Geri Dön

ALES/2 sınavı soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? ALES/2 sonuç tarihi...

ALES/2 sınavının dün gerçekleştirilmesinin ardından gözler ALES soru ve cevapları yayınlandı mı sorusunun cevabına çevrildi. İşte bu sorunun cevabı ve ALES sınav sonuçları ile ilgili tüm detaylar...

ALES/2 sınavı soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? ALES/2 sonuç tarihi...

Dün yapılan ALES için heyecan devam ediyor. ALES'e katılan adaylar sınav sonuçları için arayışa geçti. Sabırsızlıkla beklenilen ALES sonuçlarını, ÖSYM ne zaman açıklayacak? ALES soru ve cevapları yayınlandı mı?

ALES/2 SINAV SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI?

ALES/2 sınav soru ve cevapları henüz yayınlanmadı. ÖSYM tarafından yayınlanacak olan ALES/2 soru ve cevapları ile ilgili duyuru yapıldığında haberimizin içeriğinden soru kitapçığına ulaşabilirsiniz.

ALES SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

30 Eylül'de yapılan ALES'in sonuçları 25 Ekim'de açıklanacak. Sonuçlar ÖSYM resmi sayfası üzerinde ilan edilecek.

ALES/3 NE ZAMAN?

2018 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2018-ALES/3 Sonbahar Dönemi) 18 Kasım 2018 tarihinde 81 il merkezi ile Lefkoşa’da (sadece Sonbahar Dönemi Sınavı) uygulanacak.

ALES/3 (SONBAHAR) GEÇ BAŞVURU GÜNÜ VE SINAV ÜCRETİ: 10 Ekim 2018, 150,00 TL (Sınav ücreti aynı gün ödenir.)

İzmir'de iki düğüne katılan 5 kişide corona virüs tespit edildiİzmir'in Güzelbahçe ilçesinde yapılan 2 düğünde, biri gelin 5 kişide yeni tip corona virüs (Covid-19) tespit edilmesinin ardından düğüne katılanlardan numune alınmaya başlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber