Evlatlık

Evlatlık

Son dakika evlatlık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan evlatlık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan evlatlık haber sayfamızda...

Evlatlık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.299 evlatlik haberi bulunmuştur.
Aydın'da bir aile dört kuşaktır evlat edinilen çocuklarla büyüyor
Aydın'da bir aile dört kuşaktır evlat edinilen çocuklarla büyüyorAydın'ın Buharkent ilçesinde üvey babaannesi ve babası gibi kendisi de evlatlık edinilen Muammer Yalçın, birini evlat edindiği, diğerine koruyuculuk yaptığı iki çocuğa babalık ediyor. Yalçın, "Beni evlat edinen babamın bana nasıl baktığını biliyordum. Ben en çok babamı kendime örnek alırım. Benim hep yanımda olmuştur. Öz babam olsa ancak bu kadar sevgi gösterirdi. Biz de böyle bir şey yapmak istedik" dedi.
20.06.2021Yaşam
Aydın'da bir aile dört kuşaktır evlat edinilen çocuklarla büyüyor
Aydın'da bir aile dört kuşaktır evlat edinilen çocuklarla büyüyorAydın'ın Buharkent ilçesinde üvey babaannesi ve babası gibi kendisi de evlatlık edinilen Muammer Yalçın, birini evlat edindiği, diğerine koruyuculuk yaptığı iki çocuğa babalık ediyor. Yalçın, "Beni evlat edinen babamın bana nasıl baktığını biliyordum. Ben en çok babamı kendime örnek alırım. Benim hep yanımda olmuştur. Öz babam olsa ancak bu  kadar sevgi gösterirdi. Biz de böyle bir şey yapmak istedik" dedi.
20.06.2021Gündem
Küçük Ünsal'ın aile hayali koruyucu baba şefkatiyle gerçek oldu
Küçük Ünsal'ın aile hayali koruyucu baba şefkatiyle gerçek olduArdahan'da yaşayan Hüseyin ve Nezaket Bayaroğlu çifti, 4 yıl önce koruyucu ailesi oldukları 8 yaşındaki Ünsal Genç'in aile hayalini gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyor.
18.06.2021Yaşam
Cannes’ın 10 yıldız filmi
Cannes’ın 10 yıldız filmiCannes Film Festivali seçkisi, yılın sanat sineması takviminin habercisi. Hem salonlara dönme ümidini somutlaştıran hem de gelecek sezonun hazırlığı olan festivalin programından 10 filmi mercek altına aldık
13.06.2021Kültür Sanat
Angelina Jolie: İyi bir takımız
Angelina Jolie: İyi bir takımızABD’li oyuncu Angelina Jolie, altı çocuğuyla  iyi bir takım olduklarını belirterek, bu durumdan dolayı kendini çok şanslı hissettiğini söyledi.
12.06.2021Cadde
Yarım asır sonra evlatlık olduğunu öğrendi
Yarım asır sonra evlatlık olduğunu öğrendiHATAY'da yaşayan Nebahat Sönmez (55), annesi bildiği Nebahat Akduman'ın 8 yıl önce ölüm döşeğindeyken Sen benim kızım değilsin, öz annen Bursa'da. İsmi de Şahinde sözleri üzerine Bursa'ya taşınıp, gerçek anne ve babasını aramaya başladı. Sönmez'in iletişime geçtiği Şahinde isimli iki kadınla yapılan DNA testi negatif çıktı. O dönem babasının Işıklar Askeri Lisesi'nde subay, annesinin ise Bursa Kız Lisesi'nde öğrenci olan 'Berat' adındaki kız olduğunu öğrenen Sönmez, bu kadına ulaştı. Ancak Berat adlı kadın, DNA testi yaptırmayı kabul etmedi.
9.06.2021Haberler
Son dakika: Askeri Ceza Kanunu teklifi, komisyonda kabul edildi
Son dakika: Askeri Ceza Kanunu teklifi, komisyonda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Askeri Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
2.06.2021Siyaset
Gizlice hazırladı, 2 buçuk ay sürdü! Babaya büyük sürpriz
Gizlice hazırladı, 2 buçuk ay sürdü! Babaya büyük sürprizHalim Kılıç’ın 21 yıl önce aldığı otomobil arıza yaptı. Sağlık sorunları çıkınca otomobilini garaja çekip ilgilenemedi. 21 yıl sonra oğlu, otomobili gizlice garajdan çıkartıp yeniledi. Ve sürpriz yapıp babasını otomobiliyle buluşturdu
31.05.2021Gündem
Esra Erol'da duygu dolu anlar! 20 yıl sonra kavuştular, göz yaşları sel oldu
Esra Erol'da duygu dolu anlar! 20 yıl sonra kavuştular, göz yaşları sel olduKüçük yaşta anneleri tarafından terkedilen hatta annelerini hiç görmeyen iki kardeşe müjdeli haber Esra Erol'dan geldi. İçler acısı halde bulunan annenin yaşadığı hayattan herkesin yüreğini burkan bir dram çıktı. 28 Mayıs tarihli canlı yayında stüdyoya gelen anne Lamiye Günaydın'ın yaşadıklarını anlattı stüdyo ve ekran başındakiler göz yaşlarına boğuldu. İşte Esra Erol'un dünkü programında yaşananlar...
29.05.2021Gündem
Esra Erol'da gözyaşları! Müjdeli haber gelmişti ki... Altından dram çıktı
Esra Erol'da gözyaşları! Müjdeli haber gelmişti ki... Altından dram çıktıÖmer ve Emre kardeşler hiç görmedikleri annelerini bulmak için Esra Erol’a başvurdu. Yaşından büyük konuşmaları, sempatik halleri ile herkesin gönlünde taht kurdular. Ancak hayat hikayeleri kendileri kadar güzel değildi.
27.05.2021Gündem
Son dakika: Sistematik iğrençlik! Murat Karayılan özel olarak ilgilenmiş
Son dakika: Sistematik iğrençlik! Murat Karayılan özel olarak ilgilenmişGelen bir son dakika haberine göre; Emniyet Genel Müdürlüğünün (EGM) "PKK-KCK/PYD-YPG Terör Örgütü Kadın ve Çocuk İstismarı" raporunda, terör örgütünün hukuki ehliyetsizliklerinden faydalandığı çocukları, sabıkalı ve aranır duruma gelmeleri halinde örgütün dağ kadrosuna gönderdiği tespitine yer verildi. Öte yandan terörist Murat Karayılan'ın çocuk örgüt mensuplarıyla özel olarak ilgilendiği belirtilen raporda dikkat çeken detaylar yer aldı. İşte haberin ayrıntıları...
27.05.2021Gündem
Velayet davasında  Brad Pitt önde
Velayet davasında Brad Pitt öndeABD’li oyuncular Angelina Jolie (45) ile Brad Pitt (57) iki yıl önce boşandı.
27.05.2021Dünya
Son dakika: Teröristler arasındaki çarpık ilişkiler! Köleler, yoldaşlar, tanrıçalar...
Son dakika: Teröristler arasındaki çarpık ilişkiler! Köleler, yoldaşlar, tanrıçalar...Gelen bir son dakika haberine göre; Emniyet Genel Müdürlüğünün (EGM) "PKK-KCK/PYD-YPG Terör Örgütü Kadın ve Çocuk İstismarı" raporunda, terör örgütünün hukuki ehliyetsizliklerinden faydalandığı çocukları, sabıkalı ve aranır duruma gelmeleri halinde örgütün dağ kadrosuna gönderdiği tespitine yer verildi. Öte yandan terörist Murat Karayılan'ın çocuk örgüt mensuplarıyla özel olarak ilgilendiği belirtilen raporda dikkat çeken detaylar yer aldı. İşte haberin ayrıntıları...
27.05.2021Gündem
Müzeyyen Senar kimdir? Müzeyyen Senar kaç yaşında ve neden öldü?
Müzeyyen Senar kimdir? Müzeyyen Senar kaç yaşında ve neden öldü? Türk Sanat Müziğinin önde gelen isimlerinden Müzeyyen Senar kim sorusu gündemde. Cumhuriyetin Divası olarak anılan ünlü isim, 1918 yılında doğmuştu. Mustafa Kemal Atatürk'ün de beğenisini kazanan Müzeyyen Senar'ın hayatı merak konusu...
24.05.2021Cadde
Angelina Jolie'ye anne öğüdü!
Angelina Jolie'ye anne öğüdü!ABD'li oyuncu Angelina Jolie (45), annesi Marcheline Bertrand'dan aldığı en büyük öğüdü açıkladı.
10.05.2021Cadde
Veraset İlamı Nasıl Alınır? Mirasçılar Ölüm Veraset İlanı Nasıl Alır?
Veraset İlamı Nasıl Alınır? Mirasçılar Ölüm Veraset İlanı Nasıl Alır?Mirasçılık belgesi olarak bilinen veraset ilamı mirasçıları ilgilendiren bir belgedir. Bu belge miras paylarının taksimi hakkında önem taşımaktadır. Peki, veraset ilamı ne demektir? Bu ilam nerelerden alınır? Veraset ilamının alımı için hangi yolların izlenmesi gerekir? Ne gibi belgelere ihtiyaç duyulmaktadır? İşte, veraset ilamı hakkında merak edilen hususlar ile alımında izlenmesi gereken yollar.
30.04.2021Eğitim
Dexter yeni sezon fragman izle | Dexter yeni sezon ne zaman çıkacak, nerede yayınlanacak? Dexter oyuncuları ve konusu...
Dexter yeni sezon fragman izle | Dexter yeni sezon ne zaman çıkacak, nerede yayınlanacak? Dexter oyuncuları ve konusu...Dexter, ilk olarak 1 Ekim 2006'da Showtime kanalında gösterilmeye başlayan Amerikalı drama dizisidir. Büyük izleyici kitlesine sahip olan Dexter dizisi ile ilgili güzel haber geldi ve 9. sezon fragmanı yayınlandı. Dexter izleyicisi ise Dexter yeni sezon fragman izle aramasına geçerek yeni sezonda neler olacağını öğrenmek istedi. Peki Dexter yeni sezon ne zaman çıkacak? Dexter oyuncuları kimler, dizinin konusu nedir?
30.04.2021Cadde
Acılı ailenin yürek yakan hikayesi! 15 sene önce kaybolan kızlarını arıyorlar
Acılı ailenin yürek yakan hikayesi! 15 sene önce kaybolan kızlarını arıyorlarİzmir’de, 15 yıl önce ailesiyle pikniğe giden ve o zaman 5 yaşında olan İlayda Taşçı, ormanlık alanda kayboldu. Gerek polisin gerekse jandarmanın araştırmalarına ve İlayda'nın son haline yönelik robot resimlerinin çizilmesine rağmen sonuç alınamadı. Gözyaşları içinde yardım isteyen anne Bedriye Taşçı, "Lütfen benim sesimi duyun, kızımı bulun" dedi.
14.04.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Türkiye'nin konuştuğu ikizler 31 yıl sonra şok gerçeği öğrendi!
Son Dakika Haberi: Türkiye'nin konuştuğu ikizler 31 yıl sonra şok gerçeği öğrendi!Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dün yayınlanan bölümde duygusal anlar yaşanmıştı. Müge Anlı'da bugün son dakika gelişmesi yaşandı. 3 günlükken evlatlık verilen Beyza ve Büşra kardeşlerin anneleri bulundu. Müge Anlı, "biyolojik babamız ölmüş, daha iyi bir hayat yaşayalım diye bizi evlatlık vermişler" açıklamasında bulunan ikizler, annelerinin bulunmasıyla bu gerçeğin bambaşka olduğunu öğrendi. İşte yaşananlar…
6.04.2021Gündem
Türkiye'nin konuştuğu ikizler! 'Hiç görmediğim bir kadının kokusunu merak ediyorum'
Türkiye'nin konuştuğu ikizler! 'Hiç görmediğim bir kadının kokusunu merak ediyorum'Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yayınlanan bölümde duygusal anlar yaşandı. Büşra ve Beyza Yılmaz isimli ikizler, canlı yayında evlatlık olduklarını ve gerçek ailelerini aradıklarını açıkladı. İki kardeşlerin hikayesi merak uyandırdı.
6.04.2021Gündem
Angelina Jolie'nin alışveriş stili
Angelina Jolie'nin alışveriş stili Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie'nin son zamanlarda kızlarıyla alışveriş yaparken; pardösü giyse bile ayakkabı yerine terlik tercih etmesi dikkat çekti.
31.03.2021Cadde
Kızlarıyla alışverişte
Kızlarıyla alışverişte3’ü evlatlık, 3’ü biyolojik 6 çocukları olan ve 2016’da ayrılan Hollywood yıldızları Angelina Jolie ile Brad Pitt’in velayet davası devam ediyor.
31.03.2021Dünya
Cumhuriyet Savcısı Özlem Salkım'ın acılı ailesi konuştu!
Cumhuriyet Savcısı Özlem Salkım'ın acılı ailesi konuştu!Yozgat’ta doğum günü kutlamasında başından silahla vurularak yaşamını yitiren Cumhuriyet Savcısı Özlem Salkım'ın (28) ailesi tarafından evlat edinildiği ortaya çıktı. Rahime (68) ve Ramazan Salkım (66) çifti, evlendikten 17 yıl sonra 3 aylıkken evlat edindikleri tek çocukları Özlem'i kaybetmenin acısını yaşadı.
29.03.2021Gündem
Kahreden olay! Silahla başından vurularak ölen savcı, evlat edinilmiş
Kahreden olay! Silahla başından vurularak ölen savcı, evlat edinilmişYozgat’ta doğum günü kutlamasında başından silahla vurularak yaşamını yitiren Cumhuriyet Savcısı Özlem Salkım'ın (28) ailesi tarafından evlat edinildiği ortaya çıktı. Rahime (68) ve Ramazan Salkım (66) çifti, evlendikten 17 yıl sonra 3 aylıkken evlat edindikleri tek çocukları Özlem'i kaybetmenin acısını yaşadı.
29.03.2021Gündem
Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmiş
Biyolojik baba ortaya çıktı, aile yıkıldı! Gerçeği tesadüfen öğrenmişAdana'da doğal yollarla çocuk sahibi olamayan Ayça ve Atakan Çatal çiftinin 2 yıl önce evlat edindikten sonra 'Mustafa Kemal' ismini verdikleri çocuklarının biyolojik babası Aziz Ö'nün, boşandığı eşinin hamile olduğunu bilmediği, yardım talebi için başvurduğu kurumda bebeğinden haberdar olduğu ortaya çıktı. Resmiyette 'Umut' ismini alan bebeği için 2019 yılından bu yana hukuk mücadelesi verdiğini anlatan Aziz Ö., "Eşimin hamile olduğunu bilmiyordum. Dinen hamile bir kadını boşamak günah. Onu bilsem boşamazdım. Umut'un 2 kardeşi daha var. Diyarbakır'daki evimde kardeşleriyle beraber yaşıyorum" dedi.
25.03.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

evlatlıkAngelina Joliekoruyucu aileMuammer Yalçınesra erol

Evlatlık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.