Geri Dön

Son dakika haberi... Koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu? Coronavirüs son durumu nedir?

12 Eylül Koronavirüs vaka ve ölü sayısı açıklandı. Koronavirüs vaka sayıları 31 Ağustos'tan bu yana 1500'lerin altına inmiyor. Tablo iyiye gitmezken vatandaşlar da her akşam son tabloyu öğrenmek istiyor. İşte son tablo...

Son dakika haberi... Koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu? Coronavirüs son durumu nedir?

Koronavirüs tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de devam ediyor. Dünya bir an önce bu kabustan uyanmak isterken Türkiye'de de Sağlık Bakanı Fahrettin Koco her akşam son verileri paylaşıyor. Dün vaka sayısı 1671 olurken vefat sayısı 56'ydı. Peki bugünkü son durum nedir?

KORONAVİRÜS VAKA VE ÖLÜ SAYISI KAÇ OLDU?

12 Eylül koronavirüs son tablosu açıklandı. Bugün son verilere göre vaka sayısı 1509 vefat sayısı ise 48 oldu.

Son dakika haberi... Koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu Coronavirüs son durumu nedir

11 EYLÜL KORONA TABLOSU

Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Tabloya göre, son 24 saatte 1117 kişinin Kovid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 256 bin 524'e yükseldi, 56 kişi Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti, ağır hasta sayısı 1223 oldu. 1671 kişiye ise yeni tanı kondu.

Sıcak hava ve yüksek nem sonrası sahiller dolduAntalya'da sıcak hava ve yüksek nemden bunalanlar Konyaaltı ve Lara sahillerine koştu. Sahillerdeki kalabalığın maske ve fiziki mesafe kuralına uymadıkları dikkati çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber