Vaka Sayısı

Vaka Sayısı

Son dakika vaka sayısı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan vaka sayısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan vaka sayısı haber sayfamızda...

Vaka Sayısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.177 vaka sayisi haberi bulunmuştur.
İtalya'da son 24 saatte 4 bin 743 Kovid-19 vakası
İtalya'da son 24 saatte 4 bin 743 Kovid-19 vakası İtalya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte 4 bin 743 yeni vaka tespit edildi.
25.07.2021Dünya
SON DAKİKA HABERİ || 25 Temmuz bugünkü koronavirüs tablosu 2021! Türkiye korona vaka sayısı ve ölü sayısında son durum nedir?
SON DAKİKA HABERİ || 25 Temmuz bugünkü koronavirüs tablosu 2021! Türkiye korona vaka sayısı ve ölü sayısında son durum nedir?Koronavirüs tablosu günlük olarak paylaşılıyor. Sağlın Bakanlığı tarafından paylaşılan korona tablosunda vaka sayısı, vefat sayısı ve test sayısı ayrıntıları yer alıyor. Korona tablosundaki son dakika gelişmeleri gündemde merak ediliyor. Peki 25 Temmuz koronavirüs tablosunda vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?
25.07.2021Gündem
Son dakika haberi: 25 Temmuz koronavirüs tablosu (bugünkü)! Türkiye korona vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu 2021?
Son dakika haberi: 25 Temmuz koronavirüs tablosu (bugünkü)! Türkiye korona vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu 2021?Koronavirüs tablosu son dakika gelişmeleri gündemde bireylerin merak ettiği konular arasında bulunuyor. Koronavirüs tablosu günlük olarak açıklanıyor. Korona tablosunda ölü sayısı, iyileşen sayısı ve vaka sayısı yer alıyor. Peki Türkiye 25 Temmuz bugünkü korona tablosu açıklandı mı, koronavirüs vaka sayısı kaç oldu?
25.07.2021Gündem
Son dakika: 24 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...
Son dakika: 24 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...Son dakika haberine göre, Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 221 bin 463 Kovid-19 testi yapıldı, 12 bin 381 kişinin testi pozitif çıktı, 58 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 106 bin 966 aşı uygulandı. Bakan Koca vaka sayısıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bugünkü vaka sayısı 12.381. Aşı ve tedbirle yeniden mücadeleye dönelim." dedi.
24.07.2021Gündem
Dünyada 3 milyar 830 milyon dozdan fazla koronavirüs aşısı yapıldı
Dünyada 3 milyar 830 milyon dozdan fazla koronavirüs aşısı yapıldıDünya genelinde yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı uygulanan aşı, 3 milyar 830 milyon dozu geçti.
24.07.2021Dünya
Avrupa ülkelerinde vakalar arttıkça, kısıtlamalar geri dönüyor!
Avrupa ülkelerinde vakalar arttıkça, kısıtlamalar geri dönüyor!Yeni tip koronavirüs vaka sayılarında tekrar artış eğiliminin görüldüğü birçok Avrupa ülkesinde, salgınla mücadele kapsamında alınan önlemler ve kısıtlamalar sertleştiriliyor.
24.07.2021Dünya
Aşı oranı düşük illerde vaka rekoru
Aşı oranı düşük illerde vaka rekoruSağlık Bakanlığı verileri, Kovid-19 aşılanmasında sınıfta kalan illerin vaka artışında rekora koştuğunu ortaya koydu. Aşılanmanın en düşük olduğu Siirt, Ağrı, Diyarbakır, Bitlis ve Van, 10-16 Temmuz haftasında 100 bin nüfusta en çok vaka görülen iller oldu
24.07.2021Gündem
Son dakika: Korkutan tablo! Koronavirüs vaka sayılarında yükseliş sürüyor
Son dakika: Korkutan tablo! Koronavirüs vaka sayılarında yükseliş sürüyorSon dakika haberine göre, Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 219 bin 528 Kovid-19 testi yapıldı, 11 bin 94 kişinin testi pozitif çıktı, 60 kişi hayatını kaybetti. Öte yandan Türkiye genelinde uygulanan Kovid-19 aşısı 65 milyonu aştı. Bakan Koca, "Bugünkü vaka sayısı: 11.094 Esneklikten sıkı tedbire dönmeli ve ilk doz aşımızı hemen yaptırmalıyız." dedi.
23.07.2021Gündem
SON DAKİKA: Koronavirüs tablosu AÇIKLANDI! Vaka sayısı artıyor! Türkiye'de yeni vaka ve can kaybı sayısı kaç oldu?
SON DAKİKA: Koronavirüs tablosu AÇIKLANDI! Vaka sayısı artıyor! Türkiye'de yeni vaka ve can kaybı sayısı kaç oldu?Günlük koronavirüs vaka sayılarını içeren tablo her gün Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanmaya devam ediyor. Son dönemde hızlı yükseliş yaşayan vaka sayıları dün açıklanan son tabloda da yükselişini sürdürdü. Temmuz başından bu yana vaka sayılarında % 81 oranında yükseliş yaşandı. Peki son 24 saatte ülkemizde kaç yeni vaka tespit edildi?
23.07.2021Gündem
SON DAKİKA: 23 Temmuz Koronavirüs tablosu AÇIKLANDI! Vaka sayıları yükselmeye devam ediyor
SON DAKİKA: 23 Temmuz Koronavirüs tablosu AÇIKLANDI! Vaka sayıları yükselmeye devam ediyorKoronavirüs tablosu her gün Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanmaya devam ediyor. Bir ay içerisinde vaka sayılarında rekor artış tabloya yansıdı. Temmuz ayı başında 4 binli rakamlara kadar gerileyen vaka sayıları bu tarihten itibaren sürekli artmaya devam etti. Dün açıklanan son vaka tablosunun ardından bugün açıklanan yeni vaka tablosuna göre göre vaka sayısı 11 bini aştı. Uzmanlar 4. dalganın kapıda olduğu uyarısında bulundu. Peki Türkiye'de son 24 saat içerisinde kaç yeni vaka tespit edildi?
23.07.2021Gündem
İtalya'da son durum: Yeni vakalar o yaş grubunda görülüyor!
İtalya'da son durum: Yeni vakalar o yaş grubunda görülüyor!İtalya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte 5 bin 143 yeni vaka tespit edildi. Brusaferro, yeni vakaların özellikle genç nüfusta; 10-19 ile 20-29 yaş gruplarında görüldüğünü söyledi.
23.07.2021Gündem
Diyarbakır'da harita kırmızıya döndü
Diyarbakır'da harita kırmızıya döndüAşılama oranının düşük olması nedeniyle vaka sayılarının arttığı, maske ve sosyal mesafenin yeterince uygulanmadığı Diyarbakır'da, Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasında kentin risk haritası kırmızıya döndü. Türk Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konsey Üyesi, İç Hastalıklar ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Halis Yerlikaya, "Pandemiye karşı mücadelede en önemli aracımız, aşı. Aşı candır, hayat kurtarır. Aşı olmayanlar mutlaka aşılamalarını yapsınlar" dedi.
23.07.2021Haberler
Myanmar'da hapishanelerde darbe karşıtı şarkılar
Myanmar'da hapishanelerde darbe karşıtı şarkılarMyanmar'da askeri darbenin ardından gözaltına alınan darbe karşıtları, ülkenin en kalabalık şehri Yangon'da tutuldukları cezaevinde şarkılar ve tezahüratlarla askeri hükümeti protesto etti.
23.07.2021Dünya
Filipinler, Malezya ve Tayland'dan seyahatleri yasakladı
Filipinler, Malezya ve Tayland'dan seyahatleri yasakladıFilipinler, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) bulaşıcı Delta varyantının yayılmasını engellemek amacıyla seyahat yasağını Malezya ve Tayland'ı kapsayacak şekilde genişlettiğini duyurdu.
23.07.2021Dünya
Son dakika: Diyarbakır'da harita kırmızıya döndü! Uyarı geldi...
Son dakika: Diyarbakır'da harita kırmızıya döndü! Uyarı geldi...Aşılama oranının düşük olması nedeniyle vaka sayılarının arttığı, maske ve sosyal mesafenin yeterince uygulanmadığı Diyarbakır'da, Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasında kentin risk haritası kırmızıya döndü. Türk Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konsey Üyesi, İç Hastalıklar ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Halis Yerlikaya, "Pandemiye karşı mücadelede en önemli aracımız, aşı. Aşı candır, hayat kurtarır. Aşı olmayanlar mutlaka aşılamalarını yapsınlar" dedi.
23.07.2021Gündem
Son dakika... Koronavirüslü erkek karısının kılığında uçağa bindi!
Son dakika... Koronavirüslü erkek karısının kılığında uçağa bindi!Sadece gözlerinin göründüğü bir maskeyle havalimanına gelen adam, yanında da karısının pasaportunu taşıyordu. Hostesler hemen alarm düğmesine bastı, kaptan uçağı yarı yoldan geri döndürdü.
23.07.2021Dünya
Vakalar artıyor sıcaklık yükseliyor
Vakalar artıyor sıcaklık yükseliyorJaponya’da çarşamba günü 1979 olan günlük vaka sayısı dün itibariyle 2044’e yükseldi ve son 6 aylık dönemin en yüksek rakamına ulaşıldı.
ABD'de flaş uyarı! Bir dönüm noktası daha...
ABD'de flaş uyarı! Bir dönüm noktası daha...ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Direktörü Rochelle Walensky, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında hala mücadelenin bitmediğini, ülkede etkisini gösteren Delta varyantına karşı bir başka dönüm noktasından geçtikleri uyarısında bulundu.
22.07.2021Dünya
Son dakika: Bakan Koca yüzde 63 diyerek duyurdu! Önemli çağrı
Son dakika: Bakan Koca yüzde 63 diyerek duyurdu! Önemli çağrıGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakan Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile aşıda son durumu açıkladı ve kritik bilgiler verdi. Koca 'zayıf noktamız' diyerek uyarıda bulundu.
22.07.2021Gündem
Avrupa'nın göbeğinde flaş OHAL kararı! 'Aşı olmayın demek ölün demek'
Avrupa'nın göbeğinde flaş OHAL kararı! 'Aşı olmayın demek ölün demek'İtalya'da Mario Draghi liderliğindeki koalisyon hükümeti, ülkede yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik olağanüstü hal (OHAL) uygulamasını 31 Aralık 2021'e kadar uzattı. İtalya Başbakanı Mario Draghi "Aşı olmayın demek ölün demek. Aşı olmuyorsun, hastalanıyorsun ve ölüyorsun ya da başkasına bulaştırıyorsun, başkası ölüyor. Aşı olmamak demek her şeyin yeniden kapanması demek" ifadelerini kullandı.
22.07.2021Dünya
Son dakika: 22 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...
Son dakika: 22 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...Gelen son dakika haberine göre; Türkiye'nin 22 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 214 bin 196 Kovid-19 testi yapıldı, 9 bin 586 kişinin testi pozitif çıktı, 52 kişi hayatını kaybetti. Bakan Koca, "Bu toplumsal sorumluluğumuz" diyerek uyarıda bulundu. Tabloda vaka sayılarında düne göre artış olması dikkat çekti.
22.07.2021Gündem
İllere göre haftalık vaka sayısı oranları AÇIKLANDI! İşte 10-16 Temmuz illere göre haftalık vaka sayısı oranları...
İllere göre haftalık vaka sayısı oranları AÇIKLANDI! İşte 10-16 Temmuz illere göre haftalık vaka sayısı oranları...Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda 10-16 Temmuz illere göre haftalık vaka tablosunu gösteren insidans haritasının yayınlandığını duyurdu. Bakan Koca açıklamasında son bir haftada en çok vaka artışının yaşandığı illeri de duyurdu. İşte 100 bin kişide illere göre haftalık vaka sayısı oranları...
22.07.2021Gündem
İtalya'da günlük vaka sayısı yeniden 5 binin üzerinde
İtalya'da günlük vaka sayısı yeniden 5 binin üzerindeİtalya'da son 24 saatte 5 bin 57 yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakası tespit edildi. Kovid-19'a karşı yaygın aşılama kampanyasının 27 Aralık 2020'de başladığı ülkede bugün itibarıyla 63 milyon 514 bin 827 doz aşı uygulandı. Tüm aşıları tamamlananların sayısı 28 milyon 718 bin 571 oldu.
22.07.2021Dünya
Petrolün varili ne kadar oldu?
Petrolün varili ne kadar oldu?Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 72,04 dolardan işlem görüyor.
22.07.2021Uzmanpara
Hindistan'da vaka sayısı 40 binin altına düşmüyor
Hindistan'da vaka sayısı 40 binin altına düşmüyorHindistan'da son 24 saatte 41 bin 383 Kovid-19 vakası belirlendi
22.07.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsitalyakoronavirüs tablosuvakatürkiye

Vaka Sayısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.