Geri Dön
GündemALES sınav yerleri belli oldu mu? ALES 2 sınavı ne zaman yapılacak?

ALES sınav yerleri belli oldu mu? ALES 2 sınavı ne zaman yapılacak?

2021 yılının ikinci ALES sınavı için heyecan başladı. Başvuruları tamamlanan ALES/2 sınavı ile ilgili merak edilen sorular araştırılmaya başladı. ALES'e katılım sağlayacak adaylar sınav yerleri hakkında bilgilenmek istiyor. Peki ALES sınav giriş belgesi yayımlandı mı? ALES/2 sınavı ne zaman yapılacak? İşte ÖSYM'den ALES sınavına yönelik yapılan paylaşımlar...

ALES sınav yerleri belli oldu mu? ALES 2 sınavı ne zaman yapılacak?

2021 Yılında toplam üç kez uygulanacak olan ALES sınavının ilki tamamlandı. Sıra ikincisinde olan ALES'e geri sayım başladı. Bugünlerde ALES sınav yerleri gündemdeki yerini koruyor. Adaylar ALES sınav giriş yerleri belgesi ne zaman açıklanır öğrenmek istiyor.

ALES SINAV YERLERİ BELLİ OLDU MU?

ALES sınav yerleri henüz açıklanmadı. ÖSYM, ALES/2 sınav giriş belgelerini yayımladığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

ALES/2 SINAVI NE ZAMAN?

ALES/2 sınavı 19 Eylül 2021 tarihinde uygulanacak.

ALES/2 SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ALES/2 sınavı sonuçları 14 Ekim 2021 tarihinde açıklanacak.

ALES/3 BAŞVURULARI NE ZAMAN YAPILACAK?

ALES/3 başvuru işlemleri 6-14 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak.

ALES/3 SINAVI NE ZAMAN?

ALES/3 sınavı 21 Kasım 2021 tarihinde uygulanacak.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
3. doz Biontech aşısı ne zaman? Bilim Kurulu önerdi2 doz Biontech aşısı olanlar için 3. doz aşı ne zaman? Merak edilen soru Bilim Kurulu'nda gündeme geldi. Tavsiye kararı bakanlığa iletildi. Buna göre "2. dozun üzerinden 6 ay geçenlerin aşılanmasında yarar var" denildi. Gözler bakanlığın açıklayacağı karara çevrildi. Detayları CNN TÜRK'ten Duygu Ayaz Bayram aktardı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler