Geri Dön

SON DAKİKA: 28 Kasım koronavirüs tablosu, bugünkü vaka sayısı ve ölü sayısı açıklandı! Türkiye koronavirüs tablosunda son durum nedir?

Koronavirüs tablosu son durumu vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. Koronavirüs vakası Türkiye'de ilk kez mart ayında görülmüştü. Mart ayından bu yana her gün koronavirüs tablosunda; vaka sayısı, ölü sayısı, test sayısı ve iyileşen hasta sayısı olmak üzere detaylar açıklanıyor. Peki bugünkü 28 kasım Türkiye koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?

SON DAKİKA: 28 Kasım koronavirüs tablosu, bugünkü vaka sayısı ve ölü sayısı açıklandı! Türkiye koronavirüs tablosunda son durum nedir?

Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı son dakika gelişmeleri gündemde merak ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs tablosu ile ilgili ayrıntıları günlük olarak vatandaşlarla paylaşıyor. Peki 28 kasım Türkiye koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu? İşte son dakika gelişmeleri...

 KORONAVİRÜS TABLOSUNDA SON DURUM NEDİR?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabında şu açıklamayı yaptı;

"Bugün tespit edilen 4.903 ağır hastamız var. Sağlık ordumuz ağır yük altında. Her birimiz tedbirlere uymakla mesulüz. Bu kişisel bir tercih değil, toplumsal bir zorunluluktur. http://covid19.saglik.gov.tr"

SON DAKİKA: 28 Kasım koronavirüs tablosu, bugünkü vaka sayısı ve ölü sayısı açıklandı Türkiye koronavirüs tablosunda son durum nedir

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet