Giriş

Giriş

Son dakika giriş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan giriş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan giriş haber sayfamızda...

Giriş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 64.609 giriş haberi bulunmuştur.
YKS SINAV YERİ SORGULAMA: 2024 YKS NE ZAMAN, hangi tarihte? Üniversite Sınavı YKS sınav yerleri belli oldu, sınav giriş belgesi sorgulama ekranı
YKS SINAV YERİ SORGULAMA: 2024 YKS NE ZAMAN, hangi tarihte? Üniversite Sınavı YKS sınav yerleri belli oldu, sınav giriş belgesi sorgulama ekranı YKS 2024 için geri sayım başladı. ÖSYM tarafından uygulanacak olan YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) Haziran ayında uygulanacak. Üniversite sınavına girecek öğrenciler YKS sınav yerlerini öğrenmek için ÖSYM AİS'e giriş yaparak sınav giriş belgesini alabiliyor. Peki, YKS ne zaman, hangi tarihte uygulanacak?
25.05.2024 Bilgi Rehberi
ÖSYM YKS SINAV YERLERİ EKRANI | YKS SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMA: Üniversite Sınavı (TYT-AYT-YDT) ne zaman, saat kaçta?
ÖSYM YKS SINAV YERLERİ EKRANI | YKS SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMA: Üniversite Sınavı (TYT-AYT-YDT) ne zaman, saat kaçta? Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS için geri sayım başladı. Haziran ayında uygulanacak olan YKS için sınav giriş yerlerini bekleyen öğrencilerin gözü ÖSYM'den gelecek açıklamadaydı. Sınav giriş yerleri erişime açıldı. Peki, YKS ne zaman yapılacak?
25.05.2024 Bilgi Rehberi
LGS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA EKRANI 2024 📌 MEB LGS sınav giriş yerleri açıklandı! LGS sınavı ne zaman yapılacak, ilk oturum saat kaçta başlayacak?
LGS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA EKRANI 2024 📌 MEB LGS sınav giriş yerleri açıklandı! LGS sınavı ne zaman yapılacak, ilk oturum saat kaçta başlayacak? LGS 2024 sınav giriş yerleri MEB tarafından açıklandı. 2 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) için adayların sınava girecekleri bina ve salonlara atama işlemi tamamlandı. Peki LGS MEB sınav giriş belgesi nereden ve nasıl sorgulanır?
25.05.2024 Bilgi Rehberi
Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Hattı’nda yük taşımacılığı tekrar başladı
Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Hattı’nda yük taşımacılığı tekrar başladı Gürcistan'daki yol yenileme çalışmaları nedeniyle geçen yıl mayıs ayından itibaren kapalı bulunan Bakü-Tiflis- Kars Demiryolu Hattı’nda yük taşımacılığı yeniden başladı.
25.05.2024 Ekonomi
Dünyanın en genç ressamı
Dünyanın en genç ressamı Kanada’da yaşayan ve henüz yeni yürümeye başlayan bir yaşındaki Ace-Liam Nana Sam Ankrah, “en genç ressam” unvanıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na girerek tarihe geçmeyi başardı.
25.05.2024 Kültür Sanat
Atama Akademi puanıyla olacak
Atama Akademi puanıyla olacak Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, AK Parti MKYK toplantısında yaptığı sunumda, önümüzdeki günlerde Meclis’e sunulması beklenen Öğretmenlik Meslek Kanunu ve yeni dönem öğretmenlik şartlarıyla ilgili detayları anlattı.
25.05.2024 Gündem
AUZEF SINAV tarihi değişti mi? İstanbul Üniversitesi AUZEF final sınav giriş belgesi yayımlandı mı, finaller ne zaman?
AUZEF SINAV tarihi değişti mi? İstanbul Üniversitesi AUZEF final sınav giriş belgesi yayımlandı mı, finaller ne zaman? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi yarıyıl sonu sınavlarına kısa süre kaldı ve AUZEF sınav giriş belgesi bekleyişi başladı. 2024 AUZEF finalleri ne zaman?
24.05.2024 Bilgi Rehberi
Moskova'da 144 kişinin öldüğü saldırıda Türkiye'nin dediği çıktı
Moskova'da 144 kişinin öldüğü saldırıda Türkiye'nin dediği çıktı Rusya’nın başkenti Moskova’da 22 Mart 2024’te Crocus Belediye Binası’na düzenlenen saldırıya ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı.
24.05.2024 Gündem
2024 LGS SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI! LGS e-Okul sınav giriş belgesi sorgulama ekranı...
2024 LGS SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI! LGS e-Okul sınav giriş belgesi sorgulama ekranı... LGS 2024 sınav giriş yerleri açıklandı. Mart ayı içerisinde tamamlanan başvuruların ardından LGS sınavı giriş belgeleri adaylar tarafından merakla bekleniyordu. Beklenen açıklama az önce geldi. MEB tarafından yapılan açıklama ile LGS sınav giriş yerlerinin açıklandığı duyuruldu. Peki LGS sınav giriş yerleri nasıl ve nereden sorgulanır?
24.05.2024 Bilgi Rehberi
MEB duyurdu! LGS'ye giriş belgeleri yayımlandı
MEB duyurdu! LGS'ye giriş belgeleri yayımlandı 2 Haziran Pazar günü yapılacak Liselere Geçiş Sistemi kapsamında merkezi sınavın giriş bilgileri "https://e-okul.meb.gov.tr" adresinden yayımlandı.
24.05.2024 Gündem
Hadise: O kadar iyi anladım ki kazanan yok bu 'Hayat Oyunu'nda!
Hadise: O kadar iyi anladım ki kazanan yok bu 'Hayat Oyunu'nda! Türk pop müziğinin en çok konuşulan isimlerinden Hadise, 2024 yazına yeni bir şarkıyla giriş yapıyor. 'Hayat Oyunu'nu yayımlayan Hadise, "Uzun zamandır yüreğimin tam ortasında duran camdan ok sanırım artık yok" dedi.
24.05.2024 Cadde
Bursa'da evi havaya uçuran kiracı yoğun bakımdan çıktı
Bursa'da evi havaya uçuran kiracı yoğun bakımdan çıktı Bursa'da kirada oturduğu evi doğal gaz borularını spiralle keserek havaya uçuran kiracı yoğun bakımdan çıktı. Normal odaya alınan kiracının psikolojik sorunlarının olduğu bildirildi.
24.05.2024 Gündem
ÖGG 109. DÖNEM SINAV TAKVİMİ EGM 2024 | 📍 Özel Güvenlik Görevlisi Sınavı başvuru ve sınav tarihi ne zaman?
ÖGG 109. DÖNEM SINAV TAKVİMİ EGM 2024 | 📍 Özel Güvenlik Görevlisi Sınavı başvuru ve sınav tarihi ne zaman? Özel Güvenlik Görevlisi sınavı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından düzenleniyor. 109. dönem ÖGG sınavı için başvuru kılavuzu yayımlandı. Adaylar Özel Güvenlik 109. Temel Eğitim ve 85. Yenileme Eğitim Sınav başvuru, sınav giriş belgesi ve sınav tarihleri...
23.05.2024 Bilgi Rehberi
Galatasaray - Fenerbahçe maçının faturası ağır oldu! Dev ceza açıklandı
Galatasaray - Fenerbahçe maçının faturası ağır oldu! Dev ceza açıklandı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, maç öncesi ve maç sonrasında gergin geçen Galatasaray - Fenerbahçe derbisine ilişkin kararları açıkladı. PFDK kararları TFF’nin resmi internet sitesinden resmen duyuruldu.
23.05.2024 Galatasaray
Adnan Oktar davasında konuştular: Onu çok seviyorum çünkü ruhu ve kalbi temiz
Adnan Oktar davasında konuştular: Onu çok seviyorum çünkü ruhu ve kalbi temiz Örgüt yöneticisi Adnan Oktar’ın cezaevinde örgütsel faaliyetlerine devam ederek özellikle avukatlar aracılığıyla örgütü diri tutmaya çalıştığı ve örgüte üye kazandırmayı amaçladığı iddiasıyla güncel yapılanma davasının görülmesine devam edildi. Duruşmada savunma yapan sanık Meltem Daban, “Ben Adnan Oktar’ı çok seviyorum” dedi.
23.05.2024 Gündem
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Haberleri: YKS sınav yerlerine nereden bakılır, okulların açık adresi sorgulama ekranı! Üniversite sınavı YKS sınav giriş belgesi nasıl, ne zamana kadar alınabilir?
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Haberleri: YKS sınav yerlerine nereden bakılır, okulların açık adresi sorgulama ekranı! Üniversite sınavı YKS sınav giriş belgesi nasıl, ne zamana kadar alınabilir? YKS sınav yerleri belli oldu. Üniversite adaylarının YKS sınav giriş belgesi sorgulama ekranı ilgi görmeye başladı. Adaylar, YKS sınav yerlerine nereden bakılır, okulların açık adresi sorgulama ekranı araştırması yapıyor. Peki Üniversite sınavı YKS sınav giriş belgesi nasıl, ne zamana kadar alınabilir? İşte ÖSYM'den YKS sınav giriş belgesi bilgisi
23.05.2024 Bilgi Rehberi
MEB duyurdu! Sözleşmeli Öğretmenlik Sözlü Sınav Rehberi yayımlandı
MEB duyurdu! Sözleşmeli Öğretmenlik Sözlü Sınav Rehberi yayımlandı 20 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin sözlü sınavların mevzuat hükümlerine göre sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi ve adayların bilgilendirilmesi amacıyla hazırlanan "Sözleşmeli Öğretmenlik Sözlü Sınav Rehberi" yayımlandı.
23.05.2024 Eğitim
ÖSYM duyurdu! 2024 YKS sınavı giriş belgeleri erişime açıldı
ÖSYM duyurdu! 2024 YKS sınavı giriş belgeleri erişime açıldı 8-9 Haziran'da yapılacak YKS sınav giriş belgeleri, ÖSYM'nin internet sitesinden erişime açıldı. İşter ayrıntıları...
23.05.2024 Gündem
Kapıkule Sınır Kapısı'nda uyuşturucu operasyonu
Kapıkule Sınır Kapısı'nda uyuşturucu operasyonu Edirne'de yurda giriş yapan TIR'da, eğitimli köpek 'Füge' ile yapılan aramada 370 kilo esrar ele geçirildi, sürücü gözaltına alındı.
23.05.2024 Gündem
2024 LGS NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? MEB LGS sınav giriş yerleri belli oldu mu? LGS'ye kaç gün kaldı?
2024 LGS NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? MEB LGS sınav giriş yerleri belli oldu mu? LGS'ye kaç gün kaldı? LGS için geri sayım başladı. 2024 Liselere Geçiş Sistemi LGS için giriş yerleri bekleniyor. Gözler MEB'den gelecek açıklamada. Haziran ayında uygulanacak olan LGS için giriş yerleri MEB tarafından ilan edilecek. Peki, LGS ne zaman?
23.05.2024 Bilgi Rehberi
Bakan Kacır: Refahın dengeli dağıtılması için çaba gösteriyoruz
Bakan Kacır: Refahın dengeli dağıtılması için çaba gösteriyoruz Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Türkiye'nin etki yatırımı hikayesini şekillendirmek ve ileriye taşımak için düzenlenen "EYDK Etki Yatırımı Zirvesi"nde yaptığı konuşmada, "Gelir ve servet dağılımda makasın daralmasına neden olan küresel ekonomik düzen ya da düzensizlik, sosyal maliyetleri beraberinde getiriyor. Sürdürülebilir ve kapsayıcı bir ekonomi modelinin inşası gelecek nesillerimize yaşanabilir bir dünya bırakmak ve tabiattaki bozulmanın daha fazla geri dönülemez düzeye ulaşmasına mani olmak için aciliyet arz ediyor. Refahın yurtta dengeli bir şekilde dağıtılması için çaba gösteriyoruz" dedi.
23.05.2024 Ekonomi
Kırmızı bültenle aranan Dedeic ve Ruimwijk İstanbul'da yakalandı
Kırmızı bültenle aranan Dedeic ve Ruimwijk İstanbul'da yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Fransa'nın aradığı Sead Dedeic ile Hollanda'nın aradığı Marciano Eugene Ruimwijk'in İstanbul'da yakalandığını açıkladı.
23.05.2024 Haberler
Kırmızı bültenle aranan Dedeic ve Ruimwijk İstanbul'da yakalandı
Kırmızı bültenle aranan Dedeic ve Ruimwijk İstanbul'da yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Fransa'nın aradığı Sead Dedeic ile Hollanda'nın aradığı Marciano Eugene Ruimwijk'in İstanbul'da yakalandığını açıkladı.
23.05.2024 Gündem
Askeri üniforma ile servis yapan garsona istenen ceza belli oldu
Askeri üniforma ile servis yapan garsona istenen ceza belli oldu Beyoğlu’nda bir restoranda bulunan masalardaki müşterilere askeri üniforma ile servis yapılması görüntülerine ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.
23.05.2024 Haberler
Askeri üniforma ile servis yapan garsona istenen ceza belli  oldu
Askeri üniforma ile servis yapan garsona istenen ceza belli oldu Beyoğlu’nda bir restoranda bulunan masalardaki müşterilere askeri üniforma ile servis yapılması görüntülerine ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.
23.05.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Giriş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.