Geri Dön
Gündem'Acaba annemin aklına geliyor muyum?' 25 yıllık sır!

'Acaba annemin aklına geliyor muyum?' 25 yıllık sır!

İstanbul'da iki çocuk annesi 27 yaşındaki Elif Akkaya, 25 yaşına geldiğinde yıllarca anne ve babası olarak bildiği ailesinin gerçek ailesi olmadığını öğrendi. Evlatlık olduğunu öğrenince sarsılan Akkaya, gerçek annesinin kendisinin doğduğu 1994'te bir üniversite öğrencisi olduğu bilgisine ulaştı.

'Acaba annemin aklına geliyor muyum?' 25 yıllık sır!

Üvey annesi, gerçekleri anlattıktan sonra, doğduğu zaman hastane tarafından düzenlenen Doğum Künyesi'ni de sakladığını söyledi. Künyede isim olarak Ekin Karapınar yazıyordu. 2019'da Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başvuran Elif Akkaya'ya hastaneden "2006'da çıkan yangında tüm evraklar yok oldu" yanıtı geldi.

Sabah gazetesinden Koray Taşdemir'in haberine göre, bu cevap karşısında gerçek annesini öğrenme umutları suya düşen Akkaya şunları söyledi:

"Biyolojik babamın zaten annemin hamile kaldığından haberi yokmuş. Gerçek annem muhtemelen adımı Ekin koymuş. Kartta adım ve soyadım Ekin Karapınar yazılı. Karapınar soy ismi biyolojik anneme mi ait, yoksa öylesine mi yazıldı bilmiyorum. Gerçek annem ve babamın şu an farklı aileleri olduğunu tahmin ediyorum. Zaten kendilerine ulaşsam bile muhtemelen görüşmek istemeyeceklerdir. 1 Ağustos doğumluyum. Acaba her 1 Ağustos tarihinde gerçek annemin aklına geliyor muyum? Beni hatırlıyor mu?"

Bahçesini sularken elektrik akımına kapıldıAdıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, çiftçi Hüseyin Salhan (25) bahçesini sulamak için elektrikli motorla kuyudan su çektiği esnada elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet