Geri Dön
GündemALES sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?

ALES sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?

Son ALES sınavının üzerinden 9 gün hafta geçerken sonuçlar da artık yavaş yavaş araştırılıyor. Kesin tarihi unutanlar veya aklında tutamayanlar şu sıralar "ALES sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor.

ALES sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?

22 Eylül'de gerçekleşen ALES/2'nin soru ve cevapları yayımlanmış adaylar kesin olmamakla birlikte puanlara dair az çok fikir edindi. Fakat şimdi kesin sonuçlar bekleniyor. Şu soralar sınava giren adayların sık sık ilettiği soru ise "ALES sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?" şeklinde...

ALES/2 SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ALES/2 sınav sonuçları ÖSYM 2019 sınav takviminde yer alan bilgiye göre, 17 Ekim 2019 tarihinde açıklanacak.

ALES/3 NE ZAMAN?

2019-ALES/3 sınavının başvuruları, 17-25 Eylül 2019 Tarihleri arasında alındı. ALES/3 sınavı 17 Kasım 2019 tarihinde uygulanacak. ALES/3 sınavının sonuçları ise 12 Aralık 2019 Tarihinde açıklanacak.

Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet