Geri Dön

AK Parti Gümüşhane'de vatandaşlara 5 bin maske dağıttı

Son dakika haberi... AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığınca vatandaşlara ücretsiz 5 bin maske dağıtıldı.

AK Parti Gümüşhane'de vatandaşlara 5 bin maske dağıttı

AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse tarafından hazırlatılan 5 bin maske ve Covid-19'a karşı uyarıcı broşürler, İl Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ülker ve üyeler tarafından vatandaşlara dağıtıldı.

Maske dağıtımına ilişkin açıklamalarda bulunan Köse, corona virüs salgınına ilişkin tedbirler kapsamında 5 bin maskenin vatandaşlara dağıtıldığını belirtti.

AK Parti olarak her zaman halkın yanında olduklarını ifade eden Köse, "Tüm dünyayı etkisi altına alan salgının önlenmesi için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde başta Sağlık Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı olmak üzere devletimizin tüm kurumları her türlü tedbiri alarak başarılı bir çalışma yürüttü. Ekonomik İstikrar Kalkanı ve Sosyal Koruma Kalkanıyla vatandaşımıza ve esnafımıza ciddi destekler verildi. Bizler de il teşkilatları olarak bu sürecin en başından beri vatandaşlarımızın yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz." diye konuştu.

Köse, Covid-19'a karşı tedbirin elden bırakılmaması gerektiğine dikkat çekerek, "Salgın sürecinin bir an önce sona ermesi için Sağlık Bakanımızın uyarılarını dikkate almamız gerekiyor. Sosyal mesafe başta olmak üzere bütün tedbirleri elden bırakmayacağız. Rehavete kapılmadan hep birlikte mücadele ederek inşallah bu salgını atlatacağız." ifadesini kullandı.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 24 Ocak 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 148 bin 425 Kovid-19 testi yapıldı, 5 bin 277 kişinin testi pozitif çıktı, 140 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 1905 oldu, 5 bin 860 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 307 bin 721'e yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet