Geri Dön
GündemALES soru ve cevapları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

ALES soru ve cevapları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

ALES/2 dün gerçekleşti. Şimdi adaylar ilk olarak soru ve cevaplara yoğunlaşmış durumdalar... Ardından da sonuç tarihleri sık sık aratılmaya başlanacak. Peki, Soru ve cevaplar ile sonuçlar ne zaman açıklanır?

ALES soru ve cevapları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Her yıl belirli dönemlerde ALES gerçekleşiyor. Dün de binlerce kişi Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı'na girdi. Sınav sonrası her zaman olduğu gibi adaylar soru ve cevaplara odaklandı. Sıklıkla sorulan soru şu sıralar "ALES soru ve cevapları açıklandı mı?" şeklinde..

ALES SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI MI?

ALES soru ve cevapları yayımlanmış değil. Konu hakkında ÖSYM'den henüz bir açıklama yok. Bir önceki sınavın soru ve cevapları sınavdan 2 gün sonra 13.45'te yayınlanmıştı. Bu sınavın soru ve cevaplarının ise 24 Eylül saat 14.00'te açıklanması bekleniyor. Sonuçlar ise 17 Ekim'de açıklanacak.

 

 

Plakasını gizledikleri otomobille kaçarken, kaza yapınca yakalandılarAdana'da arka plakası sökülü, ön plakası ise bantla kapatılan otomobil ile polisten kaçan 4 kişi, ticari taksi ile kaza yapınca yakalandı. Polisten kaçan otomobil sürücüsü Sezer N.'nin 1.2 promil alkollü olduğu belirlenirken, şüphelilerin kaçtıkları sırada araçtan attıkları tespit edilen pompalı av tüfeğine el konuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet