldi. Peki yarın okullar tatil mi, 9 Şubat'ta okullarda kar tatili var mı?
8.02.2024 Bilgi Rehberi
OKULLAR TATİL Mİ HABERİ 📌 BUGÜN OKUL VAR MI, YOK MU? 6 Şubat Bugün okullar tatil mi, nerede, hangi ilde tatil oldu? İşte Valilik duyurusu
OKULLAR TATİL Mİ HABERİ 📌 BUGÜN OKUL VAR MI, YOK MU? 6 Şubat Bugün okullar tatil mi, nerede, hangi ilde tatil oldu? İşte Valilik duyurusu Bugün okullarda 2. dönemin ikinci günü. İlkokul, ortaokul, lise öğrencileri kaldığı yerden okula devam etmeye başlarken, bugün 6 Şubat olması bazı soruları gündeme getirdi. Geçtiğimiz yıl 6 Şubat tarihinde 11 ili etkileyen ve Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem felaketi meydana gelmişti. Üzerinden tam 1 yıl geçti. Milyonlarca vatandaş, bu depremdeki kayıplarımızı bir an dahi unutmadı. Böyle bir hassas tarih ile ilgili de resmi tatil listesinde yer aldı mı merak konusu oldu. Öğrenciler ve çalışanlar 6 Şubat tatil mi sorusuna cevap aramaya başladı. Peki 6 Şubat okullar tatil mi? 2024 Bugün resmi tatil mi, okullar ve iş yerleri açık mı, kapalı mı olacak?
6.02.2024 Bilgi Rehberi
6 ŞUBAT OKULLAR TATİL Mİ 2024? 6 Şubat salı günü resmi tatil mi? İşte, son gelişmeler
6 ŞUBAT OKULLAR TATİL Mİ 2024? 6 Şubat salı günü resmi tatil mi? İşte, son gelişmeler Okulların tatil olup olmadığı 6 Şubat tarihi ile beraber gündemde merak edilen konular arasına girdi. 11 ili etkileyen ve Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem felaketinin yıl dönümü olan 6 Şubat 2024 tarihi resmi tatil mi? sorusuna yanıt aranıyor.
3.02.2024 Bilgi Rehberi
YARIN TATİL Mİ, İŞ YERLERİ AÇIK MI, KAPALI MI OLACAK?  🗓 İstanbul'daki iş yerleri 29 Ocak 2024 Pazartesi tatil ilan edilir mi? Hamileler ve engelli vatandaşlar idari izinli sayılır mı?
YARIN TATİL Mİ, İŞ YERLERİ AÇIK MI, KAPALI MI OLACAK? 🗓 İstanbul'daki iş yerleri 29 Ocak 2024 Pazartesi tatil ilan edilir mi? Hamileler ve engelli vatandaşlar idari izinli sayılır mı? İstanbul hava durumundaki kar yağışı göstergesi çalışan İstanbulluları meraklandırdı. Tüm çalışanlar yarın tatil mi sorusuna cevap ararken, hamileler ve engelli vatandaşlar da Olumsuz hava şartlarından dolayı iş yerleri yarın (29 Ocak) tatil olacak mı sorusuna cevap arıyor. İşte konuya ilişkin son güncel durum.
28.01.2024 Bilgi Rehberi
SON DAKİKA! Yarın okullar tatil mi, 17 Ocak'ta okul var mı? Çarşamba günü (yarın) okullar tatil olacak mı?
SON DAKİKA! Yarın okullar tatil mi, 17 Ocak'ta okul var mı? Çarşamba günü (yarın) okullar tatil olacak mı? Hafta sonunu soğuk ve yoğun kar yağışlı geçiren illerde okulların tatil olup olmayacağı merak ediliyor. Olumsuz hava koşullarının akabinde geçtiğimiz günlerde bazı illerde okullara kar tatili verilmişti. Meteorolojiden gelen kar yağışı ile ilgili uyarılarının ardından gözler okulların tatil olup olmayacağıyla ilgili yapılacak açıklamalara çevrildi. Peki, yarın okullar tatil mi, 17 Ocak'ta okul var mı? Çarşamba günü (yarın) okullar tatil olacak mı?
16.01.2024 Bilgi Rehberi
Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, 1 Ocak'ta İstanbul'da kar tatili olacak mı? Yarın İstanbul için okullara tatil kararı gelecek mi?
Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, 1 Ocak'ta İstanbul'da kar tatili olacak mı? Yarın İstanbul için okullara tatil kararı gelecek mi? Yarın İstanbul'da okulların tatil edilip edilmeyeceği merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışı görülmüştü. Yeni haftaya girilmesiyle beraber gözler tatil haberlerine çevrildi. Peki yarın İstanbul'da okullar tatil mi, 17 Ocak'ta İstanbul'da kar tatili olacak mı?
16.01.2024 Bilgi Rehberi
YARIN OKULLAR TATİL Mİ 2024, 17 Ocak yarın okullarda kar tatili var mı? 🌨 Çarşamba günü okullar tatil olacak mı, yarın için okullarda tatil kararı var mı?
YARIN OKULLAR TATİL Mİ 2024, 17 Ocak yarın okullarda kar tatili var mı? 🌨 Çarşamba günü okullar tatil olacak mı, yarın için okullarda tatil kararı var mı? Okulların tatil durumu öğrenciler tarafından araştırılan konular arasında bulunuyor. Olumsuz hava koşulları sonrasında bazı illerde bugün okullar tatil edildi. Gözler yarın ile ilgili karar gelip gelmeyeceğine çevrildi. Peki yarın okullar tatil mi, 17 Ocak'ta kar tatili var mı?
16.01.2024 Bilgi Rehberi
Meteoroloji tek tek saydı: 25 ile uyarı! 'Kuvvetli geliyor'
Meteoroloji tek tek saydı: 25 ile uyarı! 'Kuvvetli geliyor' Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava tahmin raporunu yayımladı. Raporda 25 il için sarı ve turuncu kodlu uyarılar yapıldı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarı yaptığı iller hakkında 'Aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelebilecek sel, su baskını ve heyelan gibi olumsuzlara karşı vatandaşlarımızın tedbiri elden bırakmaması büyük önem taşıyor.' diyerek vatadanşlara çağrıda bulundu. İşte detaylar...
15.01.2024 Gündem
Yarın Malatya'da okullar tatil mi, kar tatili var mı? 16 Ocak'ta Malatya'da okullar tatil olacak mı?
Yarın Malatya'da okullar tatil mi, kar tatili var mı? 16 Ocak'ta Malatya'da okullar tatil olacak mı? Malatya'da yarın okulların tatil olup olmayacağı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü kuvvetli kar ve sağanak yağış beklenen yerleri açıkladı. Olumsuz hava koşulları sonrasında gözler tatil haberlerine çevrildi. Peki yarın Malatya'da okullar tatil mi, 16 Ocak'ta Malatya'da kar tatili olacak mı?
15.01.2024 Bilgi Rehberi
Yarın Çanakkale'de okullar tatil mi, 12 Ocak'ta Çanakkale'de kar tatili var mı? Yarın Çanakkale'de okullar tatil olacak mı?
Yarın Çanakkale'de okullar tatil mi, 12 Ocak'ta Çanakkale'de kar tatili var mı? Yarın Çanakkale'de okullar tatil olacak mı? Geçtiğimiz günlerde kar yağışı nedeniyle Çanakkale'nin bazı ilçelerinde taşımalı eğitime ara verilmişti. Öğrenciler, 12 Ocak yarın okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. Peki yarın Çanakkale'de okullar tatil mi, kar tatili var mı?
11.01.2024 Bilgi Rehberi
YARIN İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ, 12 Ocak 2024'te İstanbul'da okullarda kar tatili var mı? 📍 İstanbul'da okullar tatil mi, tatil kararı geldi mi?
YARIN İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ, 12 Ocak 2024'te İstanbul'da okullarda kar tatili var mı? 📍 İstanbul'da okullar tatil mi, tatil kararı geldi mi? İstanbul'da dün kar yağışı başladı. Kar yağışı sonrasında öğrenciler yarın İstanbul'da okulların tatil olup olmadığı merak edilen konular arasında bulunuyor. Peki 12 Ocak bugün İstanbul'da okullar tatil mi, kar tatili var mı?
11.01.2024 Bilgi Rehberi
Yarın okullar tatil mi, 12 Ocak'ta kar tatili var mı? Perşembe günü (yarın) okullar tatil olacak mı?
Yarın okullar tatil mi, 12 Ocak'ta kar tatili var mı? Perşembe günü (yarın) okullar tatil olacak mı? Olumsuz hava koşulları sonrasında geçtiğimiz günlerde bazı illerde okullar tatil edilmişti. Kar yağışı ile ilgili uyarılardan sonra gözler okulların tatil durumuna çevrildi. Öğrenciler, yarın okulların tatil olup olmayacağını merak ediyorlar. Peki 12 Ocak yarın okullar tatil mi, yarın okullarda kar tatili var mı?
11.01.2024 Bilgi Rehberi
YARIN İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ 2024, yarın kar tatili var mı? 🌨  11 Ocak'ta İstanbul'da okullar tatil olacak mı, İstanbul'da kar tatili kararı çıktı mı?
YARIN İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ 2024, yarın kar tatili var mı? 🌨 11 Ocak'ta İstanbul'da okullar tatil olacak mı, İstanbul'da kar tatili kararı çıktı mı? Yarın İstanbul'da okulların tatil durumu ile ilgili detaylar merak ediliyor. Meteoroloji, İstanbul'a kar yağışı uyarısı yapmıştı. Kar uyarısı sonrasında gözler tatil haberlerine çevrildi. Peki yarın İstanbul'da okullar tatil mi, 11 Ocak'ta İstanbul'da kar tatili var mı?
10.01.2024 Bilgi Rehberi
OKULLAR YARIN TATİL Mİ, KAR TATİLİ VAR MI? 📌 11 Ocak Perşembe hangi illerde okullar tatil edildi? Valilik açıklaması gelen il var mı?
OKULLAR YARIN TATİL Mİ, KAR TATİLİ VAR MI? 📌 11 Ocak Perşembe hangi illerde okullar tatil edildi? Valilik açıklaması gelen il var mı? Yarın okullar tatil mi sorusu öğrenci ve veliler tarafından araştırılıyor. Balkanlar üzerinden gelen soğuk hava dalgası Batı bölgeleri etkisi altına alırken sıcaklık değerlerinde 8-10 derecelik düşüşler yaşandı. Bazı kentlerde kar yağışı etkili olurken 11 Ocak Perşembe (Yarın) okullar tatil mi sorusu öğrenci ve veliler tarafından sorgulanıyor. Peki Yarın okullar tatil olacak mı?
10.01.2024 Bilgi Rehberi
Yarın Rize ve Artvin'de okullar tatil mi, yarın kar tatili var mı? 11 Ocak'ta Rize ve Artvin'de okullar tatil olacak mı?
Yarın Rize ve Artvin'de okullar tatil mi, yarın kar tatili var mı? 11 Ocak'ta Rize ve Artvin'de okullar tatil olacak mı? Rize ve Artvin kar yağışı olması beklenen iller arasında yer alıyor. Kar haberleri sonrasında ise öğrenciler okulların tatil durumunu araştırmaya başladılar. Peki 11 Ocak yarın Rize ve Artvin'de okullar tatil mi, kar tatili olacak mı?
10.01.2024 Bilgi Rehberi
KÜTAHYA 11 OCAK PERŞEMBE okullar tatil edildi mi kar tatili var mı? Kütahya Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi?
KÜTAHYA 11 OCAK PERŞEMBE okullar tatil edildi mi kar tatili var mı? Kütahya Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi? Kütahya'da sabah saatlerinden itibaren aralıkla etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Bu gelişme sonrasında öğrenciler 11 Ocak Perşembe okullar tatil mi sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Kütahya'da 11 Ocak (Yarın) okullar tatil mi? Valilik açıklaması geldi mi?
10.01.2024 Bilgi Rehberi
ÇANAKKALE'DE 10 OCAK (BUGÜN) OKULLAR TATİL Mİ? Çanakkale'de 10 Ocak (Bugün) kar tatili var mı, okullar tatil edildi mi?
ÇANAKKALE'DE 10 OCAK (BUGÜN) OKULLAR TATİL Mİ? Çanakkale'de 10 Ocak (Bugün) kar tatili var mı, okullar tatil edildi mi? Çanakkale'de 10 Ocak (bugün) okullar tatil mi, kar tatili var mı sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Balkanlar üzerinden etkili olan soğuk ve yağışlı hava Trakya başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nde etkili olmaya devam ediyor. Sıcaklıkların çakıldığı bölgede yüksek kesimlerde kar yağışı etkili olurken kar yağışı Çanakkale'nin yüksek kesimlerinde etkisini gösteriyor. Peki Çanakkale'de 10 Ocak (bugün) okullar tatil edildi mi? Çanakkale Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi?
10.01.2024 Bilgi Rehberi
YARIN OKULLARIN TATİL OLDUĞU İLLER: Yarın okullar tatil mi, kar tatili var mı? 10 Ocak'ta okullar tatil mi, çarşamba günü okullara tatil kararı çıktı mı?
YARIN OKULLARIN TATİL OLDUĞU İLLER: Yarın okullar tatil mi, kar tatili var mı? 10 Ocak'ta okullar tatil mi, çarşamba günü okullara tatil kararı çıktı mı? Soğuk hava etkisi yurdun farklı bölgelerinde etkisini göstermeye başladı. Bazı yerlerde ise kar yağışı olacağı tahmin ediliyor. Kar ve olumsuz hava koşulları haberleri sonrasında yarın okulların tatil olup olmayacağı merak ediliyor. Peki yarın okullar tatil mi, 10 Ocak'ta kar tatili var mı?
9.01.2024 Bilgi Rehberi
YARIN TEKİRDAĞ'DA OKULLAR TATİL Mİ, Tekirdağ'da kar tatili var mı? 10 Ocak 2024'te Tekirdağ'da okullar tatil olacak mı? Tekirdağ için tatil kararı var mı?
YARIN TEKİRDAĞ'DA OKULLAR TATİL Mİ, Tekirdağ'da kar tatili var mı? 10 Ocak 2024'te Tekirdağ'da okullar tatil olacak mı? Tekirdağ için tatil kararı var mı? Tekirdağ'da kar yağışı başlamasıyla beraber gözler okulların tatil durumuna çevrildi. Olumsuz hava koşulları yurdun farklı kesimlerde etkisini gösterdi. Tekirdağ, uyarı verilen şehirler arasında bulunuyor. Peki yarın Tekirdağ'da okullar tatil mi, 10 Ocak'ta Tekirdağ'da kar tatili var mı?
9.01.2024 Bilgi Rehberi
EDİRNE 10 OCAK (YARIN) okullar tatil mi? Edirne Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi?
EDİRNE 10 OCAK (YARIN) okullar tatil mi? Edirne Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi? Balkanlar üzerinde gelen soğuk ve yağışlı hava özellikler Trakya kesiminde hissediliyor. Sıcaklık değerleri çakılırken Edirne'de kar yağışı da etkili oluyor. Öğrenci ve veliler okullar tatil mi sorusuna şimdiden yanıt aramaya başladı. Peki Edirne'de 10 Ocak (Yarın) okullar tatil mi Valilikten kar tatili açıklaması geldi mi?
9.01.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Tatil Mi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.