Geri Dön
GündemALES geç başvuruları ne zaman alınacak? Geç başvuru ücreti ne kadar?

ALES geç başvuruları ne zaman alınacak? Geç başvuru ücreti ne kadar?

ALES/2 başvurularını kaçıran adaylar için geç başvuru tarihi yaklaşıyor. 22 Eylül'de uygulanacak olan ALES için geç başvurular ne zaman alınacak? Geç başvuru ücreti ne kadar?

ALES geç başvuruları ne zaman alınacak? Geç başvuru ücreti ne kadar?

ALES geç başvuru tarihi yaklaşıyor. ÖSYM tarafından uygulanan ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı) için geç başvuruları ne zaman alınacak?

ALES/2 GEÇ BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

ALES/2 için geç başvuru günü başvuru kılavuzunda belirtildi. ALES geç başvuru günü 31 Temmuz olarak belirlendi. Geç başvuruda başvuru ücreti 180 TL olacak ve sınav ücreti aynı gün içinde ödenecek.

ALES NE ZAMAN YAPILACAK?

ÖSYM tarafından uygulanacak olan ALES/2 22 Eylül 2019'da gerçekleşecek. Sınav 10.15'te başlayacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Haydarpaşa'da peronlar kaldırıldı, altından çıkan askeri sığınak ilk kez görüntülendiKadıköy'ün tarihine ışık tutan Haydarpaşa Garı kazılarında 140 bin metrekarelik alanın 68 bin metrekaresindeki çalışmalar tamamlandı ve peronlar kaldırıldı. Peronların kaldırılmasıyla birlikte, Helenistik döneme ait bir mezar, yeni bir çoklu mezar, bir döküm atölyesi ile peron alanı dışında Osmanlı dönemine ait bir çeşme, Bizans dönemine ait bir ayazma, 2'nci Dünya Savaşı zamanında kurulan bir sığınak bulundu. Çalışmalar hakkında bilgi veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Yalçın Eyigün, "Kapalı mekanların, açık hava müzesinin tasarımını devam ettiriyoruz. Hedefimiz 2 yıl içerisinde bunları tamamlamak" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler