Geri Dön
GündemAcun Ilıcalı'dan bir bomba daha! Zemheri...

Acun Ilıcalı'dan bir bomba daha! Zemheri...

Acun Ilıcalı'dan büyük bir sürpriz daha.Zemheri dizisi Ocak 2016'dan itibaren TV8 ekranlarında olacak. Peki Zemheri dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu mu?

Acun Ilıcalı'dan bir bomba daha! Zemheri...

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalı yeni sezon için iddialı bir dizinin hazırlıklarına başladı. Yine bir Kore dizisi uyarlaması olacak Zemheri dizisi Ocak 2016'dan itibaren TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Paramparça ve Serçe Sarayı gibi dizilerin yapımcısı olan Endemol Türkiye’nin yeni dizisi olan Zemheri, bir Kore dizisi olan ve yayınlandığı dönemlerde çok sayıda ödül kazanan Resurrection isimli dizinin yerli uyarlaması olacak. Henüz senaryo ve cast çalışmaları süren dizinin başrol oyuncuları ise önümüzdeki aylarda kesinlik kazanacak. Ocak ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak olan Zemheri dizisinin TV8'in yeni dönemdeki iddiaları yapımlarından biri olacağı belirtiliyor.

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet